Olsztyńscy voltowicze

ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
12 maja 2011 09:27
a ja musze poczekać aż córcia urośnie i bede miała z kim jeżdzić,mam nadzieje że też będzie koniara jak mama 🙂
dzieki ircia  :kwiatek: ja na codzien tez sama...czasami ktos mnie odwiedzi  😉 jakos od przyszlego tydodnia znajoma bedzie ze mna jezdzic bo nei mam czasu zeby 6 koni objezdzac wiec bede miala kolezanke w stajni  😅


przypomnij mi gdzie ty pracujesz ? kurde, a ja szukam ciagle gdzie moge jezdzic jakies konie zeby pare groszy dorobic :P
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
12 maja 2011 16:18
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
ja też sama jeżdżę ale już się przyzwyczaiłam, przynajmniej nie gadam jak siedzę na koniu  🏇


A ja nigdy nie gadałam jak jeździłam, zawsze sie wyciszałam i jak ktoś mi przeszkadza czy gada to od razu się wkurzam, że nie mogę się skupic na koniu hehe
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
12 maja 2011 18:02
a mi właśnie brakujo kogoś żeby nawet o głupotach pogadać,bo jak głupia z koniskiem już gadam 🤔wirek:
ja zawsze z koniskiem gadam i niewidze w tym nic głupiego  😁
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
12 maja 2011 18:36
zielona33 ale ja to jeszcze troche i zaczne się koninie zwierzać,nie chodziło mi o wydawanie polecyń typu🤔tępem czy kłusem,stop i takich tam
Angel ja po upadku i zlamanej rece pracuje w nowym miejscu w malej prywatnej stajni - jestem na prawde bardzo zadowolona mam do jazdy 4 kunie a w stajni ogolnie 8 koni. niedlugo cisniemy na pierwsze zawody  😅

mi do jazdy nikt nie potrzebny nie nawidze jak ktos gada w cxzasie treningu hehe i robie sie wsciekla tak samo jak Frycia  🏇ale do samego pobytu w stajni ... noi kogos ogolnie do pomocy zeby nie zsiadac co chwile tak jak dzisiaj np ibo tu wskazowke zwiekszyc tu szereg linie inaczej ustawic itd. albo w terenik sobie pojechac ... jednak kumplea w stajni to kumpela w stajni.
heh ..ja na szczęście nie mam takich problemów  😎


A tu zdjęcie z 30 kwietnia w Źrebaczówce 🙂 Ukazało się też na fbl'u
a co sie konikowi w glowe stalo???
Freska ja sie wcale nie dziwie ze Ty teraz sama ... po takiej parze jak Ja i Ty - czytaj Monty And Roberts to ciezko bedzie Ci znelezc kogos na zastepstwo  😁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
12 maja 2011 19:23
Monte to tylko w lodówce zostało  😂
No ciężko będzie tym bardziej, że ja wredna podobno jestem 😀iabeł:
A Tobie do gadania nikt nie potrzebny, monolog z koniem Ci wystarcza  😂


Nie no do stajni samemu jechac to by mi się pewnie nie chciało, chociaż i tak bywało. Ale strasznie mnie wkurza jak ktoś mi przeszkadza jak jeżdże, najlepiej słuchawki na uszy i nic nie słyszec hehe bo inaczej warcze na każdego...kilka osób się już o tym przekonało hyhyhy. Ola Ci po prostu trza luzaka, szukaj, szukaj. A gadanie do konia to całkiem przyjemna czynnosc  😁
uderzyła się jak do przyczepy wchodziła .. 
ale już się zagoiło 😉
eheheheh no co???!!!! ja taka jestem Freska ze z koniem gadam hehe - Ania kiedys nie wierzyla az sama mie zlapala w stajni i patrzy do kogo ja gadam a ja backetowi sie zale hehehe  😂
a co do wrednosci to ja tez chyba taka jestem heheh - dlatego tak dobrze i zgodnie Nam sie wspolpracowalo  😎

Frytkens ta dziewczyna ma wlasnie odgrywac role luzaka - na zasadzie pomoc za jazde na 2 kobylkach takze bedzi emilo i fajnie  😀 a jechac sama to moge, tam i tak zazwyczaj ktos do mnie przychodzi. a jak jezdze i skacze to i tak z nikim nie gadam  😅
ja z parolem zawsze gadam cala jazde i nie tylko wrecz jak mam zly dzien i nic nie mowie to jest smutny mysle ze kozdy kon lubi jak sie z nim rozmawia i nie uwazam tego za glupote jacki reszta dzieki za srode hehehe bylo super braki pradu i impreza przy swiecach bezcenne
iszka wez mnie tam na dagowiade dopisz ;p tylko nie wiem jak dojechac od nas do Ciebie 😀
o widze ze na dagowiade coraz wiecej chetnych ale bedzie sie dzialo
Mam wielką prośbę do wszystkich osób jadących na Dągowiadę o wysłanie mi na PW swoich danych (imię i nazwisko, imię konia i jakie konkursy jedziecie) Konkursy będą od mini LL do P.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
13 maja 2011 12:26
iszka90 a pogode zamówiłaś na dągowiade?bo jak będzie tak jak dzisiaj to bedzie lipa  :/
ilovegerman no wiesz co! stac tyle w kiezlinowie i nie wiedziec jak do Izy dojechac  😀to w sumie obok  😉
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
15 maja 2011 21:22
a co tak tu cicho i pusto ❓
wiem pewnie wszyscy trenują na Dągowiade 😉
Mnie jednak nie będzie na Dągowiadzie, ale chyba udało mi się przekonać Darię by wystartowała na Falbanie - jest gotowa (Fala, tzn. Daria chyba też), i myślę, że lepiej się jej na niej pojedzie niż na stajennych rekreantach.

... mimo tego, jestem zła, żę ja nie mogę.

Będą jeszcze jakieś L-ki po Dągowiadzie w okolicach?
regionalne w kortowie 05.06 ; )
a propo to kto startuje w kortowie???? z forumowych kolezanek ???  😉


posiadam wkoncu fotki jednego z siwych rumakow -  Net :






ogolnie to wiem ze to nie miejsce z ogloszeniami ale dotyczy olsztyniakow wiec napisaze tutaj  :kwiatek:

to jednak napisz w ogloszeniach
  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem
jako, ze odwołali ujeżdżeniówki 🙄 być może się zdecyduje na jakąs szaloną LLke, szkoda nie pojechac skoro zawody sa na miejscu 😉 w czwartek poskacze i  się zobaczy co i jak.
Magdanik też chyba staruje, ilovegerman i z forumowych kolezanek to chyba na tyle 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 maja 2011 09:08
Jak szefostwo wykaże dobrą wolę i przywiezie mi konia do Olsztyna 👀 to i ja będę, a jak nie to trudno i tak mam zamiar być bo mam wtedy zjazd  🤬 więc będę Wam dopingować  😅


A jak nasz szef pomyśli to i my może przyjedziemy  😲
A może ktoś z moich okolic ma zamiar się wybrać do Kortowa? Wówczas dorzuciłabym się do kosztów transportu 🙂. Mam postanowienie wystartować na choć jednych zawodach w tym roku i choćbym nie wiem co, to się z niego wywiążę.

Muszę te nieszczęsne szczepienia uzupełnić - jakiego Weta w ogóle macie/polecacie?
Jagode Pacyńską 😉
falabana ja polecam Rasia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się