Kącik Małolata...:D

ja tez tak zawsze się czułam, szczególnie, że moja przyjaciółka była kadrze polski...  🤔
Znowu zaczynacie marudzić? Pocieszcie się, że ja mam gorzej --> mój koń ma złamaną nogę, stoi na klinikach wyjdzie z nich w listopadzie - grudniu i wsiądę na niego za rok o ile w ogóle kiedykolwiek wróci do jazdy, niewspominając, że przez leczenie konia, nie mam możliwości zdobyć samochód zastępczy, także cieszcie się tym co macie naprawę i nie marudźcie już...
w sumie, co do jeździctwa, to nie mam nic, ale nie narzekam ! 😀
tak to jest, że każdy chce żeby było coraz lepiej - nie ważne w jakim położeniu obecnie się znajduje.
mils   ig: milen.ju
21 maja 2011 23:02
nopebow skoro ludzie z twojej stajni jeżdżą wg. ciebie bajecznie... To masz już cel, więc spinaj tyłek i do niego dąż! Tacy ludzie powinni motywować, nie dołować. 🙂
ja tez tak zawsze się czułam, szczególnie, że moja przyjaciółka była kadrze polski...  🤔


to jest najgorsze  🤔

a ja nową furą chyba jadę na zawody w nast. niedzielę.  Fakt, że tylko LL, ale zawsze to zawody  😜 Nie startowałam od roku!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 08:27
Moja mama zrobiła mi pobudkę o 7:20 żeby powiedzieć mi, że jedziemy do Warszawy zwiedzać do Łazienek lub do Ogrodu Botanicznego 😵 moja mama lubi umilić mi życie
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
22 maja 2011 08:29
wy narzekacie że kiepsko jeździcie, ja nie jeżdżę wcale, a jak jeździłam to był cyrk na kółkach, wymyślałam nowe style jazdy  😎 bo po co jeździć normalnie jak można po swojemu ? 😁
Arroch  :przytul: współczuję 🙁
dzięki Bogu moja nie wpada na takie genialne pomysły  😁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 maja 2011 08:47
Moja jak wpadnie to ja: Ale mamo ja jade do stajni.
Po co?
Pojeździć!!:P
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 09:43
AP no tak, po co jedzie się do stajni? 👀
Narzekać każdy umie. Za to przekształcić to na motywację już jest trudniej. 😎
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 09:46
Byłam u konia i perfidna tragedia.  😵

Hermes - ja jadę 10 tam na wycieczkę klasową. 😀
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 09:48
Hermes a ja nigdy w Łazienkach albo Ogrodzie Botanicznym w W-wie nie byłam. 😁
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 09:49
mils - odziwo ja też nie.  🤔wirek: a byłam w Warszawie z 10 razy  😂
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 09:52
Heels no nie? Być w W-wie miliony razy i nigdy nie być w Łazienkach! 😁
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 10:08
mils, to jest chore. 😁 Ale 9-10 będę w łazienkach, muzeum powstania warszawskiego, w centrum nauk kopernika, na powiązkach i cuda nie widy. 😁

Dziewczyny, oddałyście konia na cele charytatywne? Bo chyba go oddam, żeby był na rehabilitacje. Chcę kupić hanovera, ale nie chcę żeby Gerard trafił do 10 letniej dziewczynki i żeby go ubierała w rushoFFe dereczki itd. Będę musiała go wykastrować, ale i tak nigdy jajek nie wykorzystał 😁 Co byście zrobiły na moim miejscu?  😵
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 10:10
A! 😜 Ha, jadę do stajni. 😀 Trzymajcie kciuki, żebym nie zginęła. Plan jest taki, że wsiadam na Derwiego po chorobowym. Będzie ciekawie. 😀
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 10:11
mils, powodzenia. 😉
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 10:17
Heels no, może będzie ciekawie. Może uda mi się mieć jakieś zdjęcia. 🙂
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 10:19
mils, ja nie lubię jak ktoś mi podczas jazdy robi zdjęcia bo widzę swoje durne błędy.  🤬
Wstawisz focisze do nas, MUSISZ!  😎
Powstawiajcie jakieś swoje fotki.  😅
A co mam zrobić jak mi pisze że format zdjęcia jest za duży?
Wrzuć do voltowej galerii. Ona zmniejsza rozmiar.😉

Idę zaraz na rower z koleżanką. 😅
Fajnie, że jazda na 13 a u nas leje..
Z niczego. Prawie chmur nie ma a jakieś oberwanie chmury jest.
Pada z miebieskiego nieba. Tylko miejscami jest trochę szaro.  🤔
chyba rzezcywiście idzie potop  👀
A ja już od konia wróciłam 🙂.

Heels, jeśli Twój koń jest oazą spokoju to możesz go oddać, bo do tego potrzebne są na prawdę pewne i spokojne konie. No i czy ty tego na prawdę chcesz? Nie będziesz żałować itd.

Może właśnie lepiej sprzedać go komuś nawet mniej doświadczonemu, ale komuś, kto chce coś osiągnąć, będzie jeździł z trenerem itd. i patrzeć jak nowa para robi postępy 🙂.
.
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 11:26
Sisisa - jak ja bym zobaczyła co jakaś inna osoba robi dla mojego konia złego [ np. kopanie ] jak bym zaczeła krzyczeć to ... Chcę uniknąć nie właściwych osób - a ich jest baaardzo wiele...  🙄

On jest spokojny, nawet bardzo i nadaje się na takie rzeczy, ale mam wątpliwości, jesteśmy ze sobą 5 lat...

EwuŚca nie źle skaczesz. 😉 Ale masz garb na tym pierwszym zdjęciu, wybacz.  😁
ja się strasznie garbie  🙄 wczoraj do kitu prowadziłam mojego konia po parkurze i skakał tak sztywno, że jak dostanę zdjęcia to wstyd będzie pokazać  😵

nic więcej nie zostało, jak tylko brać się DO ROBOTY!! aby we wakacje wyskoczyć gdzieś na jakieś towarzyskie i ludzi zadziwić.
ja też marzę żeby się poprawić ze strony technicznej bo to leży i kwiczy  🤦
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 11:53
Hermes, pisz teraz! Muszę cię namówić do wrócenia do jazdy.  😀iabeł:

każdy teraz rezygnuje z jazdy konnej, why? 🙁


Bo zwyczajnie nie ma perpektyw. Krótki przykład ,żebym chciała jeździć musiałabym mieć własnego konia, do tego są potrzebne pieniądze i czas.Nie mam czasu ,bo pracuje żeby mieć pieniądze, a nie mogę ich wydać bo mieszkając na wpół sama nie dałabymr ady utrzymać siebie i konia. to takie proste, czmeu nie jezdze 🙂
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 11:54
niechciałybyście zobaczyć jak ja i gerard skaczemy - moja pozycja jest po prostu genialna [ :hihi ] a Gerard skacze sztywno i kwadratowo  😵 nie wiem co na to poradzić.

notebow - a usztywniane kamizelki? one mi pomogły z garbem i jestem teraz prosto siedząca. 😉 a co do twojego konia to może pomoże lonża ze skokami? chociaż sama nie wiem...

trupka - już mi napisała - szkoda mi jej, ale jeśli to ją uszczęśliwi... 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się