matura

Mia, mi się własnie wydaje, że nie był trudny, tzn był do nauczenia. Jak ktoś się uczył to poszło dobrze, jak ktoś się nie uczył (ja) to poszło gorzej 🤣 Mam wrażenie, że zawaliłam. Chociaż drugi temat wydawał się przystępny dość, chyba nie będzie tragedii z wypracowaniem. Zobaczymy, co to będzie  😉
kujka   new better life mode: on
09 maja 2011 12:13
a ja drogie panie, zaspalam na wos. takze nie poprawilam  😂 dobrze ze to tylko wos...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 maja 2011 12:15
Rozszeżenie. Nie wiem czy trudna, parę razy musiałam strzelać😀 A w pracy poleeeeeciaaaaałaaaaam. Ale ja zawsze odpływam jak mogę pisać co chcę 😀


to tak jak ja  😉 Kilku rzeczy w teście nie wiedziałam, mimo że vademecum miałam wykute na pamięć- na zeszłoroczną maturę by wystarczyło  😉 arkusz pokręcony jak wszystkie w tym roku, ale wypracowania były fajne  😉

kujka mistrzu  👍
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
09 maja 2011 12:16
kujka  😂 nie zamówiłaś u siebie budzenia? 😀
chestnut0, no dobra, może masz rację 😁. No ale przyznaję się, nic kompletnie się z niego nie uczyłam, więc nie liczę na wielee 😉
kujka, o matko :p
kujka   new better life mode: on
09 maja 2011 12:24
bianca, haha no wlasnie nastawilam budzik ale go chyba w polsnie wylaczylam...

ale nic to, chcialam poprawic glownie polski wiec mam nadzieje ze i bez tego wosu sie uda...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 maja 2011 12:29
Macie już może odpowiedzi, lub chociaż arkusze? męczy mnie że nie wiem, czy dobrze zaznaczyłam Bośnię  🙄  😁
www.edulandia.pl    już jest 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2011 12:38
Polski zaliczony, 100%  😅  😅
Wiorki, a jak Tobie poszło?  😉
CzarownicaSa Moje gratulacje  😅 no to jeden kciuk mniej do trzymania 😉

a ja polski ustny mam dopiero na 17.05
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2011 12:42
To trzymam kciuki! 😀 I dawaj znać co i jak 😉
ja mam na 18.00  😀
Ja mam o 17.30, więc też bardzo proszę o kciuki  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2011 13:33
zawaliłam nawet to zadanie z mapą europy bo pisałam Wielka Brytania zamiast "Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej " Albo Francja zamiast "Republika Francuska" :/
Powodzenia Wam dziś na tych ustnych!  :kwiatek:
Naprawdę, nie ma się czym stresować  😀
http://testwiedzy.pl/test/6576/matura-z-biologii.html
Mam pytanie do maturzystów:
-znalazłam w necie taki przykład testu z biologii /poziom podstawowy/
Naprawdę są takie pytania na maturze ?
Ja was dziewczyny podziwiam za to, że się zdecydowałyście na WOS, a niektóre nawet na rozszerzony ^ Dla mnie to była zawsze czarna magia - co z czego wynika, co z kim i jakie tego skutki, daty itp.  👍
Ja wróciłam własnie z angielskiego ustnego, 90 %  😂
Miałam mega glupie zdjęcie  😂


A tak poza tym to tego że maturę z biologii mam jutro a nie w środę dowiedziałam się.. z forum  😂
Misskiedis, to się okaże dopiero w oficjalnym kluczu CKE, czy nie będą używać nazw niepełnych 😉 ale ja też zawaliłam część testową.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2011 14:10
Zawaliłam? mało powiedziane, naliczyłam 4 punkty na 20 😵
część testowa na WOSie rozszerzonym była taka pół na pół, oczywiście na tym drugim z mapką wszystko pogmatwałam, a na pierwszym też nie pisałam pełnych nazw państw, tylko jak leci, Wielka Brytania, Francja... teksty źródłowe były do ogarnięcia, tylko ten pierwszy był przynajmniej dla mnie jakiś dziki i kilka razy musiałam przeczytać, żeby coś zrozumieć. wypracowanie pisałam na 2. temat, jak zobaczyłam pierwszy to prawie na zawał umarłam, bo takich rzeczy najbardziej się bałam :P

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 maja 2011 14:16
angielski ustny podstawa 100% ciekawe jak pojdzie rozszerzenie.
To prawda, ze na rozszerzenie mozna w ogole nie przyjsc? Po prostu bedzie 0%? Mowie o ustnym angielskim 😉
zdawał ktoś historię sztuki na poziomie rozszerzonym. ja właśnie napisałem, trudność sprawiła mi oczywiście część 1. plan kościoła il gesu kompletnie mnie rozwalił, znam go tylko z fasady, a szkoda. no i jeszzcze wyłożyłem się na nagrobkach wita stwosza. 🙂 heeh
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2011 16:39
ja wlasnie wrocilam z ustnego angola. 18/20 wiec niezle bo nigdy nie byłam dobra z językow  😁 ale opoznienie straszne bo weszłam godzine pozniej niz bylo w planie  😵 teraz lece poczytac na biol.

Tania wiesz, rozszerzenie nie jest tez trudne samo w sobie. sprawe komplikuje klucz odpowiedzi  👿
galopada_, dokładnie. wczoraj robiłyśmy z koleżanką razem maturę zeszłoroczną i odpowiedziałyśmy na wszystko. ale z kluczem zgodne było 50%  😵 ja zresztą jak uzyskam te 50% to będzie dobrze, a jak bedzie 60% to znaczy, że zdarzył się kolejny cud...
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2011 16:47
a odpowiadałyscie dobrze ale brakowało jakiegoś słowa albo sformułowania nie?  😉 wlasnie tego sie najbardziej martwie.  😵

a ja wylosowałam fajny zestaw na angolu. W pierwszym zadaniu miałam zapytac o ktorej odjezdza pociąg do Edenburga, ile trwa podroz i ile kosztuje bilet dla studenta. W drugim opowiedziec o pracy wakacyjnej, jak wygladal moj dzien i co sprawialo mi najwieksza trudnosc. w trzecim powiedziec wspollokatorowi zeby zamknąl okno, powiedziec dlaczego, pokłocic sie z nim troche i pojsc na kompromis. I mialam jeszcze obrazek ze zmeczonym lekarzem wiec jak mnie zapytala dlaczego on moze byc zmeczony to powiedzialam ze moze nie spał całą noc tylko ciezko pracował i układał pytania dla studentow medycyny na egzamin  😂 no i jeszcze zapytala mnie kim bym chciala zostac w przyszlosci wiec ogolnie było miło i na luzie.  😉


edit. moj chlopak do mnie z takim tekstem jak czekalismy na ang: ,,Kochanie nie idz spać pozno dzisiaj. Nie ucz sie tez za duzo i wyspij sie dobrze. Najlepiej do 12." a biologia jutro o 9 hahahah  🤬
Z jakiego działu obstawiacie najwięcej dziwmych pytań z biol? Ja  GMO i ochrona środowiska. Tu nieraz najgorzej trafić w klucz.
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2011 16:54
mysle ze genetyka/GMO/ochrona srodowiska bo patrzac na arkusze to coraz wiecej pojawia sie wlasnie tych rzeczy  😉
Też tak sądzę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się