trener

Dzieki Koniczka  :kwiatek:

O p.Giedrojć nie znalazłam żadnych opinii,takich wiarygodnych,  a co do p.Seweryn to właśnie nie wiem jak tam moje nerwy się będą miały i dumam .... 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 lipca 2010 15:07
Poszukuję dobrego trenera skoków i ujeżdżenia (niekoniecznie jedna osoba  😉 ) z własnym koniem (niestety swojego nie posiadam), okolice Legionowa, Radzymina, północna Warszawa. Możecie kogoś polecić?  😉
Poszukuję trenera dojeżdżającego do mnie 2 - 4 razy w tygodniu (stajnia na północnym krańcu Warszawy od ulicy Modlińskiej). Ujeżdżanie, usunięcie zadawnionych błędów (moich nie konia). Szukam kogoś kto nie ogranicza się do wydawania komend odnośnie tempa i kierunku jazdy ale kogoś kto rzeczywiście pomoże mi lepiej usiąść i prowadzić konia. Kogo polecacie ?
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
09 października 2010 21:54
Szukam dobrego trenera z Poznania/okolic. Z powodu braku własnego rumaka treningi musiały by odbywać się na jego koniach. Treningi indywidualne, docelowo skokowe, lecz narazie musze podszlifować troche tuptanie. Poziom zaawansowany lecz do perfekcji to mi jeszcze troche brakuje.
Marian Kowalczyk stacjonuje w Kiekrzu koło Poznania.
A w samym Poznaniu masz Mirosława Szłapkę na Woli.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
09 października 2010 22:14
belle a masz może jakieś namiary na pana Szłapkę??
Może ktoś coś powiedzieć o metodach treningowych przez niego stosowanych??
No i jeszcze nie ukrywam, że cena mnie interesuje...
No ale bez konia nie masz jak trenować u P Szłapki.
Jeżeli chcesz więcej informacji to napisz mi na pw co dokładnie chcesz wiedzieć 😉
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
09 października 2010 22:27
Jeśli nie przyjmuje bez konia to nieststy odpada...
florcia9 niestety pojęcia nie mam, wiem tylko że tam jest. Dawno na Woli nie byłam. Myślę, że najlepiej zasięgnąć informacji u źródła, bo wiem że był pomysł uruchomienia na Woli sekcji skokowej na koniach wolowych ale nie wiem jak się dalej sytuacja rozwinęła, ani kto miał prowadzić tę sekcję. Może ktoś z forumowiczów jest bardziej zorientowany 😉
Nic takiego nie istnieje 🙁
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
09 października 2010 22:52
Sekcja ani konie "wolowe" mnie nie interesują, szukam trenera do prywatnych treningów na jego prywatnych koniach.
A pan Kowalczyk niestety odpada bo Kiekrz troche za daleko ode mnie...
Jak znajdziesz takiego w Poznaniu to daj znać. Chętnie wyślę tam parę osób, które na co dzień nie mogą jeździć ze mną.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
10 października 2010 14:56
Ok, jeśli znajde to napisze. Pytanie czy znajde...
...
Odkopuję.

Interesują mnie opinie nt. Pana Grzegorza Przybylskiego oraz Pani Pauliny Przybylskiej (Stajnia Biały Las - Wierzbna).
Prywatnie są cudowni, miałam przyjemność ich poznać.  😀

Interesują mnie ich metody treningowe, ma/miał ktoś przyjemność z nimi współpracować?

W okolicach Świdnicy oprócz tej pary, pana Marka Pawłowicza (Julianów) są jacyś inni szkoleniowcy (niestety nikt z wymienionych raczej nie dojeżdża, a chciałabym mieć też kogoś "na co dzień"😉?
Czy ktoś mógłby polecić i dać namiary na trenera z okolic Wrocławia, który nauczyłby solidnych podstaw wszechstronnego wyszkolenia ( rozumiem przez to skoki do L i ujeżdżenie P może w przyszłości N jak będzie dobrze szło). Chodzi mi o porządną naukę i poprawienie dosiadu, a nie naukę na zasadzie: przeskoczone to ok., a stylem się nie przejmuj
Witam poszukuje numeru telefonu do Pana Jerzego Szumilas z okolic Krakowa
będę wdzięczna
jeśli by ktoś miał to prosiła bym na pw
Witam, Rozglądam się za trenerem ze Świętokrzyskiego (okolice Kielc) Po długiej przerwie zaczynam jeździć konno i potrzebuję solidnych podstaw i "pchnięcia" dalej 😉 Zatem liczę na Waszą pomoc :kwiatek:
szukałam i nie znalazłam. można tu pytac o tenerów w okolicach krakowa czy był juz o tym inny watek? :kwiatek:
auroran Oskar Szrajer ?
Witam, Rozglądam się za trenerem ze Świętokrzyskiego (okolice Kielc) Po długiej przerwie zaczynam jeździć konno i potrzebuję solidnych podstaw i "pchnięcia" dalej 😉 Zatem liczę na Waszą pomoc :kwiatek:


Sylwek Januszewski (WKKW-ista) - znajdziesz go w ośrodku "Na Stadionie"
szukałam i nie znalazłam. można tu pytac o tenerów w okolicach krakowa czy był juz o tym inny watek? :kwiatek:


o co chcesz zapytać ?
rozglądam sie za kimś kto dojezdza na miejsce, nie chodzi o duzy sport tylko ambitną rekreację (możliwe że powinnam zapytać o instruktora) , solidne przygotowanie do skoków mało doświadczonego konia i jeźdzca🙂 w sumie trzeba by dojechac do dwoch lub gora trzech koni. Ale to dość daleko bo jakieś 30 km od Nowej Huty jadąc przez Kocmyrzów.
fabapi, szuwar dzięki
Gdzie aktualnie Pana Oskara Szrajera można spotkać?
Ktoś się jeszcze wypowie na temat trenerów/instruktorów ? 🙂
auroran  do nas dojeżdża jak i do wielu innych miejsc, jak będę w stajni na weekendzie to mogę wziąć numer . A gdzie on dokładnie przebywa to nie wiem dokładnie , ale chyba Borków .
UWAGA UWAGA
Wróciła na Mazowsze Ania Mickiewicz.Przyjmie konie w trening i poprowadzi jeźdźców.Gorąco polecam.
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
29 maja 2011 19:44
Czy ktoś jest mi w stanie coś powiedzieć na temat pana Marka Głuchowskiego?
Ma genialną (jak dla mnie) stajnię..Chciałabym znać opinię kogoś kto u niego trenował, albo chociaż coś wie. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
scarlett, napisz do forumowej kpik, powinna coś wiedzieć.
Zna ktoś jakiegoś dobrego trenera w Gnieźnie lub okolicach?
Odkopuję ! Zna ktoś możę panią Elizę Skórczyńską z Wrocławia , jestem ciekawa opini 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się