matura

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2011 15:54
easiertobe ja się uczyłam hm.. raczej nie dużo- przeczytałam kilka rady vademecum, no i chodziłam na kurs ale ja praktycznie w ogóle nie miałam wosu w szkole (biol-chem). Wszystkie formułki itp umiem, mam problemy z mapą-zawsze byłam beznadziejna z geografii.

kassik ja zdaję, nie stresuję się wcale  😉 miałam straszną kobietę od bio, która męczyła nas niemiłosiernie i kazała się dużo uczyć.. od miesiąca nie zajrzałam do biologii, ciekawa jestem czy wszystko pamiętam  🤣
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
08 maja 2011 16:19
kassik ja mam nadzieję, że będzie dużo wnioskowania z tekstów/wykresów/rysunków.
właśnie przypominam sobie jak wyglądają moje zbiory zadań do biologi😉 myślę że stresować się będę w dzień matury ... chciałabym zadania z genetyki najbardziej bo to chyba moja dziedzina😀
Wczoraj jeszcze raz ogarnęłam 1 klasę, dzisiaj męczę 2... Człowiek i roślinki ^ Ogólnie rzecz biorąc, nienawidzę uczyć się o hormonach roślinnych, ale wiem, że często bywały jakieś rysunki i trzeba było sformułować problem badawczy itp. dotyczący ściśle fizjologii roślin. Mam nadzieję, że nie będzie stawonogów. Bo nienawidzę się o nich uczyć :P
jejciu nie znoszę roślin i formułowania problemów🙁 btw czy wy też macie pustkę w głowie tak jak ja?😉
Maddie ja też mam ustny polski 11 😀 właśnie pracę skończyłam pisać.. muszę się jej jeszcze nauczyć, i zrobić prezentacje multimedialna.. w ogóle ten polski jest do niczego.. tylko czas cenny zabiera, a ja nic nie umiem z geografii.. 😀

w ogóle kto zdaje rozszerzenie z gegry w pt 13? 😀
Wosu w ogóle się nie uczyłam, nie wiem po co tam idę ... . A biologii cholernie się boję, za dużo od jej wyniku zależy :/.
Dokładnie... Okropnie jest iść na egzamin z myślą, że od tego, czy osiągniesz przynajmniej 85% zależą wszystkie marzenia....
negero, ja, ja, ja! Ta data to na szczęście 😉 Jutro po WOSie zaczynam trzydniowy maraton z gegrą.
Kurcze szkoda ze nie mozna, bo myslalam, że jak sie nie daj boze zatne to sobie sprawdze co tam mam i jade dalej, a tu d..a.
Ja mam polski ustny jutro, jakos musze przezyć
Trzymam kciuki za wszystkich zeby gładko poszło 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2011 18:54
Interbeta e tam, da się przeżyć  😉 ja tak miałam z matmą i co? zje*ałam, świat się nie zawalił- szukam innego kierunku  😉
Ja jak zawalę biologię to zostaje mi angielski i polski na rozszerzeniu i co ja po tym zrobię? Chyba tylko filologia angielska  🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2011 19:25
Wiorek trzymam podwójnie, bo ja też jutro mam polski ustny  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2011 19:39
Idę jutro na wos, cieszę się, bo będę mogła założyć moją nową, śliczną sukienkę i będę udawała młódkę. Nie uczyłam się w ogóle, ale liczę, że będzie coś, co znam ze studiów 😀
negero Ja też się porwałam na geo.. lecz okazała mi się zupełnie niepotrzebna, więc ten czas poświęciłam na ważna dla mnie bio.
Plan na piątek jest, nauczyć się przedmiotu w 3 dni 😁
[quote author=żużka link=topic=131.msg1002674#msg1002674 date=1304794183]
jeżeli zapomniałam do bibliografii wpisać słownika to mogę podać słownikową definicję reklamy?



Hmm, a nie musicie dawać przypisów w pracy?
[/quote]
to nie licencjat, żeby pisać pracę 🙂 wszystko jest ustne, a to z czego korzystaliśmy podaliśmy w bibliografii oddanej miesiąc temu. Każdy pisze pracę bo tak mu łatwiej, ale nie ma prawa wnieść jej na salę. Co najwyżej ramowy plan wypowiedzi. Dlatego jest to ustna matura.
negero ja! i jutro zaczynam się dopiero uczyć porządnie  😁
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2011 07:54
powodzenia zycze piszacym wos  😅 😅

ja dzisiaj kończę nauke biologii z repetytorium z grega w ręce. a o 15.35 mam utny angol  🤣
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
09 maja 2011 08:53
Yyy... Wstałam po nocnym koszmarze.
Śniło mi się, że przyszłam zdawać ustnie polski, przychodziło się do jednej osoby (była tylko jedna osoba w komisji - nauczycielka), cała klasa siedziała w tyle (wyglądało to raczej jak odpytywanie osób po kolei z dziennika) no i... coś jej tam wyśpiewałam, ale jako ostatnia, ponieważ egzaminatorce powiedziałam, że nie będę na początku opowiadać i muszę się jeszcze przygotować  😂 Jejku, gdyby to tak wyglądało... Jak ja tam stać będę miała, to jak mi się nogi zaczną telepać... Albo zasłabnę?
Maddie weź się w garść! Jak to ładnie zdasz to dostaniesz auto i idziesz oblewać z całą klasą wieczorem na Juwenaliach... I tak do soboty  😁 Dziewczyny - to jest moja najlepsza motywacja  😁
Maddie- raczej nie będziesz stać😉 U nas było tak, że dla uczenia i dla komisji był stolik i krzesełko. Zresztą jak ludzie mają jakieś zdjęcia to przecież ciężko by im było prezentować je na stojąco 😉
pony   inspired by pony
09 maja 2011 09:20
Ja jak zawalę biologię to zostaje mi angielski i polski na rozszerzeniu i co ja po tym zrobię? Chyba tylko filologia angielska  🤔wirek:

no przeciez n a neuro na SWPS mozesz isc z pol i ang roz!
i jak tam matura z matematyki w tym roku?
Unicorna cofnij się parę stron wstecz, to znajdziesz dokładne opinie o maturach z polskiego, matmy i angielskiego, bo dziewczyny na bieżąco pisały i piszą co myślą o maturach i jak im poszło 🙂 Wystarczy poszukać.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2011 11:11
Chyba zawaliłam ten WOS 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 maja 2011 11:13
Było zabawnie, w przyszłym roku też idę 😀
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2011 11:15
pisalyscie podstawe czy rozszerzenie? Trudna?  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 maja 2011 11:16
Rozszeżenie. Nie wiem czy trudna, parę razy musiałam strzelać😀 A w pracy poleeeeeciaaaaałaaaaam. Ale ja zawsze odpływam jak mogę pisać co chcę 😀
xgosiekx   ...Batomowa...
09 maja 2011 11:21
a jakie tematy wypracowania na rozszerzeniu były?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 maja 2011 11:23
xgosiekx, wybory i kompetencje prezydenta RP porównanie z kanclerskim półprezydenckim i prezydenckim.

zasady demokratycznego państwa prawnego i jak RP je realizuje.
pony, a no tak, faktycznie :kwiatek:. Zapomniałam o tym kompletnie, to może jednak nie filologia 😁.

Kurde ten wos był truuudny (rozszerzenie). Może nie powinnam się wypowiadać bo nie uczyłam się kompletnie nic no ale 😉 Może wypracowaniem nadrobię (temat 2) i pracą z tymi materiałami ... .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się