kącik skoków

Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2011 10:20
A co miał w pysku, może jakieś zdjęcie? (brak Tv chwilowo).
kermit   Horses horses everywhere ..
05 maja 2011 10:50
Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2011 11:03
Dzięki :kwiatek:
Czy w niedzielę też są zawody w Aro?
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
05 maja 2011 16:55
zwykla oliwka i dlugi hak 😉
A Ja sobie dzisiaj sama zrobiłam trening skokowy bo mój "trener" pojechał sobie do lasu  👿

No i super  😅 tylko te schodzenie z konia  🙄
Dramka - haha niezła jesteś.

A my jutro skaczemy już się nie mogę doczekać  😅
Nie mam wyjścia  🙁
aaaaaaaaaaaaaa udał nam się trening dzisiaj  😍 moje rude dzisiaj dało mi popalić troche ale skakał fajowo.
Zdjęcia mam b. słabej jakości niestety tak to jest jak się wciska aparat w ręce sierotki  😁







Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 maja 2011 21:37
polonez, nie,no fantastyczne fotki  😁

ja też dziś miałam fantastyczny trening...weszliśmy na 135 i sobie poskakaliśmy...skakał jak zaczarowany,ja też się tylko raz pomyliłam  😡 i nie zobaczyłam...na szczęście on zobaczył  😂 aaa,i tradycyjnie nie mam fotek,ale za to miałam cały plac dla siebie  😜
Ktoś prawda  😁

porażka ale lepsze to niż nic 🙂 a kumpela zrobiła takie foty w stępie nie mogła nas złapać w całości a jak koń zaczął kłusy, galopy już nie mówiąc o skokach to porażka wszystko zamazane, trzeba mieć talent  😁

ojj mnie też czasami ratuje konisko, ale my na razie skaczemy 100 - 110 cm
(kurcze jeszcze nie dawno 80 cm to była dla mnie MEGA przeszkoda, a teraz takie 110 nie robi na mnie wrażenia)
no i trener już mnie wypycha na zawody, ale ja się boje  😁
w wakacje zacznę jakieś starty, żeby sprawdzić czego się naumiałam nie ma wyjścia  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 maja 2011 21:49
z kim teraz jeździsz?z tym co kiedyś?
co do ratowania - czasem on się myli (ostatnia przeszkoda w niedzielnej RO  👿 ),czasami ja...jak jesteśmy parą,to na dobre i na złec 😂

dawaj na zawody,na zawodach fajniej się skacze,bo trzeba zaciskać du*e,a nie się rozczulać  😁
ja jeżdżę z zawodnikiem konkurencji skoków  😜

od października 2010 do grudnia potem zimowa przerwa i teraz dalej walczymy  😀

a wcześniej rudy chodził pod inną osobą i przez zimę trochę trenował z inną zawodniczką  😉

ale mnie pocieszyłaś z tymi zawodami haha
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 maja 2011 21:58
polonez, w białych spodniach nie można...puścić 😉
wierzę  😜

na pewno się pochwalę jak pojadę, ale pewnie nie prędzej jak na wakacje  😁

trzeba się jeszcze trochę podszkolić  😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 maja 2011 22:05
powiem ci szczerze,że ja na tych 3dniowych zawodach nauczyłam się więcej,niż przez miesiąc pracy w domu...tzn.nagle miałam "symulację" kilku łamigłówek na raz i jakoś trzeba było wybrnąć -mniej lub bardziej skutecznie,ale wybrnąć 😉
ooooo Ktoś to już brzmi lepiej jak dla mnie 🙂 więc może wczesniej się wybiorę, jak trener gada, że mogę jechać to chyba się skuszę. Najgorszy chyba ten pierwszy raz  😁
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1001859#msg1001859 date=1304715538]
polonez, w białych spodniach nie można...puścić 😉

[/quote]

Chyba że ma się pełny szary lub czarny lej  😀iabeł:

"dawaj na zawody,na zawodach fajniej się skacze,bo trzeba zaciskać du*e,a nie się rozczulać"

Też tak mam  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 maja 2011 22:16
nie ma to jak rozpoznanie walką  🏇 😂

edit:żeby takiego offu nie było,to jeszcze jedno z galerii Moon:
Czy ktoś po starcie ma odruch wymiotny?  🤔

Jutro jedziemy z młodą do aro  💃
Kto wie jak idzie w Aro "naszym"? Forta już jechała? Napiszcie jak jej i innym poszło!
Dramka Czy ktoś po starcie ma odruch wymiotny? 

- aż tak źle?  😁
Moje od wczoraj na pierwszych otwartych w tym sezonie. Duży wczoraj 2 w C z zerowym kontem, Kobyłka jedna zrzutka w N, dziś Kobyłka 5 w N z zerowym, a na start Dużego czekam 😉
A za tydzień Duży podbija GP na Memoriale w Krakowie  😉
Pysia i Budzia 😉


Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 maja 2011 17:53
Czy ktoś po starcie ma odruch wymiotny?  🤔

ja...ale byłam wtedy w ciąży  😁

Salto gratulacje...kiedy ty zaczynasz wreszcie podbijać parkury?zdrowa już jesteś?


ja dziś pojeździłam po płaskim...z trenerem stojącym na ziemi i było tak  😍 galopy super,aż w pewnym momencie poczułam,jak siedzę pod górkę,a koń się sam niósł  😜 i przejścia nam wychodziły,no i generalnie było 🙇 normalnie koń mi się ujeździł 😁 lepiej późno,niż później  👀
po obiedzie wyprowadziliśmy drugi raz na pastwisko - wczoraj skakał,dziś 1,5h intensywnie pracował...i odcwałował na pastwisku z dzikimi brykami  😵

bunia_fox, zmniejsz drugą fotkę,zanim moderatorzy cię wyprzedzą 😉 ile amazonka mają lat?fajnie 🙂
Bunia - śliczna para  😉
Ktoś no niestety - jeździć już niby mogę ale z poważnymi treningami i skokami muszę poczekać do czerwca - najprawdopodobniej dopiero w Gałkowie się pojawię jako zawodnik  😉
obie dziewczyny mają 9 lat 😉
polonez + min 3 razy toi toi  😡

Ktoś wypluj te słowa  🤬 Dzisiaj rano mnie ssało a później mdliło  🤔 tłumacze sobie że to przez młodą kapuste którą wczoraj zjadłam  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 maja 2011 19:27
Dramka, ostatnio wrotki mnie straszył,że mnie zaciąży i sam sobie na fajnym koniu skoki postartuje 😉 może Twój wpadł na to samo 😁
bunia - kon zrobil bardzo dobre wrazenie, a dziewczynka super daje rade na duzym koniu! zgodnie sedziowka uznala ze super jest! i im wyzszy konkurs tym lepiej bylo! gratuluje!
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1002632#msg1002632 date=1304792869]
Dramka, ostatnio wrotki mnie straszył,że mnie zaciąży i sam sobie na fajnym koniu skoki postartuje 😉 może Twój wpadł na to samo 😁
[/quote]

No tak..konkurencja nie śpi  😀iabeł:

Bym zabiła  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się