Stajnie na Śląsku

Skoki w niedziele, wkkw odwołane. Jest napisane na stronie SZJ 😉
bede na otwarciu sezonu 🙂 na panewnikach jutro 🙂
tez będę na otwarciu sezonu! ; D
CeraŁ   dużo dużo zmian..
06 maja 2011 21:25
jo tyż 😀 moja kobyła będzie miała obwisły brzuch  m. in. to pączek 😀 (taka jej uroda.. ), w niebieskim padziku Anky a ja jak co bd. w niebieskiej polówce lub takiej bluzie też niebieskiej zapewne z papierosem  😎  sooł.. do zobaczenia jutro  🏇 brunetka, półdługie włosy 😀
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
06 maja 2011 22:50
to i ja będę ruda na rudym dużym kobyle w zielonej ance 😉
Byłam dzisiaj w Psarach na poszukiwaniu ośrodka jeździeckiego, spędziłam tam z godzinę i nikt nawet nie słyszał o takiej stajni... 🤔wirek:

Znacie jakieś stajnie godne polecenia w okolicach Sosnowca, Katowic? Chętnie z możliwością późniejszych startów, lub gdzieś gdzie potrzebują pomocy? Albo jakąś przydomówkę?
nie wiecie może, czy jakaś stajnia blisko Katowic w wakacje nie potrzebuje pomocy, i będzie za to płacić? ; PP
do końca wakacji muszę sobie nazbierać 2 000zł;<
trzynastka   In love with the ordinary
07 maja 2011 16:30
Skoki w niedziele, wkkw odwołane. Jest napisane na stronie SZJ 😉


oj tam oj tam :P
Dzięki  :kwiatek:

jakby co będe jutro od P w Rybniku z aparatem.
No i już po otwarciu sesonu... moja ukochana kobyłka się spisała i ma już debiut za sobą ;D
kcj90 Widzisz? Twoja kobyłka też dała rady! Teraz czas na Sonabę! 😉
,
Gratuluje wszystkim revoltowiczom pokonania toru na otwarciu sezonu 🙂 miło było patrzeć 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 maja 2011 10:10
u mnie było to z serii 'mój pierwszy raz'  😁  😡
Byłam wczoraj i widziałam "ośrodek" w Psarach. Od głównej drogi skręca się przy takiej drewnianej budce bardzo wąskiej w głąb. Wszystko w przygotowaniu, boksy nieotynkowane, bez krat. Najpierw jest kawałek ubitego piachu (zaraz  za tą bramą, co na zdjęciu), docelowo ma być poszerzone do 20 m i ma być oświetlenie. Dalej jest kawałek padoku trawiastego, wyjeżdżone miejsce do jazdy w kółko i 4 drążki. A jeszcze dalej mają być zrobione trawiaste wybiegi dla koni. Kuców jest 4 albo 6 i chyba 4 duże konie. Cena 600 zł. Ogólnie może być fajne miejsce na wyjazdy w teren (bo tereny w tych okolicach są piękne), ale o jakiejkolwiek sportowej jeździe to póki co można zapomnieć.
Przy okazji zajrzałam do Dakaru w Sarnowie i zauważyłam dziwną dysproporcje pomiędzy końmi z pierwszej części stajni a drugiej pod względem wystających żeber.... Stajnia jakaś taka ciemna. Hala jest do dyspozycji podobno zimą i kiedy pada...  inaczej zajmowana przez maszyny rolnicze... z zewnątrz wygląda ładnie, okolica zadbana, na parkurze kolorowe przeszkody, białe ogrodzenie, robią więcej wybiegów. Cena 650 zł + dodatkowa opłata jak ktoś nie ma czasu sam wypuszczać konia
O, dziękuje za wytłumaczenie drogi, raz jeszcze trzeba będzie się wybrać. Mam nadzieje że się rozbudują i będzie fajna stajnia. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
08 maja 2011 19:44
Nikt dzisiaj nie był w Rybniku ? [koniem lub chociaż człowiekiem]

Ja dzisiaj byłam i powiem, że odczucia dosyć przyjemne. Mało było "chamskich" przejazdów ale za to dużo wyścigówek 😉
Strasznie to wszystko trwało, przyjechałam 2h po rozpoczęciu, bo chciałam ominąć L'ki i LL'ki, przyjeżdżam a tu co ? no ledwo się L zaczęło, przez co chcąc dotrwać do N-C spędziłam na zawodach prawie 6 godzin  😁 Ale to już moja wina, że nie przewidziałam miliona startujących 😉
Mam kilka zdjęć ale nie wiem czy chcecie.
Ja można powiedzieć że byłam, bo tam stoję z koniem, ale moje uczestnictwo polegało tylko na przejściu z koniem obok parcours'u i pójście do lasu na spacer 🙂 Wstaw zdjęcia, chętnie zobaczymy.
trzynastka   In love with the ordinary
08 maja 2011 20:07
Szkoda, że się nie przyznałaś, bo chętnie bym się chociaż przywitała 😉















Nineveeeet byłaś wtedy kiedy ja i się nie przywitałyśmy 🙁 Czemu żeś nic nie napisala :P
trzynastka   In love with the ordinary
08 maja 2011 20:13
No przecież pisałam tu, że będę !
Ba, sama mi powiedziałaś, że te skoki się odbędą !  👿
Twoja wina !  😕

A startowałaś czy jedynie oglądałaś ?
Ejnooo, to jednak były te skoki? a ja pewna, że nic nie ma, siedziałam w domu. No żesz! 😁
ninevet, Niezłe zdjęcia 🙂 Przyjedź na następne zawody do Rybnika, będę i Cię zaczepię 😉
adriena, Ooo, a z którym koniem spacerkowanie? Jasnym czy ciemnym? 😉
trzynastka   In love with the ordinary
08 maja 2011 20:43
Sankaritarina - a kiedy są ? 🙂 Bo jak już znam drogę to mogę przyjezdżać 😉

edit: mam, w sierpniu są 🙂 jesli wtedy będe to się pewnie zjawię  :kwiatek:
adriena, Ooo, a z którym koniem spacerkowanie? Jasnym czy ciemnym? 😉

Tym razem końplet 🙂 Młoda zaliczyła swój pierwszy prawdziwy teren, Smoczyca miała być jej mentorką, a zachowywała się gorzej niż 3 latka  😂 no nic ten koń nigdy nie dorośnie, ale Młoda jest cudna, szła pierwsza, bez strachu, maszerowała jak dojrzały koń i nic ją nie wzruszało oprócz wskakującej jej od czasu do czasu na plecy rozrabiającej siwej, po prostu rewelacja. Na razie był tylko stęp, ale po tym terenie tak się cieszę że mam przynajmniej jednego normalnego konia  😅
,
Witam!

Kto się wybiera 21maja na kawaleryjkę?? My z hucułkiem (kasztan) i arabkiem(siwy) będziemy 💃
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 maja 2011 07:45
kasik ja miałam jechać ale chyba jednak nie dam rady 🙁
Dlaczego mnie to nie dziwi Tomku...🙂  mogłoby byc to fajne miejsce, tylko serca potrzeba i trochę otwatości na ludzi
ninevet, W sierpniu na 99% będę w domu, więc też się zjawię 🙂
adriena, No niemożliwe! Siwa wydaje się być taka opanowana, nawet bym nie powiedziała, że się będzie jak 3 latka zachowywać, a tu proszę - niespodzianka. 😁 Jejku, coraz bardziej podziwiam tę Twoją młodą 💘
Tomek_J aaaaa..... czyli to ta stajnia preferująca poduszkowce  😁 Już kiedyś było wspominane, tylko oczywiście zapomniałam o której stajni była mowa. Jeśli się tam kiedyś będę musiała znaleźć to poszukam jakiejś latającej miotły 😉
Co do sierpniowych zawodów w Rybniku - ploteczka krąży, że przeniesione do Żywca i wogóle w Rybniku więcej nie ma być organizowanych - prawda?

I dyskusje na temat warunków w sarnowie chyba można sobie darować. Sama nigdy nei stałam ale wiele się nasłuchałam. Ale cena co taka niska? Jeszcze niedawno słyszałam 1000zł?
Kto się wybiera 21maja na kawaleryjkę?? My z hucułkiem (kasztan) i arabkiem(siwy) będziemy 💃


Mówisz o Wyrach? Ja będę, ale jeszcze nie konno 😉
No o ile nie wyląduje w Sonabie na ujeżdżeniu. Mam z tym poważny dylemat :/
a co to jest ta kawaleryjka?jakies zawody kawaleryjskie?tylko sie nie smiejcie ze mnie , bo pojecia nie mam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się