Pensjonaty we Wrocławiu

Zima czy ja mogę się zaliczyć do Twojej ekipy 💃

Ja bym się chętnie wybrała skoro jest mini LL - to moja specjalność jest 🙂
zima, wyciągaj co tam masz i przyjeżdżaj - 🙂

perlica - zapraszamy też 🙂
Perlica nawet moge Twoim luzakiem zostac 😉
Nie mogę mieć luzaka przyciągającego wzrok bardziej niż ja sama  😂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 maja 2011 20:35
Hm jak mini LL to może z kucykiem w ręku to przebiegnę ?  🙄 Przejdzie coś takiego ?
Nie mogę mieć luzaka przyciągającego wzrok bardziej niż ja sama  😂


No to pojechalas  😂
subaru przywieź, niech się chłopak obędzie, zrobimy dla Ciebie jednoosobowe czempionaty 😉
My zapraszamy wszystkich - serio 🙂. To są zawody TOWARZYSKIE, zabawa, pokazanie koniom przeszkód, miłe spędzenie czasu. Owszem, będzie sędzia, publiczność ( 😀iabeł🙂, ale wszystko bez napięcia. We Wrocławiu i okolicach nie ma praktycznie zawodów towarzyskich - chcemy razem z Wami zacząć taką tradycję. Z pożytkiem dla nas wszystkich 🙂. Więc przyjeżdżajcie - programy łatwiutkie, nawet jak nie wyjdzie - to nikt z nas nie jest zawodowcem 🙂 😁. Najważniejsze, żeby się świetnie bawić. A na rozprężenie można skoczyć na spacerek w nasze lasy 🙂
epk super inicjatywa i super pomysł ❗
Właśnie w okolicach jest mało ZT -ja mam młodą klacz 4 lata, sama dopiero przestawiam się na jazdę "nie wyścigową",trenuję "skoki" 😎 jeśli tak można to nazwać, araczej podskoki i uważam że na 1 raz jechać parkur 90cm to za dużo jak dla mnie.
Potrzebne są właśnie takie zawody żeby oswoić konia z atmosferą zawodów, dla przyjemności bardziej.
POPIERAM!  😅
Perlica, dlatego im więcej Was przyjedzie tym lepiej - będziemy widzieć, że takie zawody są potrzebne i warto się wysilić i coś zrobić - bo tak na prawdę trzeba włożyć sporo wysiłku nawet w przygotowanie zawodów towarzyskich - za co wielkie podziękowania należą się Bombal, że w ogóle jej się chce 🙂. Także namawiać wszystkich - namawiać, będzie potem impreza przy ognisku, warto dla samego spędzenia czasu wpaść z kopytnym w inne miejsce.
My zapraszamy wszystkich - serio 🙂. To są zawody TOWARZYSKIE, zabawa, pokazanie koniom przeszkód, miłe spędzenie czasu. Owszem, będzie sędzia, publiczność ( 😀iabeł🙂, ale wszystko bez napięcia. We Wrocławiu i okolicach nie ma praktycznie zawodów towarzyskich - chcemy razem z Wami zacząć taką tradycję. Z pożytkiem dla nas wszystkich 🙂. Więc przyjeżdżajcie - programy łatwiutkie, nawet jak nie wyjdzie - to nikt z nas nie jest zawodowcem 🙂 😁. Najważniejsze, żeby się świetnie bawić. A na rozprężenie można skoczyć na spacerek w nasze lasy 🙂

no i wlasnie o to chodzi!!  😀  :emota200609316:
Jak będzie zainteresowanie zrobimy serię AMATOR CUP 😀😀😀 to by dopiero było 🙂 Na śląsku jest sporo takich seryjnych zawodów kończących się finałem, zobaczymy czy u nas coś takiego okaże się potrzebne
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 maja 2011 15:27
equi.dream Jeśli organizatorzy się zgodzą  i ktoś od nas będzie jechał to z chęcią wpadnę z kucykiem co by się psychicznie nastawiał  😁 
No ja też bym chciała, ale sprawdziłam odleglość z Wierzbnej do Ozorowic jest 76km w jedną stronę 😵
Bardzo daleko i koszt wyjdzie za duży, chyba że ktoś będzie jechał...a ja zbieram na siodło nowe  🤣
Perlica ściągnij kogoś ze sobą 😉
subaru jedzie Pati, tylko z kobyłą więc nie wiem jak młody w jednej przyczepie z babą 😉 A jak u Was reszta ? MATRIX, Dizi ?  😅
Nie wiem w sumie gdzie się o to zapytać.... ale może tutaj 🙂

Czy ktoś się wybiera na tą konferencję?
http://www.up.wroc.pl/jubileusz/wydarzenia/71693/konferencja_nt_wspolczesne_choroby_koni.html
:kwiatek:

edit: zmiana linku
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 maja 2011 13:35
equi.dream Kucykowa jeszcze myśli, więc wtedy z Rudym młody by pojechał 😉 zobaczymy ;P
nie no Bakier musi być, niech się nie zastanawia 😉  💃
Sankaritarina ja się wybieram
Chętnie bym się wybrała na tą konferencję ale akurat będę na urlopie ...cóż może jeszcze będzie okazja 🙂
A ja przez braki w dostępie do internetu przegapiłam termin zgłoszeń..  :/
i tak byś nie mogła, 12 u nas są regionalki :P
No z kalendarzem u mnie ciężko 🙂
wiedziałam, że Cię pocieszę - po prostu na przeznaczenie nic nie poradzisz...

A do wszystkich wrocławian - zgłaszać się zgłaszać na zawody!!! :nono:
Ja też chyba wpadnę pooglądać was i odwiedzić starego kopytnego znajomego ;3
To jedyna możliwość dla osób nie posiadających własnego kopytnego  🤣
Ozorowice tak ? heh wole spytać czy nie pokręciłam
equi.dream  Dizi bardzo poważnie się zastanawia, chciałam wpaść tak w celach towarzyskich, ale tak jeszcze przemyślę czy może mojej gwiazdy do Was nie zabrać 🙂
Wiem że milion razy juz poruszane było, ale nie mam czasu wątku przelecieć całego a przez ostatni czas  czytaj 2 lata troche stajni sie nowych zrobiło... szukam stajni wrocław i okolice gdzie pensjonat kosztuje nie więcej niż 800 zł. napisz cie prosze w skrócie.
Pozdrawiam
anula_un, już Cię kiedyś zapraszałam do Ozorowic.

Poza tym masz Smolec, Strachowice, Magnice, Wojnarowice (nowe), Hannę, i parę pomniejszych. Wszystko poniżej lub równe 800zł
Strachowice 650zl , super warunki tylko brak hali (jest kryty lonzownik).Jak cos chcesz wiecej wiedzieć  to napiszę Ci na PW,bo tu juz chyba pisałam ze sto razy  🤬
Wielka Lipa 650zł
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się