Olsztyńscy voltowicze

ja nie znam a wiem po tym sarkazzmie o kim mowicie hehehe ...
a czy w tym roku jest robiona imprezka u Iszka90 po zawodach?  😅
z tego co wiem to tak  😀 i my po zawodach zostajemy z dziewczynami
aaa iszka powiedz mi tyle ile w zeszlym roku tzn ile? ;d i wgl dalej nie wiem jak do Ciebie dojechac ;d;d

jaaa chce grilla/ognisko, bo mam taka ochote ;d;d to iszka ogarnij cos tam ;d;d

Prestiggggggge, co tam? Co powiesz? 😀😀😀😀
ilovegerman na gg wyslalam Ci mape do Iszki 😉 no to jak ja bede miec sile to tez wpadne na piwo  🥂 bo moj mezczyzna zaprosil sobie kumpli n amecz - przeciez nie bede z nimi meczu ogladac  😅
** alleXandra ** no czemu nie?  🤣
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
22 maja 2011 20:03
Koniecznie na impreze, bedzie suuuuuuuuperrrrrrrrrr 🥂 🥂 🥂 🥂 🥂
naga w gipsie na 4 tygodnie kalectwo ze mnie zsiadajac z miska noga mi sie polamala
parolowa zdrówka i szybkiego zrastania nogi ja zimą skręciłam śródstopie tak właśnie i latałam w ortezie , oczywiście do ogona też  😁
parolowa również życzę zdrówka  :kwiatek: i co teraz 4 tygodnie siedzenia w domu?
Ircia   Olsztyn Różnowo
22 maja 2011 21:35
parolowa Zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia.
Witam wszystkich, dawno tu nie zaglądałem a widze wesoło jest  🙂. Wszyscy się czymś chwalą to i Ja sie pochwale swoim stadkiem  ( nowe narzeczone Egona) i nie mniej rozbrykane od niego, czasem by im sie przydało  🤬. Pozdrawiam i życzę udanej Dągowiady bo widze że wszyscy już się szykują  🙂
w domu siedziec nie bede mysle nad patentem w srode karoake a w sobote dagi i musze tam byc w sobote tez gram dancing w olsztynku jeszcz enie wiem jak to zrobie ale zrobie dam rade
trening przed Dągowiadą
zielona33 Lary wygląda kwitnąco, porównując z pierwszymi fotami jakie wstawiałaś to fantastico  😀
dziękuję silverstar  😍
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
23 maja 2011 10:56
zielona33 na 1 zdjeciu poprostu cudo,nie ten koń!
kupa kasy poszła aby tak wyglądał , szukania i czytania co jeszcze kupic jaki specyfik , odżywkę, witaminy, paszę ale to pikuś z tym , że forumowa Ircia dzielnie znosi moje pomysły i skrupulatnie podaje Laremu co ja wykąbinuję bez niej na nic moje kombinacje !  🙇
i najbardziej cieszy, że się opłaca, że warto 🙂

silverstar ja mam wielka ochote wpaśc do kortowa 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
23 maja 2011 11:21
zielona33 ja wiem ile kosztuje doprowadzenie konia do takiego stanu,było warto.poprostu nie ten koń.dla chcącego nic trudnego 😀 jakby na samym sianie stał to by tak nie wyglądał 😉
Moniczka masz PW.

Oczywiście, że impreza jest tak jak w tamtym roku 🙂 Zapraszam  🥂

Klawy Egon dziękujemy 😉 Oby pogoda tylko dopisała ! Całkiem fajne stadko ma teraz Egon.
Moniczka! Ale ja was chyba doprowadze do Iszki na 99% 😉 hehe nie gadałaś z Kasią? 😀
Iszka, Egon ma teraz jak w raju, mamy ok.10 hektarów łąk na trzy koniki. W głowach im się przewraca, trawa z mnóstwem koniczyny.Nowiuteńka stajnia, boksy 3.20x 3.20 i ok. 3m wysoka. Do tego dwie narzeczone które nie opuszczają go na krok  😍. A najważniejsze jest to że sam przy nich chodze i mam je 24 na dobe na oku. To mi się zawsze marzyło, poranna kawa w stajni  😅.Fajnie że organizujesz kolejną Dągowiade, byłem na pierwszej i było ok. Ta pewnie będzie jeszcze lepsza, doświadczenie robi swoje. Bawcie się dobrze i wstawiajcie fotki, chętnie pooglądam  😉. Pozdrawiam


Egon a ty nie przyjeżdżasz na Dągowiadę ze swoimi rumakami?
Frytkens niestety jestem troche za daleko, 130 km od Olsztyna no i Egon nie skakał nawet dla zabawy kilka miesięcy ładnych. A stadka nie zostawie bo nie bardzo mam z kim żeby przyjechać chociaż towarzysko. Także pozostaje mi śledzić Wasze wpisy i oglądać fotki  😕. Pozdrawiam
zielona33 naprawde Lary bosko teraz wygląda 😍 Wyrobił się chłopak. 😀

parolowa zdrowia.  :kwiatek:
dereszowa dziękuję
:kwiatek:
nie chce krakac ale na sobote burze i deszcze zapowiadaja wrrrrrr


Parolowa to nie kracz  🤬

wg mojej pogody ma byc w miare łądnie, trochę zachmurzenia hehe

A Iszka jaki plan zawodów? jest gdzieś jakaś rozpiska co gdzie i kiedy?
A ja sprawdzałam kilka prognoz pogody i w każdej jest to samo w piątek ma lać w sobote ma być pochmurnie z przejaśnieniami 🙂 więc na sobotę będzie dobrze  😀
Oby kałuż nie było żebym nie musiała skakac nieprogramowych przeszkód  🙂










oj tam poradzicie sobie z kałużami ;d albo iza postawi nad nimi przeszkody hehe 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się