KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Rudzia   Dwie Złośnice:)
19 maja 2011 23:18
Zu  bardzo bardzo fajnie🙂


gllosia bo ponosił na wędzidle 🙄 łudzę się, że i w tej kwestii kiedyś zmądrzeje...


😲 To nie wiedziałam! Myślałam, że on z tych grzecznych i potulnych  🙂 W takim razie gratuluję powodzenia w dalszej współpracy 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 maja 2011 20:16
Znaczy to nie tak, że na maneżu mnie wywoził 😁 głównie na crossie jak się chłopak rozhulał za bardzo i między przeszkodami.
Ja bardzo puchnę z moich koni ,właśnie wróciliśmy z rajdu ,konie spisały się świetnie nawet mój osioł co się boi wody w nocy pokonywał je w galopie  😍 
Oczywiście każdy zmęczony ale było super ,no mogliśmy tylko nie pobłądzić to byśmy byli wcześniej w domu  😁 
To i ja sobie popuchnę

20,03,2011

i dziś



zmiana może nie spektakularna ale puchnę, bo siwosz w końcu po zimie zaczął dobrze wyglądać  😅
Prawie rok pracy. Postępy widzę nie tylko w koniu jak i w sobie 🙂 I puchnę z tego powodu z dumy 🙂
Przed:

Po:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
22 maja 2011 16:04
Puchnę, bo mam konia przyjaciela ! I to wielkiego !  😜  😜

A ja puchnę dziś wręcz nieprzyzwoicie, bo mój koń zaczyna mi udowadniać, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych...  😉


Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 maja 2011 17:57
olciak to jest ten Twój siwy? Co go w avatarze masz? Bo mialaś jeszcze siwego podopiecznego o ile dobrze pamiętam, ale to nie on chyba?
Siwy podopieczny stał się moim siwym ;-)
olciak, brawo! 👍 Ogromne postępy robicie, a wyglądacie rewelacyjnie  🙂
Ja też sobie popuchnę, dziewczyny w końcu zaczynają jakoś wyglądać🙂
Dżeny


luty 2011


maj 2011

Septa


luty 2011


maj 2011
skakanka13, matko, skąd ty te konie wyciągnęłaś?? Fajnie zaczynają się zaokrąglać, dobrze że na ciebie trafiły 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 maja 2011 11:23
skakanka13 niesamowite, że są jeszcze tacy ludzie, którzy mają odwagę ratować takie konie 🙂 mega respekt!
ile czasu minęło między zdjęciami?
Strucelka, są podpisy - 3 miesiące 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 maja 2011 11:30
Skakanka BRAWO - wielkie gratulacje- kobyły zaczynają przypominać konie 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 maja 2011 11:41
Dzionka no widzisz, godzina 12.30 a ja już nie czaję bazy 😂

Tym bardziej należą się dla Skakanki słowa podziwu 🙂 Bardzo krótki okres czasu, a bardzo duża zmiana!
skakanka super ,trzymam kciuki za konie aby tak dalej
skakanka13 - woooow, nieprawdopodobna zmiana 
dziękuję bardzo wszystkim, tak spuchłam że się w fotel nie mieszczę :kwiatek:

Dzionka Kanter...

były chwile zwątpienia klacze chore, apatyczne, zaniedbane. tu poprawy nie widać, ale po tygodniu dziewczyny poczuły się lepiej, jak Dżeny zaczęła się jak dawniej złościć to już wiedziałam że będzie dobrze. choć jeszcze sporo przed nami to teraz może być już tylko lepiej😉
Puchnę z dumy, bo zajęliśmy z Mileksem 2 miejsce podczas zawodów międzynarodowych CEI w Kurgjarve (Estonia) na dystansie 80 km z prędkością 17,442 km/h 🙂
Postanowiłam i ja do was dołączyć gdyż puchnę z dumy z powodu zmiany mojego rudzielca 😅 Czasem było gorzej...czasem było lepiej ale w tej chwili wyszliśmy na prostą 😅 😅
Poniżej załączam fotki na dowód jak kiedyś się prezentowaliśmy a jak w chwili obecnej. Proszę o opinię 😉 😉 😉
kujka   new better life mode: on
23 maja 2011 22:09
iza90, WOW! Gratuluje! Super osiagniecie!
Rudzia   Dwie Złośnice:)
23 maja 2011 22:11
Zawsze cieszyłam się z małych rzeczy na prawdę małych. A teraz jestem mega puchnąca!!! I niesamowicie szczęśliwa ze udało nam się do takiego porozumienia i poziomu dojść🙂
Kto zna moją Łaciatą z dawnych lat ten może sobie wyobrazić jaki to jest progres🙂

Jazda na cordeo:


Galop na kontakcie:
amnestria   no excuses ;)
23 maja 2011 22:17
iza90 brawo, brawo, brawo!!! 👍
Rudzia   Dwie Złośnice:)
23 maja 2011 22:46
skakanka13 super ze kobylki trafily na Ciebie
iza90 to jest dopiero wyczyn, gratulacje!

Rudzia dziękuję. jak tylko się dowiedziałam w jakim są stanie, musiałam coś zrobić😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
24 maja 2011 10:14
Rudzia rewelacja, obejrzałam z przyjemnością  👍
to ja dodam coś od siebie 😉

chuda szyjka


i mała metamorfoza
 
Rudzia   Dwie Złośnice:)
24 maja 2011 11:59
Dziekuje Zu nie mam niestety porownania, jak bylo... ale moge tylko powiedziec ze jestem mega mega dumna z siebie i konia i trenera, ktory nie zwatpil w nas i 2 lata szukał na nas sposobu😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się