Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Olga ale nie o to chodzi. Chodzi o taki sposób myślenia: Nie podoba Ci się = bazar.
Ale tak z ciekawości  😉 jakie kokardki nie są wieśniackie?
nie zawsze jesli cos mi sie nie podoba kojarzy mi sie z bazarem  🤔  Po prostu to mi sie kojarzy ze względu na duzą dostepnosc podobnych butow na targu i tyle. Tez kiedys takie nosilam.

Mi sie np podobaja spore kokardki no i wtedy nie noszę juz zadnych innych mocnych akcentów, a jak sie spodziewam takie czarne balerinki byłyby butami ' do wszystkiego' .

Ale kazdy lubi co innego no i super ! Dlatego jest taka róznorodnosc
Pursat   Абсолют чистой крови
15 maja 2011 19:07
jak sie spodziewam takie czarne balerinki byłyby butami ' do wszystkiego
Jeżeli mam odnieść to do swoich butów, to owszem uważam je za takie pasujące do wszystkiego, ta kokardka jest tak delikatna i niepozorna, że aż neutralna, jeśli chodzi o resztę stroju. 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 maja 2011 10:31
Kupiłam wczoraj gumowe balerinki Inblu, tzw meliski. No i dziś je ubrałam, miałam je jakoś ze 3 godziny na nogach, temperatura była jakoś 23 stopnie. Ogólnie ta guma jest bardzo fajna, dobrze przylega do stopy i ani trochę nie obciera. Jednak stopy się pocą, kurde no nie ma opcji, żeby sie nie pociły. Ale tragedii nie ma. Na pewno na imprezę i na dłuższy spacer lepiej ich nie zakładać w upał, ale myślę, że w chłodniejsze dni można spokojnie się przechadzać 😀

Dzięki za wypowiedź - właśnie miałam pytać czy ktoś ma i jak z poceniem się nóg w nich. Miałam na oku jedne, ale skoro jest tak jak piszesz to nie kupuję.

A ja jestem wściekła, bo zahaczyłam wczoraj o jakąś śrubę wystającą z krzesła i rozdarłam sobie swoje ulubione balerinki 🙁  👿
Z drugiej strony mam pretekst na zakup nowych 🙂 i po długich poszukiwaniach zdecyduję się chyba na takie z Atmosphere.
a pudrowanie gołych stóp przed włożeniem tych "gumiaków"??

BTW - te kokardki na balerinkach wg. mnie nei są wieśniackie, są delikatne i mło absorbujące uwagę, fajie jak balerinka ma taką pier.dółkę i ozdobnik
Gdzie dostanę takie conversy?


najlepiej w szczecinie, ale mogą też być w necie 😉


edit: albo takie <3
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 maja 2011 18:14
Przyszły moje Etniesy  😍
Scottie   Cicha obserwatorka
16 maja 2011 19:58
Słuchajcie, pogoda dopisuje na tyle, że na uczelnie mogę latać w moich sandałkach Baldowskiego. Oprócz tego, że jestem wyższa od wszystkich, to ostatnio tak wyrżnęłam na przystanku autobusowym, że już się tam nie pokazuję  🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
16 maja 2011 20:34
Ja bym zaliczyła glebę w botkach 12 cm przed budynkiem głównym mojej uczelni, pełno ludzi i prawie leżałam. 😎 Ale wstyd. 😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
17 maja 2011 17:44
No i chyba mnie pogrzało, bo mam 177 cm wzrostu a licytuję 11 cm szpilo-botki... Gdzie ja je ubiorę? Wszędzie będę wyższa od wszystkich w takich butach! 😁
czy ktoś jest mi  w stanie powiedzieć gdzie znajdę takie butki ?🙂
noen   A story of a fighter of our human race
17 maja 2011 19:49
Trolinka,
http://allegro.pl/buty-reebok-tennis-vulc-j18611-r-38-i1597174074.html
mają tylko mniejszy napis reebok 😉 Ale z większym pewnie na allegro znajdziesz
No właśnie te które pokazałaś widziałam,ale te na zdjęciu są inne bo mają białe paski po bokach. Na wklejonym przeze mnie obrazku są szarawe/czarne. Nie mamy na forum jakiś reeboko-maniakow ?
Pursat   Абсолют чистой крови
17 maja 2011 20:13
To są Reeboki Top Down, ale to już pewnie wiesz. 😉 Jaki to konkretnie kolor, nie mam pojęcia. 👀
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
17 maja 2011 20:47
co do gumiakow, to dzisiaj trafilam na jedne i tak mi sie spodobały,  nie moglam sie zdecydować, ze wzielam dwa kolory  😵 chociaz cena byla mila, raz sie zyje ;d

ZARA -  przez ten Twój link wlazłam na stronke i sama zamowiłam jedne Etnisy ;p
kurechii a ile takie buty?🙂 słodkie sa
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
18 maja 2011 22:12
29zł, a na nodze wygladaja jeszcze milej 🙂
ooo a gdzie w takiej cenie??
noen   A story of a fighter of our human race
18 maja 2011 22:30
epk, w pobrzeżnych butikach takie znajdziesz. Będąc w Bydgoszczy i przechodząc przez jedną ulicę Gdańską od sklepów z butami musieli mnie odciągać, takie śliczne i tanie buty ! I powiem jeszcze lepiej, moje szpilki za 250zł nie sa tak wygodne jak te za 40 😎

edit: te za 40zł które oczywiście kupiłam na Gdańskiej w butiku bez nazwy 😀  😁
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
19 maja 2011 09:03
epk -na podeszwie masz napisane , sklep oodij  😂, nie wiem, nie pytaj, pierwszy raz byłam, bo nam otworzyli 'galerie leszno' drugie centrum handlowe w mojej dziurze z ruchomymi schodami  😂 :wysmiewa🙁swoją droga i tak poracha  :zemdlal🙂


mój najnowszy nabytek  😎

Zaciekawiły mnie buty Huntera. Z materiału jak kalosze, ale wiązane, za kostkę - jak zwykłe adidasy. Posiada ktoś ? Jestem ciekawa czy te buty są praktyczne.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
23 maja 2011 08:30
chcialam se poprawic dzien, kupilam baleriny z Timberland i jednak nie mi nie leza jak wrocilam z nimi do domu  😤



kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
23 maja 2011 12:26
Gienia-Pigwa - sory, ale fuj ;<
a co sądzicie o tych:
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/platformy/nicole_floral_blue_multi_pump_d3393_czolenka.html

zamawiałyście coś z Deezee?jak jakość?Warto?
noen   A story of a fighter of our human race
23 maja 2011 14:40
Kejsa, nie warto, mam buty z deezee i sa strasznie nie wygodne. Przyjaciółka równiez ma, i też nie poleca 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
23 maja 2011 14:49
Gienia-Pigwa - sory, ale fuj ;<


ja tam lubie Boat shoes, tylko w formie balerin a nie pelnych. te buty sa mega wygodne, maja wiernych fanow jak i wrogow  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 maja 2011 14:55
Kejsa
Mam parę botek z DeeZee, nie są to najwygodniejsze buty, jakie posiadam, ale dla mnie każde na wysokim obcasie mają wątpliwy komfort.
Moja koleżanka zamawiała kilka razy i chwali sobie 😉

Wszystko zależy przecież od modelu i indywidualnych preferencji.
Osobiście serdecznie polecam sklep, obsługa miła i rzetelna, a do tego błyskawicznie wysyłają paczki.
właśnie ja ciągle śmigam na wysokich obcasach, a te mnie urzekły no i nie znalazłam nic podobnego w sklepach;/ chociaż to byłby mój pierwszy raz w kupowaniu butów bez przymierzenia i się boję..
Kejsa, mam takie (tylko beżowe z czerwonawymi kwiatami) - nie są mega wygodne, ale chyba żadne buty o tej wysokości nie są😉 aczkolwiek do przeżycia! miałam je parę razy na nogach i jestem nimi zachwycona🙂😉) też się bałam zamawiania przez net, ale mam stopę dokładnie 24,5 cm i takie buty zawsze zamawiam - jeszcze mi się nie zdarzyło żeby okazały się złe😉
noen   A story of a fighter of our human race
23 maja 2011 15:24
Breva, ja zmieniłam zdanie o wygodzie szpilek, po tym jak ostatnio kupiłam sobie buty, w butiku bez nazwy za 30 zł 😍 W nich mogę biec do autobusu i przechodzić 13 godzin (właśnie tyle w nich chodziłam) i nie dość, że było mi mega wygodnie, to jeszcze na drugi dzień ani nie miałam odcisków ani mnie nogi nie bolały 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się