Siodło skokowe

Perlica Nie musisz się tłumaczyć  :kwiatek:

epk Może ty popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem. Perlica nie oceniła siodło tylko napisała o swoich wrażeniach w stępie.

Jak jade w teren stepuje ok 40min..niestety nie posiadam na tereny kulbaki..
No dobrze....no to opowiedziała o swoich wrażeniach w stępie.
I ......
Co z tego wynika?  😉

Że warto ocenić siodło w skoku? Bo jest wygodne w stępie?  😉 No....to chyba i bez tego wiadomo, że należy każde siodło skokowe ocenić w skoku, nie?
Po prostu taka ocena jest troszkę.... bez sensu?  😉 takie jest moje zdanie.
Jak już coś oceniać, to tak, żeby to dla innych miało jakąś wartość.

Aczkolwiek niepotrzebnie rozdmuchujemy sprawę. Oceniła sobie dziewczyna siodło w stepie, to sobie oceniła. I już. ma do tego prawo. A czy to komu coś da, to inna sprawa.
Jak jade w teren stepuje ok 40min..niestety nie posiadam na tereny kulbaki..
no to trenuj w terenie półsiad...przecież nie tylko nasze konie, maja być sportowcami 😁
Bogdan Szanujacy sie producenci nie krytykuja wyrobów konkurencji, a tak samo czytaja wątek i śledzą.  😉

to zacytuj jeśli taka jest, wtedy schylę czoło
Tunrida Nie bede pisać co jest bez sensu 😉 Czekam na twoje cc.  😀iabeł:

Bogdan Nie bedziemy sie chyba bawić w cytowanie, powodzenia.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] nadmierna edycja
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 maja 2011 07:44
Dramka, najłatwiej nawrzucać i inputować,jak przychodzi do konkretów,to wycofujesz się rakiem...daj cytat i zachowaj twarz.bo to co robisz do tej pory,to jest bezpodstawne pomawianie i naruszanie wizerunku firmy HBC.
"pomawianie i naruszanie wizerunku firmy HBC" 

za trudne słowa dla mnie, wklej definicje z google  😉

sue me  😁

Jeżeli chodzi o wizerunek HBC na volcie..good job  🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 maja 2011 08:41
Dramka, nie off topuj,tylko daj cytat...to ostatnie 2-3 strony,więc chyba tyle dasz radę.

edit: dlaczego wyedytowałaś swój post i usunęłaś zdanie ,w którym zwracasz się do Tunridy?
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg1018490#msg1018490 date=1306136515]
edit: dlaczego wyedytowałaś swój post i usunęłaś zdanie ,w którym zwracasz się do Tunridy?
[/quote]zeby nie było, że jest zainteresowana siodłem HB-C 😂
...mam nadzieję Dramko, że bardzo będzie cie skręcać z zazdrości, kiedy już, dzięki Tunidrze, wreszcie dotkniesz tego siodła...no bo nie sądzę, żeby  zamówienie dla ciebie i twojej kobyły, było do zrealizowania  😎
Dla mnie koniec żenującej dyskusji. Nie mam ochoty rozmawiać z osobą ktora potrafi tylko ubliżać i cytowac definicje z google.  😵

Wizerunek HBC został przedstawiony przez osoby ktore potrafią tylko ubliżać, na nic wiecej was nie stać, przykre, zwłaszcza dla firmy rowijającej się.

Wrotki Aby tak było, bo ja do siodła nic nie mam 😉

"no bo nie sądzę, żeby zamówienie dla ciebie i twojej kobyły, było do zrealizowania"

kolejny doskonały chwyt marketingowy 😅 
hyhy też  będę ta zła-jako wet dotykający i gniatający plecy konim i machający isiskiem pracowałam ze zwierzakami do leczenia po różnych siodłach, z różnymi super,hiper pseudofitterami😉 i mimo że miałam ochotę na jedną ujeżdżeniówkę (nawet sponsor na siodło z dychę się znalazł :cool🙂 to jednak zamówiłam wizytę u Bogdana, na razie dopasował mi porządnie starą skokówkę i jest idealnie🙂 a jak tylko podpiszemy stałą umowę ze sponsorem to będę walczyć 🏇 o produkcję  ujeżdżeniówki , bo skokówkę już upatrzyłam 🙂
jako wet takim fitterom mówię  tak 😎

ale się naoglądałam w ten weekend niedopasowanego sprzętu i akcji " siodło klap koń fru" 😵
"no bo nie sądzę, żeby zamówienie dla ciebie i twojej kobyły, było do zrealizowania"

kolejny doskonały chwyt marketingowy 😅 
no widzisz, dla ciebie forum, to miejsce do prowadzenia handlowego marketingu i pewnie tylko dlatego właśnie w ten sposób postrzegasz wpisy innych userów...taką masz perspektywę, mówi się trudno.
dla mnie jednak, forum to nie jest internetowy folder reklamowy, a miejsce na wymianę myśli, spostrzeżeń i doświadczeń...handlowe decyzje czytających, zupełnie mnie nie interesują.
[quote author=katija link=topic=1249.msg1014612#msg1014612 date=1305790086]
galopada_, ta diana to jest siodlo z indii. oni rzna z prestige wszystko, ale mowiac szczerze, calkiem im to rzniecie wychodzi 😉
bo to nie jest "rznięcie", a tylko zmiana ometkowania...zupełnie tak samo jak o połowę tańsze chińskie czapraki bez napisu "eskadron"[/quote]
dlatego pusliska "diana" wydawaly mi sie identyczne z prestige? moze w takim razie warto ten sprzet zaczac kupowac?

te same hinduskie ręce, na tym samym warsztacie i z tego samego surowca, robią jedno i drugie...a czy warto kupować, to już kwestia indywidualnej decyzji.
mam na mysli to, ze jakosc tych produktow jest wlasciwie taka sama, a te bez "metki" sa wiecej niz polowe tansze. jesli ktos szuka czegos takiego to po co ma przeplacac?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 maja 2011 12:02
mój eskadron jeden,tez tylko naszywki nie ma 😉
przeraziłabyś się,gdybys wiedziała,ile takie siodło w hurcie kosztuje,jak w kontenerze przyjeżdża...
Katija - możesz podlinkować te puśliska?
http://allegro.pl/rewelacyjne-pusliska-skorzane-okazja-i1611991266.html 😎
nawet sam pan sprzedawca byl uprzejmy wyrazic sie o jakosci "to ma pani dokladnie to co prestige" 😉

edit:
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg1018628#msg1018628 date=1306148534]
mój eskadron jeden,tez tylko naszywki nie ma 😉
przeraziłabyś się,gdybys wiedziała,ile takie siodło w hurcie kosztuje,jak w kontenerze przyjeżdża...
[/quote]
skoro sprzedawca zarabia na siodle, ktore sprzedaje za 900zl, to ceny hurtowej domyslac sie mozna 😉 a siodlo to wyglada na moje oko jak ktorys z tych wrzestronnych prestige.
Jestem pod wrażeniem  🤣
A czy wiecie czy ktoś poza okserem.pl ma Pessoa w ofercie. I może jest jeszcze mają siodła testowe i osobę która zna się na ich dopasowaniu?
Pessoa mają sklepy: GNL, Equiversum. Niestety nie wiem nic o modelach testowych. Sama szukam takowego.
...
Mógłby ktoś mi polecić jakieś siodło, w którym czułabym się swobodnie, w miarę dobrze czuła konia (nie musi być cc, ale żebym nie miała uczucia 'nad koniem'😉 i w którym mogłabym jeździć sobie P (większych ambicji nie mam) i okazyjnie skoczyć coś troszkę wyższego??
Niebawem muszę zmienić siodło. Fundusze mam dość ograniczone. Myślałam o daw magu gp. Czy w ogóle różni się on czymś od millenium oprócz rozmiarówek??
orepi zadzwon do daw-maga to powiedzą Ci kto dopasowuje ich siodła w danym regionie. w okolicy wrocławia zajmuje się tym Artur Pokrzycki.
...
orientuje sie ktos czy w polsce, albo gdzie najblizej, jest serwis cobry/amerigo?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 maja 2011 07:42
katija,na 90% amerigo,to marka equipa 👀
A ja w sobotę testuję Kentaury, a w środę Stubbeny 😁
Mam nadzieję że usiądę i się zakocham w którymś, bo czas oczekiwania na siodło to ok.6 tygodni u jednego i drugiego producenta,więc chcę  już mieć to jedyne wymarzone 🤣

Pytanie odnośnie Stubben-czy ktoś poszeżał Stubenna jak konio się powiększył?
Perlica, Stubbenów się wg producenta nie poszerza - info od przedstawiciela. Jedyne co można zrobić, to zamówić z większym rozmiarem łęku i bardziej dopchanymi poduszkami i jak koń się rozbuduje to odepchać poduszki. Ale nie masz gwarancji, że to zadziała tak jak ma zadziałać. Producent nie przewiduje zmiany szerokości łęków w swoich siodłach.
Dramka, mam nadzieję,że po naszej rozmowie, dokonasz sprostowania właśnie w tym wątku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się