Kącik Małolata...:D

Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:02
babcia kupiła prezerwatywy i mi pokazywała na bananie fuuuuuuuuu! gadała co to penis, pszczółki, ptaszki, antykoncepcja... normalnie emerytowany ginekolog 😁

trupka - ja jak miałam 13 lat - desperados. :/ gówno jak ich wiele... ale za to miałam problemy z inną używką... ;(

Hermes - to ja raz zażartowałam, że nie jestem dziewicą, matka ze mną pojechała do ginekologa, czy w ciązy nie jestem a ja przez całą drogę się śmiałam 😁
Ty no to super masz babcię  😀iabeł: !
Co tam u was bo u mnie burza przed chwilką była  👀
Moja mama nic takiego nie gada, tylko co miesiąc się cieszy, że okres mam. I panikuje jak mi się spóźnia. 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 21:06
Mi tata jak powiedziałam, ze mam chłopaka kupił prezerwatywy :P [size=10pt][size=10pt][size=10pt]jakbym sama nie mogła  😎[/size][/size][/size]
A moja mama jak leżałam, mój chłopak (były) koło mnie i było mi strasznie niedobrze i potem wygoniłam chłopaka i wymiotowała. To mama z tekstem "mam nadzieję, że nie zrobiłaś niczego głupiego z Patrykiem?!"
ja czasem piję, rzadko - 1,2 piwa jak jakieś ognisko, impreza.  😉 A pierwszy raz nie wiem kiedy na prawdę.
Nigdy nie paliłam ani nic z tych rzeczy. I dobrze mi z tym. U mnie w klasie już chyba wszyscy palili/palą - no bo przecież to lans (autentyczne słowa jednej z moich koleżanek). żenada  🙄

ja nie lubię jak mama gada o okresie przy reszcie rodziny.. porażka  😵 A jak mi się spóźnia to wystraszona sugeruje czy nic nie zaszlo z nikim  😂
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 21:08
Heels, cooo jaka używka? Ojej ahaha utrata dziwictwa=ciąża?
xxflygirlxx, a mama jest wtajemniczana?😀
Hermes mi by mogli kupować prezerwatywy, nie stac mnie na tabletki i kupowanie prezerwatyw. zawsze to jakies odciazenie finansowe😀
nopebow no ja niestety jestem palaczka
Moja wie czy jestem dziewica albo coś w tym stylu, i w sumie podchodzi do tego na luzie
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 21:08
Heels nieładnie, nieładnie. 😎
trupka ja w 2006 roku, kiedy oglądaliśmy którąś tam fazę Mundialu. 😀 Pamiętam, że piłam Carlsberga. 😁
trupka nie ma w co być wtajemniczana. 😂 Doszło PW? 😉
taa, teraz go gimnazjum przyszły pierwszaczki, i myślą, że są fajni, jak co przerwe wychodzą na fajke, a nawet nie potrafią się zaciągnąć.
nie jarają mnie fajki, śmierdzą i tyle.  🙄
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:11
trupka, no wiesz, moja mama nie wie co to antykoncepcja - babcia jej nie wytłumaczyła  😁  😂
nie chcesz wiedzieć co to za używka - a po za tym mam prezerwatywy w szufladzie 😁
mils - co nieładne, ja? 😁
notebow - u mnie podobna bajka, ale uległam z jedną rzeczą i żałuję... 🙁
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 21:13
Dunkaa, ja zaczełam palić po d koniec gimnazjum, choć w moim na te 400 osob palilo moze 6?i to tylko chlopcy
Heels właśnie ze chce wiedzieć!moze byc PW
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:14
trupka, nie chcesz! 🙁
ja lubię białe wino z chłopakiem w romantyczny wieczór. 😎 a tak to tylko na urodzinach, ognisku wypiję piwko lub dwa.
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 21:14
Heels o używkę mi chodzi. 😀 Co złego zrobiłaś? 😁 Ja miałam fazę na palenie. Ale jakoś w końcu zajęłam się luzakowaniem i zaczęło brakować czasu, żeby o tym myśleć. I dzięki Bogu. 🙂
dobra nie zmuszamy Heels  :kwiatek:
u nas w szkole, laska w wieku chyba 13 lub 14 uprawiała seks, tak wgl. przyjaźniłam się z nią kiedyśś.  😵
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 21:16
mils, im więcej luzakowałam tym bardziej mi się chciało palić.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 21:16
A ja palę na imprezach i jak jestem zła. I na imprezach nie lubię piwa, bo latam ciągle do toalety siku 😁 jak już to wolę co innego 😎
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:16
Dunkaa, z resztą mogę powiedzieć na forum, ale odwrócicie się ode mnie...

Jezu! 😲

Hermes - witam w klubie...
Heels, nie odwrócimy się, przynajmniej ja  :kwiatek:

tak, ja też ciągle po piwie latam do łazienki  😁
Mojito jest dobre ! : D
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 21:17
Heels, przeżyły mnie i tą pijaczę xxflygirlxx!! 😁 Nie zmuszamy Cie, nie przejmuj się :*
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 21:18
trupka czasami, kiedy jestem zła, bo mam za dużo do roboty to zabieram trenerce. 😁 Aczkolwiek nie powiem, że tego nie lubię. 😡
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:18
chodzi o szanowną panią maryśkę - proszę. 😕
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 21:19
Heels, ja na pewno się nie odwrócę...😉
Ja też tylko na imprezach palę. 😀
W gim paliłam codziennie przez miesiąc, ale w końcu przestałam, bo to do dupy jest.
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:19
Hermes - zalewam się łzami. 😕
a wczoraj moja mama się chyba zczaiła, że piłam, ale coś jej wkręciłam.  😁


Heels, oj tam.  :kwiatek:
u nas laska ostatnio urodziła właśnie  😉 3 klasa gim  😵

ja lubię białe wino z chłopakiem w romantyczny wieczór. 😎

romantyczny wieczór i chłopak  😂 czuje się dziwnie bo nie wiem, jak to jest  🤔wirek:

Heels nikt się tu od nikogo nie odwraca. sami swoi  😁  😉
i jak wrażenia po marysi?  👀

Hermes ja po piwie też na siku latam  😂

laski nie palcie na prawdę!  👀
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 21:20
Heels cóż, wszystko jest dla ludzi, wszystkiego można próbować. Grunt, że teraz jest, co jest, bo "ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy". 🙂
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
22 maja 2011 21:21
mils, przyznaj się komu luzakujesz?: p
Heels to żaden grzech, nie ma się czym martwić!Oczywiscie nie łądnie się przyznawać na publicznym forum, więc pamiętajcie: trupka NIGDY, ale to NIGDY nie paliła trawy  😂 😁 😁
Też znam dziewczynę, teraz urodziła dziecko. 2 LO. Niby 18 lat, ale i tak jak dla mnie przesada. 🤔wirek:

Po mnie zawsze widać, że coś piłam i rodzice się ze mnie śmieją. A wczoraj mama się dziwnie na mnie patrzyła.
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 21:22
trupka Lidka Mocarska. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się