Kącik Małolata...:D

Ja to nigdy nie zapomnę jak u mnie po przyniesieniu końskiego kompendium do szkoły w podstawówce (na coś am potrzebne było) wszyscy się rzucili i chcieli koniecznie wiedzieć jak się kryje klacz  😁
Więcej już nic końskiego nie przynosiłam...  🤣
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
18 maja 2011 14:49
U mnie rok temu tak było^^
I pompa..

Albo jak szukałam konia do kupna to wszyscy nie ten brzydki, ten za chudy, ten za gruby, a ten ma krótką grzywę a ten  za długą.. 😂
To Jared prawda? 😁
jett   success is the best revenge
18 maja 2011 15:15
Jared Jared  😀
To Jared prawda? 😁



no ba, wiedziałam że prędzej czy później to trafi na kwejka  😁

btw to na forum nie otwierają się kwejkowe obrazki  😉

EDIT: znalazłam! ORYGINALNE FOTO BY TERRY RICHARDSON
Czasem otwierają. A przynajmniej ja widzę.😀

Małolaty, idę do stajni w końcu. Tylko po siano, ale zawsze coś. 💃
mils   ig: milen.ju
18 maja 2011 17:38
niemiłek 😁 Wymiata!
Ale miałam dzisiaj kazanie... 😵
Zarobiłam 5 z francuskiego  💃 jestem z siebie dumna :] nigdy jeszcze nie dostałam 5 z francuskiego  😜
Arroch, właśnie przeczytałam wiadomość na Fejsie ;-). Jak trafię to chyba będę ;P.
Sisisa Wiktoria trafi 😉 możesz się z nią zgadać to Ci mapę narysuje :]
Arroch, spoko, spoko, damy radę 😉).

Huhu. Właśnie wróciłam z wycieczki ;D. Gościu już nie do końca trzeźwy zrobił nam odpytywanko z histy i dzięki temu mam 4 na koniec haha.
mils   ig: milen.ju
18 maja 2011 18:54
Arroch a ja 1 z matm. 😁 A mówiłam babce, że mnie nie było na tym temacie. 🙄
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 maja 2011 19:23
A ja właśnie wróciłam do domu 😎.
daliasta   Szkoda słów.
18 maja 2011 23:51
Jednak WLAN w telefonie jest bardzo przydatny. Szczególnie na wyjeździe.
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 08:38
Nigdy więcej nie będę piła mojito. :/ Jestem podziębiona, siedzę w domu i mi się nudzi. W dodatku nie powinnam siedzieć na kompie. 😁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 maja 2011 08:43
Witaj w klubie Mils...🙂
Co tam?
to ja też witam w klubie. 😀

mojito dobre jest 😀
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 08:48
AP kicha trochę. Zaczynam się martwić o 28... Miałam jechać pierwsze w życiu zawody (miniLL, ale zawsze :hihi🙂, potem ktoś rozwalił nogę koniowi, na którym trenowałam i miałam startować. Dostałam propozycje pojechania na koniu koleżanki, ale w ogóle nie trenuję, ani nic, bo nie ma kiedy. A trenerka mówiła, że jeśli pojadę te zawody, to wejdę na wyższy poziom i będę trenowała już na trochę wyższym poziomie. 🙁 No i nie wiem, jak to będzie, a tak chciałabym postawić ten kroczek do przodu...
Dunkaa dla mnie chyba nie. 😀
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
19 maja 2011 08:50
mils, wykorzystaj okazję i jedź na koniu koleżanki! Mini LL to nie sa duże zawody, na pewno sobie poradzisz.A to zawsze jest krok do przodu, warto spróbować🙂
mils, dobrze będzie, 3mam kciuki! spróbuj na koleżanki koniu ! zawsze o ten mały kroczek do przodu...
eeh, a ja załuje, że nie zaczęłam skakać, a teraz nie mam na czym, bo klacz na której jeździłam, odeszła. wiec takiej porządnej jazdy nie miałam od listopada..
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 08:54
trupka właśnie chcę jechać. Tylko nie wiem jak to będzie, bo koń ma słabe trzeszczki i nie może zbyt często trenować. Skakałam na nim zaledwie parę razy i efekt był jeden: koń wyskakuje mi przed wskazówką, a ja całuję ziemię. 😁 No i boję się, że bym spadła, zrobiła z siebie pośmiewisko itp., a z drugiej strony cholernie mnie ciągnie na te zawody, bo chcę być na tym "wyższym poziomie".
Dunkaa aż się miło robi, jak tak wszyscy wokół cię wspierają. 😁
haha, no bo w sumie taka prawda 😁
jak nie pojedziesz będziesz żałować, jak spadniesz, to nie zrobisz z siebie pośmiewiska.  :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 maja 2011 09:02
Nie no Dunkaa ona nie spadnie więc pośmiewiska nie będzie🙂
Matko ale nudy mój pies nie gryzie ani ludzi ani psów a dziś psa pogryzła 🤔
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 09:03
Dunkaa muszę tylko zgadać się z koleżanką i trenerką. 😀
AP mój pies też jest normalnie jak aniołek. Do czasu, kiedy nie zobaczy psa trenerki. 😁
Idę spać. 🙂
to dobranoc  :kwiatek:
ja chyba też pójde.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 maja 2011 09:07
Dobranoc :kwiatek:

Ale nudy, kurde mój pies ostatnio agresywny się zrobił...
siedzę w domu też, ale w przeciwieństwie do was wstałam teraz  😁

Mam owczarka niemieckiego, którego uratowaliśmy przed uśpieniem, przybłęda. Ładna suczka, ma koło roku ale innych zwierząt nie toleruje, ludzi owszem, ale na zwierzęta strasznie szczeka.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 maja 2011 10:34
Jezu przez godz. miałam chęć wywalic przez okno mojego kompa!
co się działo, że było aż tak źle?  😡
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 maja 2011 10:42
Atlantykowa, ja mam cały czas chęć wywaleni kompa za okno. Albo rozebrania go na części i każdą część mam ochotę rozbić młotkiem... Przez to że się tnie i wszystko ładuje się godzinami... A teraz nie działa mi dźwięk na VOD 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się