Stajnie Świętokrzyskie

Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
31 października 2010 21:30
O! Nie wiedziałam, że jest taka możliwość. Dzięki 😉
W Bodzentynie jest podobno całkiem niezły rymarz. Jeśli chcesz mogę jutro postarać się zdobyć namiary 🙂
Wiecie może czy w okolichach Końskich jest jakis pensjonat dla koni poza Piłą i Brodami ?
coś się gdzies buduje z halą 😉
Słyszałam że coś mają budować jakiś czas temu ale na tym sie chyba skończyło  😉 😉
jest szansa, że coś sie jednak wybuduje 🙂
hehe wybuduje się, spokojnie 🙂
Chce zorganizowac konsultacje ujezdzeniowe dla koni startujacych w tej konkurencji i dla koni w treningu skokowym. Jak myslicie beda chętni? Wrzucilam informacje na ten temat w ogloszeniach.
Savannah, koni startujących w konkurencji ujeżdżenia, podkreślam startujących, mamy aż dwa. Wątpię.
Bardziej uderzaj w skoki, ale z kolei sama wiesz, jacy są nasi trenerzy 😉 Mogą się poobrażać 😉

Poza ty, gdzie byś chciała zrobić te konsultacje ?
Bo jedynym sensownym miejscem jest stadion - jak kiedyś były konsultacje z Lemańskim, cieszyły się dużym zainteresowaniem i chętnych nie brakowało 🙂
Konsultacje miałyby odbyć sie w stajni w  Wałsnowie, ale to tuz przy granicy świętokrzyskiego. Może źle sie wyrazilam-to konsultacje nie tylko dla startujących. Dla wszystkich, którzy chcą sie czegoś nauczyć. Tak jak napisałam jest już ogłoszenie w odp wątku
Savannah, radze ogłosić się w sąsiadujących województwach, w świętokrzyskim nie znajdziesz wielu chętnych. Takie jest moje zdanie.

Poza tym.. Ruda ? :P
Witam.  Poszukuje aktualnego numeru do Stangreta,podono go zmodernizowali ktos wiec cos o tym? jak tam jest i wogóle??
marike87, od niedawna mają nawet Halę 😉 Pensjonat zamknięty dla grona znajomych, ale Krzysiu przyjmuje konie w trening.
Kontakt podam na PW 🙂
marike87, od niedawna mają nawet Halę 😉 Pensjonat zamknięty dla grona znajomych, ale Krzysiu przyjmuje konie w trening.
Kontakt podam na PW 🙂


podobno tylko hala z nowości, ale plany jakieś mają
Dziekuje za namiary . W piątek ide na jazde do pani Marty ,znacie ją?
Marta jest przesympatyczną osobą, otwarta, szczera i wymagająca, ale moim zdaniem instruktor powinien być właśnie taki.  😉
Ja byłam w Stangrecie na jeździe w tą niedziele i żadnej pani Marty tam nie było tylko pani Asia prowadziła mi jazdę. Ogólnie super ,zna sie na tym co robi i po raz pierwszy moja jazda wglądała tak jak powinna 🤣- poziom bardzo wysoki oby więcej takich instruktorów. No i ośrodek remontowany jak będzie wykończony to będzie fanie :hala ,karuzela ,3 place do jazdy co więcej chcieć. 🏇
Marta jest w tej chwili w Stangrecie na stałe jako instruktor, akurat w weekend wyjechała na krótki urlop, a że Aśka była na weekend to poprowadziła jazdę, kiedy przeprowadzą się na stałe to Asia będzie prowadzić treningi i rekreację. Jest doświadczonym instruktore, czynna zawodniczką z wieloma sukcesami na swoim koncie, a w prowadzeniu jazd rekreacyjnych i treningów sportowych ma duże doświadczenie ze swoego ośrodka w Rzeszowie.
Kalia a ty też jezdzisz w stangrecie?
czy gdzieś w bliskich okolicach Sandomierza jest jakaś stadnina? w której można pojechać w teren, tudzież na jakiś spacer z osoba, która ma być dopiero rozdziewiczona w kwestii jeździectwa?
Ukochany chciał mi zrobić prezent i pojechać ze mną na konie, ale koniecznie do lasu 🙂
13-15 maja - Warsztaty jeździeckie z najsłynniejszym Trenerem
Panem Wojciechem Mickunasem. Więcej info: http://equitus.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=1
Ja jestem😉
Dużo jest stajni w Świętokrzyskim. Ja chodzę do Zagrody Królów (adres: Brzeście 36a 26-120 Bliżyn, tel. 609106030)
Pani Gabrysia wraz z mężem Krzysztofem mają gospodarstwo agroturystyczne i prowadzą naukę jazdy konnej.
Według mnie to najlepsza stajnia, ale są również inne:
Justyna i Stanisław Paszkiel - Brzeście
"U Pana Boga za torami" - Suchedniów
Tylko to nie są okolice Sandomierza... 🙄
królewna znam wszystkie 3 🙂 byłaś może na ostatnim rajdzie na Świnią Górę?
Witam🙂 mam pytanie odnośnie zawodów ujeżdżeniowych w naszym województwie. Wiecie może kiedy się mają jakieś odbyć🙂:>;p
Witam🙂 mam pytanie odnośnie zawodów ujeżdżeniowych w naszym województwie. Wiecie może kiedy się mają jakieś odbyć🙂:>;p


orientuj się na bieżąco, bo niektóre terminy zostały zmienione ( w skokach nie wiem, jak w ujeżdzeniu)
Jej, ile ujeżdżeniówek... 😲

P.S. Rozszyfruje ktoś dla mnie miejce zawodów podane jako "KO" ?
No własnie zawody w Bałtowie maja byc podobno tydzien pózniej
http://www.kraina-koni.pl/
Croopie właśnie mnie też to interesuje🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się