Obozy jeździeckie

Ja byłam w w 2007 i 2008 na obozie w Dziubielach Małych 😀 Organizowanych przez Szkołę jazdy konnej Pa-Ta-Taj z Kani k. Warszawy ( mogę się mylić).
Jako że to Mazury, 10 km od Mikołajek i meeega zadupie było super  😀
raczej skoki, ale organizatorzy chcą pokazać tez inne dziedziny, stąd zajęcia z lancami, na beczkach😀, woltyżerka, damskie siodło itp.
Koniki różne, widzialam kucyka ale najmniejszy na jakim jeździlam to był konik polski. Tereny przepiękne! Pławienie w Śniardwy jest niezapomnianym przeżyciem 🙂
Ludzie też super, zwariowani ale super się z nimi rozmawia.
Mi osobiscie nie podobaly sie zabawy typu "łał jest noc idziemy na podchody" czy inne takie, ale to dlatego, że mam zrytą psychikę i boję się własnego cienia 🤔wirek:

W tym roku wybieram się chyba na studencki, i mam pytanie, czy ktoś z was był może z PTT na takim studenckim?

No i byłam jeszcze w szczyrku, w stajni na kamieńcu. Bardzo dużo się nauczyłam jak na swój ówczesny poziom i super sie bawilam. Kadra genialna, konie też. Wszystko!
I co dla mnie było ważne konie zajmowały nam 24 h na dobe. Niestety dowiedzialam się, że w marcu stajnia się spaliła... 😕 na szczęście konie udało się uratować, ale nie wiem co z obozami...


Pozdrawiam
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
12 maja 2011 08:38
[ciach]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] oglooszenie poza watkiem
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
12 maja 2011 13:17
o ch** chodzi do cholery  🤔 ? samo "ciach" nic nie mówi, a dałam info o obozie jeździeckim w wątku o obozach jeździeckich. więc chyba jak najbardziej w temacie. piszę na forum, a nie PW, bo wkurzają mnie już te sytuacje, które non stop się tu dzieją, wątki porozrywane i same "ciachy".  🤔

niestety, nie mam czasu przejrzeć całego wątku, ale jestem ciekawa, czy posty instruktorów/właścicieli/marketingowców renomowanych ośrodków jeździeckich też są ot tak "ciachane" 😉 😤 😤 😤
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 maja 2011 13:19
Jak dałaś ogłoszenie to zostało ciachnięte. Ogłoszenia to w innym wątku 🙄
ja na wyjazdy z końmi albo bez polecam Łukowe, właśnie wróciliśmy z rajdu :-)

info o obozach powinno być na stronie

http://dolinakoni.com.pl
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
12 maja 2011 17:34
[quote author=pawel_asola link=topic=14237.msg1007934#msg1007934 date=1305203172]
ja na wyjazdy z końmi albo bez polecam Łukowe, właśnie wróciliśmy z rajdu :-)

info o obozach powinno być na stronie

http://dolinakoni.com.pl
[/quote]

w ubiegły wtorek wróciłam z rajdu w O.J. Hanka w Lipowej. świetną zabawę i wspaniałe widoki dopełniała prawdziwie wiosenna aura, a Skrzyczne zaskoczyło nas zalegającymi płatami śniegu! gorąco polecam.

info o obozach powinno być na stronie: www.oj-hanka.pl

😉 😉 😉
Był ktoś może w Lewadzie ?? Bo myślimy z koleżanką by tam pojechać ...  👀


Kamita01 ja byłam w Lewadzie i w sumie polecam szczególnie jeżeli interesuje Cie ujeżdżenie. Konie są w porządku na koniec organizowany jest sprawdzian-zawody 😉 są dwie hale wiec brzydka pogoda nie jest problemem
Czy zna ktoś może stajnie Stangret w Kielcach? Mają bardzo ciekawą ofertę 😉
A zna ktoś może jakieś dobre obozy o profilu skokowym/WKKW?
Preferowałabym w ogóle wyścigi al wiem ze takich obozow nie robia xdd
Coś z dwoma godzinami jazdy minimum, na 12-14 dni, nie mniej?
I byleby nie były gdzieś w pomorskim, choć pewnie jak się uprę tak jak dwa lata temu to dokulam się tam no ale jednak zawsze lepiej bliżej.
Czy zna ktoś może stajnie Stangret w Kielcach? Mają bardzo ciekawą ofertę 😉

nie znam ale się wybieram ; )))
Eszag jeśli o skokowy chodzi to Annopol jest podobno jednym z naj 🙂
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
16 maja 2011 16:15
mam pytanko , czy znacie może trzy obozy :
Pajtuński młyn
brzozowy zagajnik
Rumak
? co sądzicie ?
Ja właśnie chciałam wszędzie byle nie tam.
Po pierwsze to za drogo, po drugie to nie wiem ale mi jakoś nie pasuje.
Raczej myślałam o czymś w stylu stangret-kielce (nie pasują mi długości turnusów) i Stragony (to samo).
A był ktoś może na obozie w annopolu?? http://annopol.com/?go=obozy - co myślicie?  😉
cofnij się kilka stron tam jest dość dużo o annapolu. na jego temat było dużo dyskusji 😉
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
16 maja 2011 18:50
[center]To zna może ktoś te obozy co podałam wcześniej ??? Muszę któryś wybrać 👀 a nie wiem który ...  🤔wirek:

płagam pomóżcie !!! [/center]
Gauchowata a muszą być z tych trzech co podałaś?  Żadne inne nie wchodzą a grę? 👀
Czy oprócz obozow DLA STUDENTÓW z horseworks i z szarży ktoś może zaproponować coś INNEGO i SPRAWDZONEGO? Bylabym wdzięczna ;]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 maja 2011 12:14
Skręt, ale nie ma już miejsc na ten rok  😉
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
18 maja 2011 15:23
Oddis , oczywiście że wchodzą w grę 😉 A masz coś do zaproponowania ??? 🙂
Gauchowata napisz co cię interesuje: rekreacyjka, skoki, ujeżdżenie, a może jeszcze coś innego?  🏇 Ofert jest naprawdę wiele. 
Osobiście nie polecam obozów konnych w Srebrnej Górze. Byłam tam 2 lata temu i przyjechałam rozczarowana.

W tym roku chcę się wybrać do stajni "Katarzynka" http://www.stajniakatarzynka.pl/  Myślałam też nad Lewadą.
A ja już z koleżanką zdecydowałam że jedziemy do lewady 😉
A ja polecam obozy jeździeckie ze Stowarzyszeniem Jeździeckim Szarża(stowarzyszenie głównie dla studentów).

Jedyny warunek to pełnoletniość, jak przyjedziecie dowiecie się dlaczego ;P

Zdecydowanie polecam obóz nr 6(28 sierpnia-11 września), na który jadę 😀

Tutaj więcej informacji:

[[a]]http://www.facebook.com/pages/VI-Ob%C3%B3z-je%C5%BAdziecki-studencki/207905822564691?sk=info[[a]]



Jeżdżę na te obozy już trochu i nie żałuję 🙂
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 19:13
Był ktoś w Dziemianach? Potrzebuję bardzo pilnie pewnego info! 👀
[s]poszukuję obozu w województwie lubelskim, mazowieckim, podkarpackim lub podlaskim, na który mogę pojechać z własnym koniem. chcę niezłych warunków dla mnie, trawiastych wybiegów dla konia, dobrej atmosfery, towarzystwa w okolicach przynajmniej 15 lat i trenera, z którego jazd wracać będę z uśmiechem na ustach i głową bolącej od nowej wiedzy 😉. uda się? [/s]

chyba ten post nadaje się do innego wątku. przepraszam  :kwiatek:
PONAWIAM :
czy ktoś się wybiera do KJ Huzar na obóz sportowy kat. V'b ( 14.08-28.08.2011 ) ?  😉
Polecam obozy w Klubie Sportowym Stangret w Kielcach:
http://osrodek.stangret-kielce.pl/?zgrupowania,34
Hm, czy uczestniczył ktoś w Obozie Jeździeckim w Siedlcach k.Wrocławia -> Stadnina Victor. (ADRES STAJNI)
Jeśli tak, jak go ocenia? A może był z własnym koniem ~ tym bardziej jak tam jest?

Z góry dzięki za odpowiedzi ; ).
Był ktoś w Dziemianach? Potrzebuję bardzo pilnie pewnego info! 👀
Ja byłam w Dziemianach na obozie, ale 5 lat temu. Ogólnie bardzo miło go wspominam, fajna atmosfera, tak kameralnie  😉 Moja koleżanka się w tym roku wybiera.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się