Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Nie mogę się napatrzec na tego kucysia  😍 😍 😍
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
19 maja 2011 16:12
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1014453#msg1014453 date=1305753984]
Doma, kawał roboty odwaliły z nim nasze dziewczyny. 😉


zdj ze stronki klubu
oto jego boskie podwozie pod Berą - wygrana potęga kuców - 125 cm 😍
Atakowaliby więcej, ale zakończyli potęgę - pogoda.

Tak z ciekawości (PW) - ile za niego daliście? 😉
[/quote]

widziałam to zdjęcie🙂 ale temperamentem budził postrach i w Swoszowicach😉 jak przyjechał z KKJ zaraz widziałam na co go stać w nowym miejscu 😉 cena była z jednej str na umiejętności tego kuca atrakcyjna, z drugiej na nie znany wiek, a na pewno ma min 15 lat, to przystępna w sumie. Ale genialnie się sprawuje Na Zielonej, łażenie po wybiegu, pastwisku od rana do wieczora robi swoje, a dzieciaki są w nim zakochane! spisuje się fantastycznie! Także cieszę się że udało nam się go kupić 🙂

nie cytuj zdjec!!
Witam,
ja rowniez witam i zapraszam do ogloszen i zapoznania sie z regulaminem forum.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Doma - zdecydowanie dobry zakup 🙂
Doma - zdecydowanie dobry zakup 🙂

Potwierdzam i wnioskuję stanowczo o więcej zdjęć - z nowego domu!
znow reklama-ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] uzytkownik wykorzystuje forum jedynie w celu promowania swoich uslug.
Hebdow super! Macie jakąś stronę www? Kiedy planujecie urzadzic ten piknik, planujecie moze jakeis kursy masażu itp itd 🙂 ?
Jest może jakaś stajnia na trasie Kraków- Czernichów ? Chaciałabym iść do Technikum Hodowli Koni w Czernichowie i szukam jakieś stajni  😉
Badanie będzie 1 czerwca od godz.14.30 u nas w Hebdowie ( www.rehabilitacjakoni.com ). Pobyt konia  jak i badanie jest bezpłatne. Kosztem jest tylko transport. Chcielibyśmy porozmawiać o tym co można robić, żeby poprawiać sprawność,a co za tym idzie wyniki naszego pupila.Tematów do poruszenia jest bardzo dużo, każdy z nas ma przecież różne doświadczenia. Zapraszamy serdecznie!
Jest może jakaś stajnia na trasie Kraków- Czernichów ? Chaciałabym iść do Technikum Hodowli Koni w Czernichowie i szukam jakieś stajni  😉


Cholerzyn, Liszki, w Czernichowie też jest stajnia
Do Falbe

Hej w szkole w technikum w Czernichowie jest sekcja jeździecka a oprócz niej w Czernichowie jest stajnia u Gniadego jeżeli intersują  cię bliższe informacje zapraszam na priv
a właśnie co z Czernichowem? słyszałam, ze sprzedają konie...
Dzięki  😉 A wiecie może jak dojechać z Krakowa do czernichowa? Są jakieś busiki, czy mpk dojeżdża?
Jjeździ kilka autobusów i całkiem sporo busów. Z dojazdem nie powinno być żadnych problemów.
W Czernichowie jest do sprzedania tylko  jedna ośmioletnia klacz.
Sprawdziłam na mpk, jeżdżą autobusy, ale dojazd zajmie mi ok. 2 h bez korków, co trochę mnie przeraża  😲
żaczkowa   gone with the wind
25 maja 2011 22:50
Doma, dzisiaj gadałam o nim z jego byłą amazonką. 😉
Bąbel jest z Niemiec, NN jest dlatego, bo paszport zaginął po jego przyjeździe do Polski. Musiał mieć papier do startów, więc wpisali "Bąbel" i "NN". 😉  Ponoć ma świetny rodowód DRP. Na zdjęciu z potęgi stoi 130 cm, raz w porywie na treningu walnął 135. Chodził parkury L z czasem 32 s przy normie 74 s. Chcieli go nawet w P puszczać. 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
26 maja 2011 21:40
no dziękuję za wieści 🙂 ma chłopak talent nie da się ukryć, ale latka swoje też, więc pewnie już powyżej 80 nie pojedzie  pod dziećmi, ale naprawdę super konisko 🙂
Jest tu może ktoś kto jeździ obecnie w Mustangu w Krakowie? miałabym kilka pytań na PW🙂 :kwiatek:
Gdzie są aktualnie wolne miejsca (cena poniżej 900zł)  :kwiatek:  ?
W Czernichowie u Gniadego jest 650 zł
żaczkowa   gone with the wind
29 maja 2011 21:06
kolebka, u nas się zawsze znajdzie - 700 zł 😉
A u nas 400 zł,  tylko odległość troszkę większa 😎
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
30 maja 2011 08:18
Botoja  850 zł i jest hala, Podskalany - 800 jest namiot; Pisary - 600 zł
dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:

Przyznam, że o stadninie Podskalany słyszę pierwszy raz, ma ktoś jakieś szersze info, opinie  👀 ?
Marszowice 800zł hala , karuzela
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
30 maja 2011 12:46

Przyznam, że o stadninie Podskalany słyszę pierwszy raz, ma ktoś jakieś szersze info, opinie  👀 ?

http://stadnina.podskalany.pl/
mają namiot cyrkowy w który służy jak hala, mają podobno  dobudowywać boksy, ale wg mnie ca wysoka cena jak na warunki które proponują.
Proszówki - 550zł
horka   black horse <3
31 maja 2011 15:02
Z małych stajni : kocmyrzów, niegardów, pegaz,
Ktos wie cos o Harmenii? Czym tam mozna dojechac, jaka atmosfera, jakie zaplecze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się