Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

czy ktos wie, co sie dzieje dzis w Krakowie? Do bonarki jechaly 3 wozy strazackie, ludzi ewakuuja, policja zastawila wjazdy.

Możliwe, że ćwiczenia. Rok temu też były (albo znów alarm o podłożeniu bomby  :icon_rolleyes🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
15 maja 2011 13:57
U mnie na os.europejskim od rana nad blokami helikopter policyjny lata  🙄 przed chwilą kawalkada policji i karetka przejechała Bobrzyńskiego.
A Bonarkę dosyć często ewakuują - ulubiony cel żartów z bombą  🤬
Gdzie w okolicach Bieżanowa, Prokocimia lub Kazimierza jest dobry serwis fotograficzny? Orientuje się ktoś może?  :kwiatek:
Gdzie w Krakowie można naostrzyć ostrza to maszynek? wie jakaś dobra duszyczka?
Kami   kasztan z gwiazdką
15 maja 2011 14:39
Idziosława jak wróci mój mąż to go zapytam, bo ostatnio oddawał gdzieś lustrzankę do czyszczenia i był bardzo zadowolony  🙂
O, dziękuję Kami  :kwiatek: Właśnie chodzi mi o wyczyszczenie aparatu i naprawę obiektywu. Mogłabyś spytać ile to trwało i jaki był koszt to byłabym wdzięczna 🙂
No i proszę, jak zwykle na finał memoriału jednak leje, choć wczoraj wydawało się całkiem przyjemnie  😎
I leje cały czas, współczuję zawodnikom.
i zimno jest...
a jakieś fotki macie z dnia wczorajszego?
Gdzie w Krakowie można naostrzyć ostrza to maszynek? wie jakaś dobra duszyczka?


Na ul. Długiej, tuz przy Kleparzu jest taki sklep z kosmetykami, nożyczkami i tym podobnym sprzętem i tam również ostrzą nożyki do maszynki 😉 Nazywa sie bodajże 'Krymar', o ile nazwy nie pomyliłam...
Wczoraj w Bonarce była ewakuacja z powodu telefonu o bombie http://www.wiadomosci24.pl/artykul/krakow_alarm_bombowy_w_centrum_handlowym_bonarka_195096.html... jakoś mnie to nie dziwi. Wie ktos cos moze na temat lunaparku w krakowie?? byl, jest, bedzie, a moze nie bedzie??
Kami   kasztan z gwiazdką
16 maja 2011 10:49
Idziosława dowiedziałam się  🙂 piszę tutaj, bo może komuś się jeszcze przyda.
Czyszczenie:
-standardowa matryca 90zł
-matryca pełna klatka 120zł
Adres: ul. Czapskich chyba 1
Robią na ten sam, bądź na następny dzień.
Wczoraj w Bonarce była ewakuacja z powodu telefonu o bombie http://www.wiadomosci24.pl/artykul/krakow_alarm_bombowy_w_centrum_handlowym_bonarka_195096.html... jakoś mnie to nie dziwi. Wie ktos cos moze na temat lunaparku w krakowie?? byl, jest, bedzie, a moze nie bedzie??


nie bylo, nie wiem, czy bedzie. Tez czekam.
Jest natomiast teraz pod M1 takie bele co - kulka, w ktorej Cie wystrzeliwuja, takie gondole co sie obracaja o 360stopni, mini kolejkka gorska i costam dla dzieci. Nie satysfakcjonuje mnie to
W sobote na memoriale było przyjemnie( w sensie pogody). Na niedziele juz się nie pchałam,bo i tak tradycyjnie wychodzi,że na grand prix pierze żabami  😁
Wytrwałym gratuluję, zawodnikom współczułam dzień cały.

A Klikową na najblizszy weekend Ktoś planuje? Z tego co pamiętam pogoda zawsze była tam  😁,a mnie interesuje parę rodzynków,które mają sie pojawić  😉
Dziewczyny,gdzie w Kraku jest duzy wybór leżaków? 👀 Takich rozkładanych rach ciach. Praktiker?LiroyMerlin?Real? Perspektywa latania od marketu do marketu..hmmm... nieciekawa. Może komus gdzieś wpadły w oko chocby przypadkiem.  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
18 maja 2011 09:03
ja w zeszłym roku kupiłam  2 bardzo fajne leżaki w dobrej cenie, w carrefourze tym na witosa 🙂 ale ogólnie tego jest multum po hipermarketach
IKEA- leżak

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90064629
Wygląda na ciężki i okropnie niewygodny.
Ale ładny.
Kami   kasztan z gwiazdką
18 maja 2011 10:08
Ja byłam w sobotę w Castoramie na zakopiance. Na leżaki jako takie nie zwróciłam uwagi, ale mieli ogromny wybór poduch i pokryć na nie, więc sądzę że leżaków też mają dużo  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
18 maja 2011 10:32
UWAŻAJCIE I SPRAWDZAJCIE PARAGONY W CASTORAMIE, ZWŁASZCZA NA ZAKOPIANCE  ❗

pozatrudniali jakichś studentów co liczyć nie potrafia, dla nich np 2x karnisz podwójny to 4 sztuki  😤 😤 😤 zorientowałam się dopiero w domu, bo zakupy były większe, trochę mnie to kosztowało, bo jak udowodnię że nie kupiłam FAKTYCZNIE  4szt??? 👿 👿
Kami   kasztan z gwiazdką
18 maja 2011 15:05
UWAŻAJCIE I SPRAWDZAJCIE PARAGONY W CASTORAMIE, ZWŁASZCZA NA ZAKOPIANCE  ❗

pozatrudniali jakichś studentów co liczyć nie potrafia, dla nich np 2x karnisz podwójny to 4 sztuki  😤 😤 😤 zorientowałam się dopiero w domu, bo zakupy były większe, trochę mnie to kosztowało, bo jak udowodnię że nie kupiłam FAKTYCZNIE  4szt??? 👿 👿


Duunia a oni nie mają kamer przy kasach? Wtedy na paragonie masz godzinę zakupów i sprawdzają na nagraniu  🙂
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Zakupiłam dziś w LiroyMerlin za 70 zł,bardzo fajny,regulowany,z podnóżkiem i ślicznym mięciutkim wykończeniem.W aucie miejsca nie zajmie,bo fajnie sie składa,a po rozłożeniu jest dosc spory.No i wygodny! Polecam!

W Ikei juz sie skończyły(pytałam wczoraj,bo akurat mam te bony po 20 zł co do skrzynek wrzucali w prezencie,a mozna je po pięć łączyć  😉 ) i już nie będzie.
W Realu widziałam zwykłe drewniane,bez regulacji,ze zwykłą szmatką pośrodku, za bagatela 89 zł.
Ale fakt,po marketach sporo tego teraz.Tyle,że mnie się jeździć nie chciało. No ale juz mam  🏇
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
18 maja 2011 15:51
dziękuję Kami  🙇 🙇
zobaczyłam Twój wpis - zadzwoniłam do castoramy i ...mam jutro podjechac z fa vat za te karnisze, sprawdzą i może odzyskam swoje 200 zł 🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 maja 2011 14:12
Krakusy, help! 🙇

Potrzebuję rozciągnąć o 1-2cm oficerki w łydce oraz jazzówki na długość i ciut szerokość, kto zrobi mi to najlepiej w Krk? Jazzówki bardzo lubię i są nowe, ale jak ktoś mi spartoli oficerki to :nunchaku:
Help! :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
19 maja 2011 14:46
Strucelka w Akcesie http://www.akces2.com/ robiłam moje buty ślubne, potem trzeba je było trochę rozbić i zrobili to super. Koleżanka robiła to samo. Tylko nie wiem jak to jest z butami nie kupowanymi u nich. Ale na pewno pan szewc, który się tym zajmuje to złota rączka i polecam gorąco  🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 maja 2011 09:10
🏇 🏇 🏇
udało się z castoramą, zwrócili mi pieniądze!!! 💃 💃

dzięki Kami :kwiatek: :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
22 maja 2011 12:00
No to super  😀
[quote author=Cobrinha link=topic=751.msg1010600#msg1010600 date=1305465435]
Gdzie w Krakowie można naostrzyć ostrza to maszynek? wie jakaś dobra duszyczka?


Na ul. Długiej, tuz przy Kleparzu jest taki sklep z kosmetykami, nożyczkami i tym podobnym sprzętem i tam również ostrzą nożyki do maszynki 😉 Nazywa sie bodajże 'Krymar', o ile nazwy nie pomyliłam...[/quote]

Właśnie dzwoniłam do tego punktu... ponoć ostrzenie ostrzy do maszynek (dla psów, koni etc.) kosztuje 15zł a jak się przyniesie maszynkę to w tej cenie ją przeczyszczą i zakonserwują.
Ale jako tako samej konserwacji nie prowadzą, tylko w opcji z ostrzeniem - pani stwierdziła, że przy 20 letnim stażu nazwa Oster, ani konkretnie model Oster A5 nic jej nie mówi... zobaczynmy co z tego będzie 😉
hehe, a ja myślałam, że chodzi o nożyki do maszynki...do mięsa... 😁
Więc dalej się waham... jakoś rozmowa z panią nie bardzo mnie zachęciła by oddać w ich ręce moją masziiinę  😂
Więc jakby ktoś miał namiary gdzie w Krakowie można naostrzyć ostrza do maszynki (do golenia)  😉 i przy okazji ją zakonserwować, to byłabym wdzięczna...  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się