depilacja laserowa/ depilacja prądem

Scottie   Cicha obserwatorka
06 maja 2011 12:40
D+A, raczej 4 parte ciała po 6 zabiegów za 999 zł :P o tu:

http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,18619,999-zl-zamiast-17400-zl-za-6-serii-depilacji-laserowej-na-4-wybrane-partie-ciala.html

Dzionka, pamiętam, że Ty też kupowałaś właśnie na tych gruponach depilację. To właśnie ta?
Scottie, to mówiłam jako przykład, bo były już różne wersje😉
szepcik, nie, ja mam włosy bardzo ciemne, dobre do depilacji... Literówkę tam walnęłam, miałam 4 zabiegi a nie 5. Czyli jeszcze 2 przede mną i zobaczymy...
Scottie, to nie to. Ja mam to w innym salonie. Ale cena i oferta te same.
wer
generalnie miały wystarczyć trzy sesje... Studio, w którym zabiegi miałam przeprowadzane, jest miejscem mi dobrze znanym z renomą. Zapewne to mnie skłoniło do skorzystania z ich oferty. Jakoś nie orientowałam się wtedy, czy gdzieś byłoby może taniej... Ostatnio miałam kolejną sesję i przyznam, że po niej jestem już zadowolona z efektów, ale zastanawiam się jak długo będą one trwały 😉.
Przy okazji poruszyłam temat cenowy i dowiedziałam się, że ceny w dużym stopniu zależą od sprzętu, jakim się zabiegi wykonuje! Osobiście nie wiem ile w tym prawdy, ale obecnie zaczeli robić różne promocje, także zaczyna to być trochę bardziej opłacalne  😁
Dziewczyny, czy też tak miałyście, że po pierwszym zabiegu wypadły prawie wszystkie włosy??
Zastanawiam się, czy tak jest zawsze, czy ja mam fuksa 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
28 września 2011 22:42
tak, większość wypada, ale potem odrastają 🙂
Hej kobitki, czy ktoraś z Was może miała doczynienia z takim cacuszkiem :kwiatek:??? http://allegro.pl/depilator-laserowy-laser-rio-ipl-8000-ipl8000-raty-i1844225239.html Rzekomo nie boli, inwestycja jednorazowa i samemu można we własnym zakresie "raczyć" się nim do woli 🤣
tak, większość wypada, ale potem odrastają 🙂


Potem odrastają wszystkie czy trochę mniej? 😉  Będzie jakiś efekt jak zrobię dwa zabiegi w miesięcznym odstępie czasu i na tym poprzestane, przynajmniej na jakiś czas? Kto wie czy potem będę mieć pieniądze na kolejny zabieg 😉
Czy ktoś ma taki depilator? http://allegro.pl/depilator-braun-silk-epil-7681-wet-dry-satys-i1911837584.html
Czy faktycznie usuwa już tak krótkie włoski?
Mój depilator jest starej generacji i włoski trzeba zapuszczać, jest niedokładny, powolny, i generalnie to już go nie używam
Czy ktos z Was robil zabieg depilacji IPL - zabieg wykorzystujący pulsujące światło, bezbolesny-?
Jest skuteczny? Ile zabiegow nalezy zrobic, zeby usunac wloski na stale?
Mam juz dosyc walczenia z maszynkami i depilatorem a w dodatku znalazlam znizke na taki zabieg i intensywnie sie zastanawiam czy nie zrobic sobie prezentu na wakacje 🙂
ciri podobno IPL ten ze światłem jest mało skuteczny 🙁

Po jakim czasie po laserze Wam odrastały włoski? Bo ja na 2 różne częsci ciała zrobiłam po 3 zabiegi - zgodnie z tym co mi Panie w gabinecie mówiły, w takich a takich odstępach czasowych. Minęły ponad 2 miesiące po ostatnim i wsio odroslo  😵 jest tak jak bylo  😕
Ostatnio moją siostrę "przypalili" laserem (w dosc renomowanej klinice) tak ze po przyjezdzie do domu zrobiła się sącząca rana wielkosci złotówki, na bank bedzie blizna. Co byscie zrobiły w takiej sytuacji? Siostra nie chce tego tak zostawic, bo nie po to sie płaci grubą kase zeby wyjsc z raną  😲
up up
Epikea ja też tak miałam.
Zrobiłam sobie 3 razy nogi, 8 x bikini i chyba 6 x pachy.
Po pierwszym zabiegu super, po drugim też dobrze, a po trzecim wszystko odrastało. I tak w kółko, więc przeprosiłam się z depilatorem, pastą i woskiem.
znaczy chcesz powiedzieć, że nawet 8 zabiegów nie dało efektu?  😵
Dokładnie tak...
Ale laser czy IPL?
IPL + RF, cokolwiek to oznacza.
Dziewczyny, jeśli chodzi o depilację laserową to polecam LASER diodowy Light sheer Duet. Nie wierzę w depilację IPLem (który stosuje się głównie do zamykania naczyń  i usuwania przebarwień) ani w fotodepilację.
Żeby depilacja laserowa była skuteczna:
- skóra do zabiegu nie może być opalona i miesiąc po zabiegu nie można danej okolicy opalać
- miesiąc przed zabiegiem nie wolno włosków wyrywać (odpada depilator, wosk czy pęseta), ale można golić zwykłą maszynka - włos musi znajdować się w skórze aby laser mógł zadziałać
- laser działa tylko na włosy ciemne- nie działa na włosy siwe, blond lub rude
- w dzień zabiegu lub dzień przed zabiegiem należy włoski ogolić
Dodatkowo należy liczyć się z tym, że MUSI to być seria zabiegów. Po każdym zabiegu wypada większa ilość naświetlonych włosków, a następnie po tzw. okresie gładkości włosy odrastają, ale pomniejszone o około 20 %, bo taka redukcja następuje po każdym zabiegu. Z tego wynika, że zabiegów należy wykonać około 5. Jeśli ktoś Wam obiecywał inaczej, to nie wiem na jakiej podstawie...Widoczną różnice "gołym okiem" widać najczęściej około 3 zabiegu. Dodam jeszcze, że takie okolice, których owłosienie jest związane z zaburzeniami hormonalnymi np. twarz u kobiet wymagać mogą większej ilości zabiegów.
Co do bolesności, to u każdego wygląda to inaczej... Na wrażliwe okolice np. twarz czy bikini można zastosować krem znieczulający EMLA (na receptę)
Pracuję w gabinecie, który wykonuje takie zabiegi (mamy też IPL, ale absolutnie nie stosujemy go do depilacji) od kilku lat i widziałam wiele zadowolonych klientek oraz sama poddawałam się zabiegom.
Moja wypowiedź nie ma być reklamą, po prostu natknęłam się na ten wątek i spaczenie zawodowe zmusiło mnie do zabrania głosu 😉
Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam sprawę depilacji laserowej 🙂
mysiapysia6 ale ten laser NA STAŁE usuwa włosy??
ta redukcja ok. 20% przy każdym zabiegu jest na stałe. Jednak tak jak pisałam w przypadku zaburzeń hormonalnych będą powstawać nowe włosy. W taki przypadku zalecane jest równoczesne leczenie endokrynologiczne.
ciri ja miałam 4 zabiegi wykonywane laserem IPL, nie wiem czy są tak do konca bezbolesne. Za pierwszym razem faktycznie nic nie poczułam, ale z każdym następnym razem już nie było tak fajnie.

Po 4 zabiegach włoski nadal odrastają, nie widze w sumie większej różnicy.

Zabiegi wykonywałam co 4 i potem co 3 tyg, teraz z powrotem wróciłam do wosku.

Osobiście nie polecam
Podbijam temat, bo znalazlam promocje na grouponie i powaznie sie zastanawiam:

https://www.groupon.co.uk/deals/london-special/SPA-Clinique/12294805

Jest bardzo duzo znizka, ale cena i tak spora, a slyszalam rozne opinie o skutecznosci laserow. Podobno zalezy tez od rodzaju laseru, ten nazywa sie Lightsheer Diode Laser - mial ktos z takim do czynienia?
Dziewczyny, jeśli chodzi o depilację laserową to polecam LASER diodowy Light sheer Duet. Nie wierzę w depilację IPLem (który stosuje się głównie do zamykania naczyń  i usuwania przebarwień) ani w fotodepilację.
Żeby depilacja laserowa była skuteczna:
- skóra do zabiegu nie może być opalona i miesiąc po zabiegu nie można danej okolicy opalać
- miesiąc przed zabiegiem nie wolno włosków wyrywać (odpada depilator, wosk czy pęseta), ale można golić zwykłą maszynka - włos musi znajdować się w skórze aby laser mógł zadziałać
- laser działa tylko na włosy ciemne- nie działa na włosy siwe, blond lub rude
- w dzień zabiegu lub dzień przed zabiegiem należy włoski ogolić
Dodatkowo należy liczyć się z tym, że MUSI to być seria zabiegów. Po każdym zabiegu wypada większa ilość naświetlonych włosków, a następnie po tzw. okresie gładkości włosy odrastają, ale pomniejszone o około 20 %, bo taka redukcja następuje po każdym zabiegu. Z tego wynika, że zabiegów należy wykonać około 5. Jeśli ktoś Wam obiecywał inaczej, to nie wiem na jakiej podstawie...Widoczną różnice "gołym okiem" widać najczęściej około 3 zabiegu. Dodam jeszcze, że takie okolice, których owłosienie jest związane z zaburzeniami hormonalnymi np. twarz u kobiet wymagać mogą większej ilości zabiegów.
Co do bolesności, to u każdego wygląda to inaczej... Na wrażliwe okolice np. twarz czy bikini można zastosować krem znieczulający EMLA (na receptę)
Pracuję w gabinecie, który wykonuje takie zabiegi (mamy też IPL, ale absolutnie nie stosujemy go do depilacji) od kilku lat i widziałam wiele zadowolonych klientek oraz sama poddawałam się zabiegom.
Moja wypowiedź nie ma być reklamą, po prostu natknęłam się na ten wątek i spaczenie zawodowe zmusiło mnie do zabrania głosu 😉
Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam sprawę depilacji laserowej 🙂


Czy mogę wiedzieć, gdzie pracujesz? Może być PW  :kwiatek:
a ktos ma doswiadczenie z ta metoda?

http://www.zwolinska.krakow.pl/zbedne-owlosienie

mysia, czy ja rowniez moge prosic o PW z taka informacja jak udorka?  😉
Mam jeszcze pytanie: ile zazwyczaj kosztuja zabiegi laserem diodowym? Waham sie nad tym grouponem, niby jest tam 85% znizki ale nawet z tym wychodzi drogo - zastanawiam sie czy 400 funtow (ok 2000 zl) za 8 sesji z nogami, pachami i bikini to rzeczywiscie dobra cena, czy ta promocja jest mocno naciagana?
bostonka dobra cena, bo to jednak jest drogie jak szlag


a o tym laserze ktoś się wypowie: http://vesuna.pl/?page=content&url=laseroterapia/laser-diodowy-palomar-vectus-trwale-usuwanie-owlosienia-oraz-przebarwien
mysiapysia?  :kwiatek:
ktoś ma doświadczenia?
Epikea, dzieki, szarpnelam sie i zamowilam tego groupona bo mam koszmarne problemy z depilacja, wrastaja mi wlosy nawet od golenia, a jak pare lat temu raz uzylam depilatora to po powrastanych wlosach i ropniach mam do dzis blizny na lydkach :/ Ale cena jest faktycznie zabojcza, ponoc normalnie taki paket kosztuje ok. 2700 funtow - zbieralam szczeke z podlogi jak zobaczylam ta cene.
Ja robię IPL - miałam już dwa zabiegi, trzeci w niedzielę.  Jak na razie ok 60% kłaków mniej  😀.  Kłaczyska na nogach mam ciemne i grube... Zobaczymy jak dalej będzie. Wykupionych mam jeszcze 10 zabiegów ( na wszelki wypadek jak by co  😉 )
http://www.outletrtvagd.pl/product-pol-2110-Depilator-laserowy-PHILIPS-Lumea-SC2001.html Kupić czy nie? Sądzicie ,że działa tak jak te w normlanych studiach ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się