Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

hanoverka - chciałam napisać "aż słów brak", ale tutaj nie da się powstrzymać od innego komentarza niż Twój ... tylko ta buźka nie pasuje, może miała byś ta druga? 😤
Rezygnacja i bezsilność tych zwierząt jest przerażająca...leżą i oczekują już tylko na jedno...straszne i w imię czego?  😤
skad sie biora takie bestpie na swiecie?? 👿
Tylko i wyłącznie dla rozrywki popierdzielonych amerykanów... Traktują zwierzęta, a zwłaszcza cielaki jak mięso  😤 Jak to jest możliwe, że jeszcze tego nie zabroniono??
skad sie biora takie bestpie na swiecie?? 👿

żyją obok nas, ot taki gatunek.
walki koni w Azji, walki psów właściwie wszędzie [można długo wymieniać]... ogólnie człowiek to rzeźnik mimo, iż niektóre osobniki są tak jakby wrażliwsze 😉
mg mowisz z takim spokojem ze az mnie to przeraza
ten mój spokój przeraża czy "my człowieki"? 😉
możemy się oburzać, walczyć o zmiany, ustanowić takie czy inne prawo, ale za miedzą nadal będą działy się ohydne sceny jawnie, a u nas ohydne w ukryciu.
nie, nie akceptuję tego, ale tacy właśnie jesteśmy, jedni kiedy muszą, inni kiedy mają ochotę, są tacy, którzy inaczej nie potrafią.


mg na szczescie i tych ludzi spotyka sprawiedlwiość
najbardziej podobał mi sie ten co sie wplątał w linke i ci co dostali z rogów 😀
srebrna - nie wiem czy to dobrze, ale mi tych ludzi KOMPLETNIE nie żal. bardzo im tak dobrze.  😅
Ten pierwszy filmik rozbrajający. Ten koń to siła spokoju  👍

Mi też tych ludzi nie żal, nawet lepiej, żeby każdy z takich pseudo cowboyów dostał od byczka rogami albo od konia kopa  😅
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 maja 2011 10:12
CZY KTOŚ MA MOŻE FILM 'Nie w moim imieniu' ?
Bardzo mi jest potrzebny ten film albo w formie pliku albo w formie linku do odtworzenia ;(
kcj90 - proszę -
😉
- UWAGA DRASTYCZNE
🤔
O rany  😲 Gdzie takie coś się odbywa ?  🤔
darolga   L'amore è cieco
20 maja 2011 13:06
O matko.....

Ej, dziewczyny, uprzedzajcie, jeśli coś jest drastyczne - bo niektórzy nie chcą oglądać. Mnie nie rusza, ale wiem, że czyta ten wątek kilka osób, które już nie raz prosiły, żeby informować  :kwiatek:
darolga popieram sama miałam o tym pisać  🤔
O boże... głupota ludzka nie zna granic. 🤔wirek: I po cudownym koniu - niestety ..    😕
Przepraszam zapomniałam 😡  Linka zaraz podam ale wiem że coś takiego jest robione we Włoszech...
O rany  😲 Gdzie takie coś się odbywa ?  🤔

W Cywilizowanej Europie 😉
Co to ostrzeżenia popieram.
- CYTUJĘ

TAKICH LUDZI TO KUR*** wyzabijać!
http://www.ratujkonie.pl/?p=1421
Tutaj jest wszytko dokładnie opisane...;/
Debile normalnie znieczuleni!
Jak już mają iśc krowy na mięso to raz dwa a nie żeby sie męczyły i robią ludzie z tego pokazówkę!
NIe wytrzymuję.. nie dawajcie takich filmików tu najlepiej

I TO JESZCZE SIĘ ZWIERZE MĘCZY CALE POŁAMANE

Okoń  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 maja 2011 14:36
Bo szczęśliwy koń to brudny koń  😁
a propo tych wstrętnych filmów które wrzucacie.....to ze znecają sie to jedno...ale jeszcze nie darują tym wyjątkom co nie chcą bawić sie w ich "gre"  😤 😤 👿

darolga   L'amore è cieco
23 maja 2011 23:26


1:27

😲 😲 😲 też tak chcę umieć  😁
darolga  🏇 haha dobre

ja wykonałam kiedyś lądowanie na Małysza. Po skoku, był baran porządny i zrobiłam takie salto po czym wylądowała na nogach...telemarkiem. Do dziś sie zastanawiam jak mi sie to udało  😎

Ten filmik Darolgi udowadnia tylko, jakie mendy są z kucyków 🙂 One robią to tak CELOWO i z takim SPOKOJEM, że aż mi się śmiać chce 🙂
darolga   L'amore è cieco
24 maja 2011 13:05
Nat - na Małysza też leciałam, ale lądowanie miałam na łbie  😁 hahahahaha, o matko, umarłam, ten filmik mnie zabił! Zwłaszcza 0:49 i 1😲2  😁 😁 niezłe!

Dzionka - no nie? One doskonale zdają sobie sprawę z zalet bycia małym  😁 ten siwek na początku był debest  😁






😍

Na poprawe nastroju... 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się