X Factor

mi sie bardzo podoba ada- spiewa niesamowicie swobodnie, rewelacyjna barwa, klimaty bjork. szpak jest ok. a gienek w 8 odcinku spiewal bez odsluchu- taka ciekawostka, nie wiem jak w nastepnych.
ogolnie 9 odcinek byl bardzo zle naglosniony i mieli klopoty z odsluchem, bo nie wierze w to, zeby WSZYSCY falszowali, a nie bylo nikogo kto zaspiewal w 100% czysto.
Monny   bez odbioru .
10 maja 2011 06:58
A dla mnie ten program zszedł na "wojna pomiędzy jurorami" :/ Oni rywalizują między sobą, która grupa lepsza, a Kuba przy tym jest okropnie wkurzający !!
Chodzi o to, czyją płytę chcielibyśmy kupić  😉

Monny, poza Czesławem. Gdyby dotyczyło to jego, zemścił by się na Kubie i wywalił jego zawodnika. Jednak tego nie zrobił 😉
Monny   bez odbioru .
10 maja 2011 07:05
ahawa, no tak masz racje. Czesław z tej trójki jest najbardziej neutralny.
noen   A story of a fighter of our human race
10 maja 2011 07:38
Bo Czeslaw jest wychowany jak Dunczyk, czyli nie tak chamsko jak pozostali dwaj polacy 😉 Dunczycy, Norwedzy i Szwedzi, sa narodami, w ktorych nie ma tyle zazdrosci i zawisci 🙂 i to jets piekne 😀
Kuba zaczyna mieć ogień w d*** bo nie jest pewien czy jego ni to chłopiec ni to dziewczynka może wygrać z kimś takim jak Gienek :}
Czy tylko ja nie wiedziałam, że Gienek Loska nie jest Polakiem??  👀
Czy tylko ja nie wiedziałam, że Gienek Loska nie jest Polakiem??  👀



ja wiedziałam, ze ma na imię Giennadij i że to Białorusin ;-)
wiec chyba Taniu nie zeksplorowałaś tematu na początku
Mnie się on skojarzył ze Śląskiem od Krystyny Loski.
Jak Wojtkowi Mannowi.
I już nie zgłębiałam.
I jeszcze przypomniałam sobie, że i ja go widywałam w Krakowie.



ale gienek tutaj ROZGADANY 😁
Tania, tylko ty 😉
dla mnie trojka finalowa to szpak, ada i gienek. dziewczyna ma przepiekny glos, szpak wiadomo, gienek rzadzi.
mam wrazenie, ze gienek nie slyszy na lewe ucho.
noen   A story of a fighter of our human race
22 maja 2011 20:39
katija, Ada śpiewa pięknie, ale tak jak powiedział Czesław, nie ma tego czegoś. Mogę ją słuchać, ale nie patrzeć 😉 Chociaż nie zmienia to faktu, że Szpak, Ada i Gienek są najlepsi 😉

A no i Gienek powinien wygrać. Za to jaki jest i jak śpiewa!
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
22 maja 2011 20:48
Jak mogły odpaść dziewczyny... 😵 nie rozumiem decyzji Kuby! 🤬
ja też nie. Pani Małgosia nie ma już praktycznie żadnych perspektyw na przyszłość w tym biznesie. Od początku byłam pewna, że Dziewczyny z nią wygrają  🤔

o boże, jak mnie drażni Szpak..
ja też tego nie rozumiem  🤔 chyba chciał tylko dopiec Mai ;/ Dziewczyny były o wiele lepsze
Monny   bez odbioru .
22 maja 2011 20:52
Jezu po prostu Pani Małgosia jest mu potrzebna żeby jego grupa była na 100% w finale ...
A jakby przeszły dziewczyny to byłaby nutka niepewności 😉
Livia   ...z innego świata
22 maja 2011 20:53
Dziewczyny były dużo lepsze. Niestety, wojna robi swoje... uważam ten wynik za mocno niesprawiedliwy.
galopada_   małoPolskie ;)
22 maja 2011 20:55
byłam pewna ze wyleci pani Małgosia ( btw za kazdym razem byłam pewna ze odpadnie bo jest okropna  😵 )
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
22 maja 2011 20:59
Dokładnie p. Małgosia mogła się zabrać dużo wczesniej za realzacje swoich marzen.. jak jeszcze była szansa, ze jest w stanie się nauczyć angielskiego! Teraz się nie da jej słuchać.. Ona niby wzbudza wieksze emocje od Dziewczyn?? Raczej średnio.

Ewidentnie kuba zrobil to zlosliwie i niesprawiedliwie..
Chociaz bardziej spodziewalabym sie, ze zrobi na zlosc czesławowi.. przynajmniej bylby w tym jakis sens.. pozostałyby lepsze.
WIELKA SZKODA!!!
dziewczyny po prostu zaspiewaly slaba piosenke w dogrywce. a pani malgosia moze realizowac marzenia kiedy chce a jak widac ma w tym poparcie publicznosci.a repertuar polski spiewa calkiem czysto. ja nie twierdze, ze dziewczyny nie sa lepsze- sa. sa profesjonalne, maja warsztat i wiedza o co chodzi. ale nie podoba mi sie takie gadanie, ze pani malgosia jest za stara, albo nie umie angielskiego, bo to nie ma znaczenia. znaczenie ma to, ze zdarzalo sie jej spiewac bardzo nieczysto, a dziewczynom nie.
Ewidentnie kuba zrobil to zlosliwie i niesprawiedliwie..
Chociaz bardziej spodziewalabym sie, ze zrobi na zlosc czesławowi.. przynajmniej bylby w tym jakis sens.. pozostałyby lepsze.
WIELKA SZKODA!!!


no ale przecież Monny już napisała dlaczego tak zrobił:
Jezu po prostu Pani Małgosia jest mu potrzebna żeby jego grupa była na 100% w finale ...

taką ma taktykę 🙂
Jakoś nie zdziwię się, jeżeli Pani Małgosia będzie w finale. Już nic nie jest w stanie mnie zadziwić  🙄

EDIT: obstawiam, że w następnej dogrywce będzie Ada i Pani Gosia. Maja będzie złośliwa i wywali Adę  😁
Nie sądzę, żeby się na to odważyła, a zresztą byłoby to dość niesprawiedliwe. Za to gdyby w dogrywce za tydzień znalazły się Dziewczyny i Ada, to Czesław musiałby się zdrowo zastanowić nad wyborem, i nie wiem czemu wydaje mi się, że wybrałby Dziewczyny. Kuba chyba też tak myślał.
Gdzie najlepiej oglądać x-factor w necie?
Kurde, tylko dlatego brakuje mi polskiej telewizji tu gdzie jestem...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 maja 2011 20:08
O dzięki Ci dobra kobieto!  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 maja 2011 20:16
Julie, proszę bardzo =)
Fuck... za szybko się ucieszyłam. "Filmy są dostępne tylko dla osób przebywających na terenie Polski"  🙁

Dajcie mi chociaż jakieś najciekawsze linki z youtube, bo mi słabo idzie wyszukiwanie...
Nareszcie nadrobiłam i moge tu wejść 😁
Mi się Małgosia podoba, Dziewczyny często śpiewają nieczysto są nudne, i jest milion takich jakiśch tam śpiewających lasek- chociaż polska piosenka była nawet jeśli wyłączyć wizję 😉
Cieszę się, że Małgosia zostaje 🙂

I uwaga- Szpak mi się dziś w polskiej piosence BARDZO podobał. Dalej nie mogę na niego patrzeć ale pierwszy raz uwierzyłam, że umie śpiewać.

Finał jest dla mnie oczywisty, Ada, Szpak i Gienek 🙂 i mocno wierzę, że to Gienek wygra! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się