Stajnie w Lublinie

Tak, tak pragnę przypomnieć jeszcze (oprócz nocnego jeźdźca) o podtruwaniu koni itp. itd.  🙄
Plotki zapewne rozpowiada jakiś dawny, niezadowolony pensjonariusz nwm w jakim celu, pewnie próbuję podbudować swoją samoocenę. 🤔wirek:
Jeśli ktoś miałby ochotę dowiedzieć się o FAKTACH to radzę korzystać z innych źródeł.

A tak nawiasem (uzupełniając) wypowiedź Sisisa to konie mają zapewniony pobyt na wybiegu do obiadu przez właściciela stajni ale po obiedzie pensjonariusze BEZ PROBLEMÓW dogadują się ze sobą i nawzajem wypuszczają konie, także jak ktoś się bardzo uprze to konik przebywa na nich cały czas 🙂
Już nie wspomnę, że do dyspozycji jest 5 trawiastych wybiegów (dziś powstał nowy) i 3 piaszczyste dzięki czemu konie mają trawkę cały czas.
Do pełni szczęścia brakuję nam tylko otwartej ujeżdżalni, ale ta ma powstać w wakacje więc już bd idealnie.  😜
No i nie wspomnę, że przedmioty z naszej stajni nagle utraciły nogi i mam nadzieję, że szybko na nie nie stanął.  😉

DarkDisaster Jeśli kiedykolwiek chciałabyś się przenieść to proponuję (oprócz naszej stajnii  :lol🙂 Bystrzejowice (chociaż tam zwykle nie ma msc) bo stajnia jest jak na nasze lubelskie jedna z najporządniejszych. Ładna, schludna, bezpieczna, duże wybiegi jedyny minus to (jak dla mnie) malutka hala.  👍



jett   success is the best revenge
08 maja 2011 17:37
Był ktoś z re-voltowiczów dzisiaj w Bychawie?  🙂
aien   wędrowiec
08 maja 2011 18:31
Co najmniej kilku revoltowiczów 🙂
i ja też byłam. Bardzo jestem zadowolona, wszystko bardzo fajnie zroganizowane. Jedyny chyba minus to że jednak było mniej koni niż w tamtym roku...
.
Aien- bo pogoda wczorajsza odpedziła ludzi-rozmawiałam z kilkoma osobami telefonicznie-nie przyjechały bo bały sie deszczu -samych ogierów miało byc 6 a były młp tylko 3. sama wziełam tylko 1 klacz z obawy o ew.zdrowie drugiej🙂
aien   wędrowiec
08 maja 2011 18:53
boswell żesz kurczę się nie zapoznałyśmy. Monika była z siostrą, mówiły, że przyjechałaś właśnie, aż szkoda. Tak właśnie obstawialiśmy ze znajomymi, że niektórzy pewnie myśleli, że będzie błoto konkretne, a tam murawa była naprawdę w porządku. I rano, tzn kilka minut po 8, naprawdę był bardzo nieprzyjemny wiatr :/
ja nawet z Moniką nie porozmawiałam 🙁 bo dwa zdania to nie rozmowa....bo mi nawalił prezes zajęc dodatkowych i latałam jak kot z pęcherzem....
W przyszłym roku nic nie robie i foch 😀 bede za sponsora i się w ścieżce przejadę może dla zabawy....
aien   wędrowiec
08 maja 2011 19:03
Za sponsora? To i ja się wtedy wybiorę  😁
Dzięki wielkie za informacje. 🙂 Teraz mogę spokojnie udać się na zwiady.  🤣

esperado Bystrzejowice to chyba miejsce, o którym słyszałam najwięcej pozytywów od ludzi. 🙂 A Wasz Dominów jest mi dobrze znany po tych kilku wypadach i fajnie, że się ciągle rozwija. 🙂 I macie nocnego jeźdźca?  🤔

Muchozol Kamionka jest tam jakoś za Lubartowem? 🙂 Z Twojego opisu wszystko się tak obiecująco prezentuje i w ogóle. 🙂
DarkDisaster, wpadnij i do stajni w ktorej stacjonuje, godna polecenia.
Za sponsora? To i ja się wtedy wybiorę  😁


w tym roku tez sponsorowałam obraz-duży pastel dla czempionki oraz dyplomy🙂
jett   success is the best revenge
08 maja 2011 19:18
Ja też byłam.  😉 Następnym razem trzeba będzie zrobić jakieś transparenty żeby r-voltowicze mogli się odnaleźć.
boswell, która to Twoja klacz? Może mam jakieś fotki  😉
.
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2011 19:29
Muchozol skróć link, forum się rozjeżdża 😉
U nas w Sadłowicach też konie długo siedzą na padokach. Właściwie zawsze gdy ktoś przyjeżdża do stajni, to wywala sierściuchy na dwór 😉 I panuje u nas polityka, która nie dopuszcza możliwości, że któryś koń miałby w ogóle nie wychodzić. Jak wszyscy, to wszyscy 🙂
Co do Bychawy to tak jak wspomniały dziewczyny również byłam 😉
Niestety nie ze swoimi bo transportu nam zabrakło ale w następnym roku będziemy na 100%  🤣
Też myślałam że pogoda będzie do bani a tu bardzo miłe zaskoczenie 😉
Ogólnie było fajnie tylko właśnie koni mało ;/

jett jesteś ze strzyżewic? 🙂 To to przecież koło mnie ;D
Wpadaj do mnie 😉
Lista miejsc, które muszą odwiedzić w takim razie nieźle się powiększy. Postaram się odwiedzić wszystkie polecane przez Was. ^^ Szczerze Wam zazdroszczę, bo w Lublinie nie ma miejsca na duże wybiegi dla koni. 🙁

Muchozol nie no bo ja właśnie mieszkam na drodze do Łęcznej, a i do Lubartowa swego czasu sporo się jeździło. I bardzo chętnie się zabiorę, któregoś pięknego, słonecznego dnia. 🙂

Jett- moja była Flandria po Askar (numerek 10, 2gie miejsce) jak masz fotki jakieś to bedę wdzięczna🙂
aien   wędrowiec
09 maja 2011 08:31
DarkDisaster na pewno coś znajdziesz 🙂 w Łuszczowie jest Stadnina Koni Zimnokrwistych, nie wiem jak z pensjonatem, ale podobno bardzo przyzwoita stajnia z padokami. W Kątach ponoć też coś powstało... I Dakar w Mełgwi ponoć fajny.. tylko zwiedzać i wybierać. na pewno coś znajdziesz 🙂
U nas ogrodziliśy  pastwiska (ach te dziki co wszystko rozwalają :/), i w sumie mamy 2 ogromne (jeden ma hektar, drugi ponad pół) i 4 mniejsze. Wiem że ma być jeszcze z 2 albo 3, ale u nas z dojazdem kicha trochę, z Firleja na piechotkę idzie się 45min..

jett myśmy jechali z Monią do niej przez Strzyżewice właśnie ;P jest tam w ogóle jakaś stajnia czy co?

boswell forumowa any robiła dużo fotek, mi niestety aparat się rozładował pod koniec pokazu ułanów 🙁
Tak, tak pragnę przypomnieć jeszcze (oprócz nocnego jeźdźca) o podtruwaniu koni itp. itd.   🙄
Plotki zapewne rozpowiada jakiś dawny, niezadowolony pensjonariusz nwm w jakim celu, pewnie próbuję podbudować swoją samoocenę. 🤔wirek:
Jeśli ktoś miałby ochotę dowiedzieć się o FAKTACH to radzę korzystać z innych źródeł.


ta śmieszna aluzja miała być do mnie pewnie  👍  😀
oczywiście powinnam się zacząć tu publicznie kłócić? tak? bo nie wiem czemu to coś miało służyć.

a tak btw., dziewczynki moje drogie z ligi obrony Wieży, czemu wy zawsze musicie robić z czegoś problem i nie możecie żyć własnym życiem? wyluzujcie odrobinkę, co?  😉
wątek poświęcony jest stajniom i nie służy do robienia wyrzutów osobom, którym boicie się powiedzieć coś prosto w oczy.
trochę pomyślcie proszę, zanim coś nastukacie i będziecie chciały tym zbawić świat.

stałam Wieży 3 lata, jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć z mojego 'niepewnego źródła' to na privie chętnie podzielę się opiniami.
wszelkie inne zażalenia również, nie zaśmiecajcie proszę forum prywatnymi wycieczkami, ok? chyba, że jest to wam niezbędnie do życia potrzebne.. cóż.. 🙄
.
🚫 do sasasa : słownik ortograficzny nie gryzie.  🤔
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
a tak btw., dziewczynki moje drogie z ligi obrony Wieży, czemu wy zawsze musicie robić z czegoś problem i nie możecie żyć własnym życiem? wyluzujcie odrobinkę, co?  😉
wątek poświęcony jest stajniom i nie służy do robienia wyrzutów osobom, którym boicie się powiedzieć coś prosto w oczy.
trochę pomyślcie proszę, zanim coś nastukacie i będziecie chciały tym zbawić świat.


Ależ podzieliłam się swoją opinią na temat stajnii w której stacjonuje i nie widzę w tym żadnych osobistych (co do Ciebie) zażaleń czy problemów. Wręcz przeciwnie odpisałam tylko na post od Pauliny, która spytała się o stajnie w której konie wychodzą codziennie na wybieg a więc udzieliłam jej odpowiedzi. Nie poczuwaj się jakoby wszystkie moje teksty odnosiły się do Ciebie i nie zaczynaj ze mną kłótni na forum publicznym (jesteś już na to odrobinkę "za duża" chyba  😉)
nie mam pytań. a ty już już skończyłaś?
jett   success is the best revenge
09 maja 2011 15:06
boswell, mam kilka fotek. Podaj e-mail to podrzucę  😉
MonikaxD, a ty skąd jesteś?
aien, kilkoro ludzi ma prywatnie konie. W tym kolega mojego taty ma wspaniałą 5 którą się zajmuje.  🙂 Ale jakiejś takiej większej stajni niestety w pobliżu nie ma.
jett czyżbyś Ty była z tych Strzyżewic między Kraśnikiem a Bychawą?? bo nam tam pasze przychodzą jak zamawiamy xD
jett   success is the best revenge
09 maja 2011 16:05
krysiex213, taak to te same Strzyżewice ;d Już nawet ktoś na fotoblogu się o to pytał  😁
jett oh oh to my mamy do siebie AŻ jakieś 15km wbijajcie na zawody  😀
a żeby nie było 🚫
to takie pytanie, dobiegły nas słuchy że akademickie przesunięte są o tydzień...plotka to czy prawda??
jett   success is the best revenge
09 maja 2011 16:19
krysiex213, oj do zawodów to nam jeszcze spoooro brakuje. Ale może za jakiś czas... kto wie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się