Poznań i okolice - imprezy, wydarzenia

Wybiera się ktoś na Mistrzostwa Wielkopolski i Poznania w skokach do nas na Wole?
Albo za 2 tygodnie na wkkw? 👀
Ja byłam wczoraj na Woli caaaaały dzień 😀
Dzisiaj niestety nie jadę, ale za 2 tygodnie będę 🙂
Wybiera się ktoś na Mistrzostwa Wielkopolski i Poznania w skokach do nas na Wole?
Albo za 2 tygodnie na wkkw? 👀


gdzie??
2-3 października są Mistrzostwa Wielkopolski w wkkw na Woli 😉
Właśnie wróciłam z Mistrzostw w skokach - miło było.
2-3 są równocześnie Mistrzostwa Wielkopolski w WKKW i Ujeżdżeniu 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 września 2010 08:56
W ten sam weekend odbywa się Krajowa Wystawa Zwierzą Hodowlanych - http://www.kwzh.pl/pl/ - ktoś będzie?
ja planuję się wybrać😉 jakiś plan godzinowy? bo z tego linka się nic doczytać nie da
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 września 2010 10:04
Też właśnie szukałam jakiegoś planu godzinowego i nic nie mogłam znaleźć. Ja jadę w ciemno, chyba, że coś się jeszcze zmieni przez najbliższy tydzień i podadzą jakiś plan.
Robił ktoś może zdjęcia na Mistrzostwach Wlkp w ujeżdżeniu na Woli ? Widziałam dość dużo osób z aparatami, proszę się przyznawać.  😉
Widzę, że jest tu dużo osób dobrze zorientowanych jeżeli chodzi o stajnie w okolicach Poznania  Jestem studentką 2. roku UE i szukam stajni lub możliwości jazdy na prywatnym koniu (np. gdy właściciel nie ma czasu) w zamian za pomoc. Konno jeżdżę od 9lat, skoki do klasy N. Mogę również pomóc przy młodych koniach, układaniu i prowadzeniu jazd. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc/wskazówki  Kontakt na gg: 3474133 lub PW
Beattle Ja zrobiłam kilka zdjęć ostatnio na Woli. Nakręciłam też kilka filmików. Nie są one może jakiejś super jakości, ale zawsze coś. Jak byś chciała to uderzaj na PW 😉
Hej, czy kogoś spotkamy w niedziele w Lesznie?
Ja się wybieram, ale co z tego będzie nie wiem 😉
helo!
czy wybiera się ktoś z Poznania do Mierzęcina w czerwcu? (-:
jak co roku, zapraszam do Mieczownicy
Czy ktoś się wybiera jutro do Iwna?  😉
Nojec   dom na skraju niczego
09 maja 2011 17:10
28-29 maja CSN w Agro-Handlu Śrem
17-19 czerwca CSI 2* na Woli

Na CSI na pewno się przejdę, daleko nie mam, a tyłek ruszyć trzeba ;]
No właśnie! Zapraszam do nas na CSI 😉
W tym roku nie będę pracować w biurze ale i tak pewnie przesiedzę 24h w stajni...
Czy ktoś się wybiera na Młodzieżowy Czempionat koni wlkp do Gniezna 28 maja?
planuję wziąć moją młodą ktoś również?
ja sie chyba wybiore ale turystycznie 😉
29 maja odbędą się towarzyskie zawody w skokach w Szamocinie - woj wielkopolskie. Wybiera się ktoś z re-volty?
W najbliższy weekend "Majówka z koniem" w Szczepankowie.
madzixx ja się wybieram jako widz 🙂
W najbliższy weekend "Majówka z koniem" w Szczepankowie.


No właśnie, zobaczyłam w weekend bannery w mieście. Program tu: http://www.majowkazkoniem.pl/
Wybieracie się?
madzixx ja się wybieram jako widz 🙂


myślałam że z uczelni Cie wysyłaja:P to zobaczysz moja złośnicę;]
słyszałam ze zgłoszonych jest 50koni
Nojec   dom na skraju niczego
18 maja 2011 19:52
9 maja także Gruszczyn CUP, towarzyskie zawody w skokach w Podkowie Gruszczyn klik

Ja bym się wybrała na wiele, ale samochodu nie ma to kupa trochę.
Nojec   dom na skraju niczego
11 czerwca 2011 19:28
Nie wiecie jakie zawody towarzyskie będą organizować niedługo? Podobno za 2 tyg. mają być na Woli, ale infa nie ma : (
Nojec tak, 25 są towarzystkie na Woli na głównej płycie parkuru. Mogę wysłać Ci propozycje na maila 😉
Kto będzie na CSI?
Kto będzie na CSI?


ja sie w Turcji będę wylegiwać  😁 wiec odpadam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się