matura

galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2011 07:06
nie składam nawet papierow na inny kiedunek. NIe chce zyc pozniej przez 50 lat i myslec ze jetem nie tym kim chciałam i nie lubić swojej pracy. Zrobiłam wszytkie zadania ale około 10 nie jestem ich pewna  😕
Ja też zrobiłam wszystkie .. Ale już wiem, że 1 mam źle, bo nie doczytałam... I to z kwasami, co trzeba było ułożyć w jakiejś kolejności ( ja idiotka wpisałam jakimś cudem wzory soli:/ )  No i mam też źle to, gdzie trzeba było wyliczyć, ile substancji B dodano. Mi wyszło 2, a ma podobno wyjść 8. Jestem wściekła, bo robiłam ostatnio strasznie dużo zadań tego typu i mi wychodziły. A tu pewnie wpisałam coś nie po tej stronie co trzeba i niestety ... Nic tylko siąść i płakać  😕
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2011 08:00
mi wyszlo 0,8...  🤔 ja mam prawdopodobnie zle 1  😂 i juz pomine opinie o kilku innych albo zastapie je ciągiem znakow: &&@%^%&#^%*&()*)_()_!(!)(**(*%!#$!^&@*(&😉(_!(#*&*(
Ja nie mogę 🙁  Jaka jestem durna !! U mnie 2-0,4 wyszło 0,6 .... 🙁 Gdyby wyszło 1,6 to zadanie byłoby dobrze. No po prostu nic tylko sobie krzywdę zrobić ... Durne przeoczenie z nerwów i 2 punkty poszły się j**** ....
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
19 maja 2011 10:02
jutro mam polski, wlasnie zaczynam sie uczyc prezentacji...  😲 😲 😲 😲
Interbeta ja odwaliłam lepiej prawie wszędzie tam gdzie miał być zapis jonowy skrócony napisałam zwykły... nie ma to jak stres
Ejjj laski na pewno nie będzie tak źle! Trzeba czekać na wyniki i nawet nie sprawdzać odpowiedzi w internecie, bo ludziska tam bzdury wypisują. Będzie dobrze, musi być ! 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 maja 2011 16:31
kurechii witaj w klubie, ja też mam jutro i dopiero dziś się uczę i mam wrażenie, że jutro zrobię z siebie totalnego debila i będę komisji nawijać makaron na uszy 😎

Powiedzcie mi, jak to było z ramowym planem wypowiedzi u Was? Słyszę, że w niektórych szkołach można przynosić w ten sam dzień, a byłam dziś u swojej polonistki i powiedziała, że po 1 termin minął miesiąc temu 🤔 a po 2 mam zbyt szczegółowy plan. A całą prezentację robiłam na korepetycjach, łącznie z bibliografią którą miałam źle, a którą z początku zatwierdziła mi moja polonistka 🤔
Jestem wściekła, bo plan bardzo by mi pomógł, a tak to lipa 😤
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
19 maja 2011 17:21
ja nie bede nawijac makaronu,bo... jak sie zatne to koniec, mam paniczny lek przed mówieniem, sama na lekcjach chociaz wiem, nigdy przenigdy sie nie złaszam, nie lubie, no nienawidze mówić, nie dam rady, ja sie tam pewnie popłacze.  😲
Ja wzięłam plan w dzień egzaminu i wcześniej nikt mi go nie sprawdzał oprócz mojej korepetytorki. Był naprawdę szczegółowy i praktycznie tylko patrząc na niego gadałam 10 minut.  Ja bym na twoim miejscu wzięła, a jakby co to najwyżej będziesz lała wodę 😁
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2011 19:40
ja jestem po polskim. 15/20. Tak niesładnie i niepoprawnie po polsku nie mowielam jeszcze nigdy. Byłoby niezle jakby nie to ze mialam miec egzamin o 16.40. Myśle przyjade wczesniej to poczytam sobie prezentacje i napisze zakonczenie. Byłam w szkole o 15. podchodze pod sale a tam jedna osoba przede mną bo zmienili godziny i prawie nikt o tym nie wiedział. No to ja juz stresówka  😁 weszłam nie wiedzialam od czego zacząć, plątałam się i mimo ze mialam napisane 3 strony pracy to zdążylam powiedziec moze z połowe  🤔 tzn wyrobiłam sie ale w pracy mialam napisane np pare slow o autorze, budowe wiersza, srodki stylistyczne i w ogole a mowilam tylko o postaci kobiety przedstawionej w wierszu  😵 dziwne to. ale teraz MAM WAKACJEEEE  😅
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 maja 2011 20:26
galopada_ zazdroszczę już świętego spokoju!!

Najbardziej boję się właśnie tego, że się zatnę i będzie 'yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy <co teraz k@%$#@^wa>' 😵

Powiedzcie mi patrzą bardzo na czas? W sensie musi być 15min co do sekundy?

edit: Wpadłam na genialny pomysł! Myślicie, że jak się w połowię zatnę i zasłabnę, to nie każą mi mówić reszty? 😂
A ja jutro ustny angielski rozszerzony i też się cholera boję, że dostanę jakiś głupi temat i się zatnę  🤬  😁.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
19 maja 2011 21:08
Strucelka - myślałam o tym samym 'genialnym pomysle'.  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 maja 2011 21:09
Nauka prezentacji maturalnej w jeden wieczór - challenge accepted 😎 😀iabeł:
Ej, dziewczyny, dacie radę 😉 Najważniejsze to nie uczyć się całej prezentacji na pamięć tylko najważniejsze punkty, a reszta przyjdzie sama jeżeli orientujecie się w temacie. No i ...
To na prawdę działa, potwierdzam 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 maja 2011 21:19
Mia lol, perfekcyjny makaron 😁 😀
Ile można dostać za wygłoszenie prezentacji?
I ile trzeba mieć żeby zdać? 😁
5 za prezentację, 6 żeby zdać 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 maja 2011 08:19
umreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵
jak mi nie pozwolą koszystać z planu wypowiedzi to ich :nunchaku:
galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2011 09:48
moja kolezanka zrobila sobie plan duża czcionka na 2 kartkach i jej nie pozwolili uzywac i mogla wybrac jedną kartke  😁
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
20 maja 2011 11:00
dzisiaj 15:30 - spodziewany czas mojego zgonu - ustny polski 🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 maja 2011 12:41
15/20 z polaka 💃 💃 🏇 🏇

Babki mi powiedziały, że są zawiedzione, że im nie puszczałam piosenek Grechuty w trakcie prezentacji 😵 jasne, i co jeszcze? Fajerwerki i tort? 🙄
Strucelka, gratulacje! A babkami się nie przejmuj 😉 Ja dzisiaj ze stresu skopałam angielski ale i tak mam to już gdzieś.

WAKACJEEEEEEEEE!  💃 💃 💃 💃 🏇 🏇 🏇 🏇 😅 😅 😅 😅 🥂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 maja 2011 19:28
Mia to gratki 🏇 ale zazdroszczęęęę!
Ja jeszcze angol x2, ale mam to w 4 literach 😀
85% z angielskiego, jestem zadowolona 😉 Tym bardziej, że nie chodziłam na żadne korki, a angielski na lekcjach w 3 klasie był całkowicie beznadziejny, nikomu nawet się nie chciało iść na lekcje.
Polski skopałam całkowicie.. Tzn prezentacja niby w porządku, nauczyłam się jej, powiedziałam wszystko, co chciałam, tylko raz się zacięłam. Nie przeczytałam 1 książki na 6 książek/filmów omawianych. I dostałam takie pytania, że nie wiedziałam w ogóle o co im chodzi. A jak próbowałam znaleźć odpowiedź w internecie, to też się nie udało 🤔 Tym sposobem tylko 40%.. Ale idę na polibudę, więc na polski mam wyrąbane 😀
Witamy jutrzejsza maturo dwujęzyczna z hiszpańskiego  😵
Jutro pisemny, pojutrze ustny, będzie wesoło!

pocieszam się juz tylko myślą, że za dwa dni będzie po wszystkim 😉
Ja mam jutro ustny rosyjski do którego powinnam ogarnąć słownictwo. Jak na razie wynajduję sobie wszystkie możliwe zajęcia żeby się tym nie zająć X_X
Na szczęście jutro o 9 rano będę już po maturach  😀
dzisiaj mialam oba angielskie, a teraz rozpoczynam wakacje 🙂 miło było z wami przejść przez tę maturę  :kwiatek:
ja jutro ustny polski, mam nietypowy temat, bo z języka reklamy, w bibliografii mam dwie książki, z czego przeczytałam tylko jedną... Ale ta druga jest bardzo trudno dostępna, łudzę się, że komisja jej nie zdobyła 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 maja 2011 21:25
Carunia mój kolega miał taki temat i mówili, że pytali go dużo z języka - style, funkcje, itp.

Ja w środę angielski podstawowy, w piątek rozszerzony, ale jestem dobrej myśli 😀 Moi znajomi mówili, że 'mój' egzaminator jeszcze nikogo nie ulał 😀 Najmniej ktoś miał 11, a średnio to 17-18 pkt 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się