CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

Witajcie wreszcie znalazłam voltr zastępczą, ale mam pytanie bo przyznaje sie zawaliłam, nie byłam pewna w ktory dzien bede mogla jechac do katowic i nie kupiłam biletów jeszcze a tu tylko niecaly tydzien został... i pytanie nie wiecie czy gdzies dostane jeszcze jakiekolwiek bilety? bo na dobre miejsce nie licze, ale jednak zalezy mi zeby jechać.....

na ticketpro nie wiem czy sa jeszcze ale jak zamowie to i tak nie zdaza mi wyslac wiec odpada, kiedys pytałam w empiku w galeri krakowskiej ale nie mieli w ogole, nie wiecie jak z pozostalymi empikami w krakowie lub katowicach oraz gdzie w tych dwoch miastach jest jeszccze szansa na dstanie biletow? bede wdzieczna za pomoc🙂
Na ticket pro juz nie sprzedają bo nie zdążyliby z przesyłka pozostają punkty sprzedaży ticketpro http://www2.ticketpro.pl/pl/gdzie-kupic-bilety
dzięki w takim razie będę dzwonić i pytać🙂
Czy osoby z Katowic mogą mi podać tel do jakiejś pizzerii w miarę blisko spodka i z dobrymi pizzami?

No i czy nie wiecie jak daleko będzie parking dla koniowozów od stajni?
Ja kupowalam wczoraj w empiku i bylo jeszcze troche dobrych miejsc 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 grudnia 2008 15:30
Jest tu ktoś kto w Sosnowcu nocuje ? Bo ja tam mam nocleg I wracać do Sosnowca samemu wieczorem

Pozdrawiam 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 grudnia 2008 17:17
Laguna parking dla koniowozów będzie mniej wiecej w odległości 100-200 metrów,.. z tego co pamiętam to na takim wzniesieniu. ;/ Nie mam pojęcia jak oni chcą to zrobić bo wizja tego wszystkiego szczerze mi się nie podobała No ale obadamy.

A jesli chodzi o pizze Laguna to Ci chodzi o taką na telefon? Masz nr do Pizzy HUT ktora jest chyba najlepsza i blisko Spodka 032 258 37 63 - nr. lub tel. 032 605 09 27
Tylko nie jestem pewna czy oni mają dostawę.

POLECAM tel. 032 355 30 30 - pizzeria Dominium- robią dostawy a blisko Spodka w miare jest.

pizzeria Vinci (032) 260 8000
pizza pai 032 605 08 32
Dziś z Kaś'em kupiłyśmy bilety xd. Wiem ze są jeszcze napewno na 3 ostatnie sektory wiec sporo tych miejsc jeszcze zostało wiec np. jeszcze dostaniecie 😉
Dzisiaj kupiłam bilety, rzeczywiście na zielony sektor nie było sprzedaży. Udało mi się dostać bilety w sektorze czerwonym, w pierwszym rzędzie, niestety z boku ( środkowe wykupione do samej góry🙂
dzisiaj dzwoniłam do organizatorów i bilety można spokojnie kupić na miejscu....😉
trzynastka   In love with the ordinary
01 grudnia 2008 20:41
oh dowiedziałam się,
sektor H będzie gościł mą przecudną pupkę 🙂
Bilety sa jeszcze jak najbardziej dostepne. Jeśli nie na miejscu to takze w Empikach w Katowicach i w Sosnowcu...Widzę, ze voltowicze bądą rozsiani po całej widowni Ja mam miejsca w sektorze K.
kcj90- Dziękuję.

Jak będę tam kwitnąć całe dnie to pewnie nie będę miała czasu za bardzo zjeść czegoś konkretnego więc będę pewnie zamawiać do koniowozu.

A o odległość pytam, bo zastanawiam się jak daleko mi przyjdzie zasuwać z gratami....
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 grudnia 2008 21:36
Laguna no no będzie do stajni jakieś 100 m. może mniej bo wczesniej myslałam że chodzi o sam spodek.
Ale będziecie miały z górki.. DOSŁOWNIE 😉
Jak dojechać z dworca pkp do Spodka?
Z dworca pkp już widać spodek, piechotą to będzie z 10 minut 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2008 11:36
Jak ktoś byś potrzebował transportu z i do Gliwic, to służę pomocą
Mamy 3 miejsca w samochodzie.
Do zobaczenia w Katowicach
kukuleczka dzięki🙂
no to ja oglaszam, ze tez sie pojawie.
Ja tez dzisiaj odwiedziłam empik tyle że Krakowski i również przekonałam się, że biletów jeszcze sporo jest i nawet w dosc dobrych miejscach sie cos znajdzie, jeszcze nie kupilam bo jeszcze sie musze ze znajomymi dogadac ale jutro na pewno juz ide kupic...

tylko tak sie zastanawiam ktore miejsce lepsze czy w sektorach wzdluz dlugiej sciany ale w ostatnich miejsach (czerwonych ostatrnich) czy blizej ale za to w tych sektorach bocznych w rogach?
trzynastka   In love with the ordinary
02 grudnia 2008 13:55
Tulipan a Ty z końmi?
Jeśli tak to jakie konkursy będą jechać?

Laguna to samo pytanie 🙂
z dworca mozna isc na rynek i podjechac sobie 2 przystanki tramwajem nr 6, 16, 41

jesli pizza to tylko z tele-pizzy! dowoza nawet na seans do kina, a do tego maja promocje '2ga gratis'
Godziny otwarcia:
niedziela - czwartek: 10.00 - 23.00
piątek - sobota: 10.00 - 24.00
Telefony:
(0-32) 206-96-00
(0-32) 253-67-02
(0-32) 253-67-01

tez sie wybieram do spodka ale najpierw do equishopu bo to po drodze, a zapowiadaja atrakcyjne promocje, ostatnio na otwarciu byly super ceny!
http://equishop.pl/aktualnosci,10,swiateczny-tydzien-nagrod
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2008 17:26
A daleko jest equi-shop od Spodka? Może będą mieli stoisko?
nie wiem czy maja stoisko chyba tak, ale to w sklepie beda promocje...
bardzo blisko, jakies 5min drogi
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2008 17:57
rivik dzięki
W takim razie może wpadnę w przerwie do equi-shopu
Ktoś jeszcze chętny?
Bischa   TAFC Polska :)
02 grudnia 2008 18:28
Nasturcja-Renata napisał: Jak ktoś byś potrzebował transportu z i do Gliwic, to służę pomocą
Mamy 3 miejsca w samochodzie.
Do zobaczenia w Katowicach

A po drodze jest Sosnowiec ?

Pozdrawiam 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
02 grudnia 2008 18:31
A ktos z trójmiasta jedzie? 🙂
NINEVET- "moje" konie będą startowały: jeden we wszystkie dni w rundzie młodych koni. Dwa pozostałe w piątek Małą rundę, a w pozostałe dni albo Małą rundę albo Dużą rundę (w zależności od tego jak im pójdzie w piątek).
Bischa L niestety Sosnowiec nie jest po drodze z Gliwic do Katowic 🙂
Bischa L ja mieszkam w Sosnowcu i z Sosnowca będe jechała, tyle ze autobusem Ale jesli szukasz towarzystwa to mozemy się gdzieś spotkać i pojechać razem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się