Ogłowia

DZIEWCZYNY!!! musze kupic Rudce jakies ładne brazowe oglowie. Narazie musze wybrac na tyle optymalne , zeby ladnie sie prezentowala i na treningach jak i na zawodach, bo mam duzo wydatkow na glowie i nie moge kupic teraz 2 oglowii. Takze błagam! doradzcie mi, ktore mam wizac...?

1. http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300468&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
2. http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300685&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
3. http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300659&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

:kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2011 19:30
Catena!
Natka ten Meksykan jest cuudny ale myślę że w tym drugim ze złotymi okuciami będzie jej ślicznie ; )
to drugieeeeee!  😍
Drugie bez 2 zdań!!
noo mnie tez mega kusi to 2, tylko sie zastanawiam, bo w sumie moje siodlo to mereditka limited edition a ona ma te wstawki srebrne i sie zatanawiam, czy to nie bedzie tandetnie wygladalo... ehhh...  😡
do czego moze sluzyc podwojne podgardle?
Mam podobne pytanie - do czego tak naprawdę służy podgardle?🙂

Podobają mi się ogłowia islandzkie, które nie mają paska podgardlanego:

http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300585&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Czy Waszym zdaniem to będzie funkcjonalne?
pojedyncze sluzy do tego by w razie czego oglowie nei spadlo z glowy.
ale podwojne...? wzgledy estetyczne? - watpliwe
Natt, 2 lub 3  😀 Choć nie wiem czy nie bardziej 3, bo ten złoty naczółek nie pasuje do wszystkiego i faktycznie może wyglądać kiczowato. Ale to już by trzeba było porównać z resztą sprzętu 😉
Chciałam się zapytać czy może któraś z Was dziewczęta😀 miała styczność bądź posiada to ogłowie. Hooks Allington się zwie🙂

gllosia no wlasnie cala reszta sprzetu jest w brazie tyle, ze siodlo ma te wstawki kolru jakby srebrnego bo to meredith limited edition, i wydaje mi sie , ze moge to sie troche gryzc i wygladac kiczowato a nie elegancko i szałowo 😉

a co do meksykana to dzisiaj widzialam je na rl i full ma za duzy zdecydowanie nachrapnik, a jakbym wziela cob to obawiam sie ze podgardle by sie nie dopielo... poza tym to furerko szybko sie 'psuje' ;c ale fakt faktem jesli sliczne <3
wiec chyba kupie to 1st i dokupie jakis fajny naczółek, hmm?;>
Klami, myślę że to drugie ; )
zdecydowanie drugie
Mnie się pierwsze bardziej podoba, naczółek taaki subtelny 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 maja 2011 10:09
zdecydowanie bardziej podoba mi się dublin ale jest za delikatny moim zdaniem na ogra 😉
Dzięki, pewnie skończy sie na tym drugim.

Dublin bardzo mi się podoba, ale tak właśnie wydaje mi sie być za subtelne dla łogra. Stąd moje pytanie. Czy to mnie sie tak wydaje, czy tak jest w rzeczywistości.
Ja mam to drugie ogłowie (tylko z wymienionym naczółkiem, wodzami i nachrapnikem - też na Stubbenowe) i jestem bardzo zadowolona, super się prezentuje, jest bardzo trwałe (nawet przy minimalnej pielęgnacji 😉 ) - ogólnie bardzo polecam.
Natt, takie masz wstawki : http://www.ihaha.pl/product_thumb.php?img=images/MeredithLEcz.jpg&w=165&h=152?
Bo jak takie, to moim zdaniem może się gryźć :P A w tym pierwszym strasznie mi się nie podoba nachrapnik, nie wiem czemu :P Ale jak dla ciebie jest ok, to jak najbardziej możesz brać 😀

Klami. Wzór Tyrona jest taki oklepany i nudny 😁 Dublin jest świetny, ale faktycznie dla ogra.. nie wiem :P Zależy jaki ten ogr?^^
no wlasnie takie mam.
chyba, ze kupie to drugie i kupie srebrny naczolek hm?
moze te zlote okucia nie beda sie tak rzucaly w oczy ? ;p
Czenka, dzięki.
gllosia, nie chodzi o to, że to ogier tylko o to, że jest mocnej budowy i ma wielki łeb. Dziewczyny po prostu dokładnie wiedzą o którego konia chodzi.

gllosia, nie chodzi o to, że to ogier tylko o to, że jest mocnej budowy i ma wielki łeb. Dziewczyny po prostu dokładnie wiedzą o którego konia chodzi.


No właśnie chodziło mi o to jakiej jest budowy. Czy jest duży, mocno zbudowany, umięśniony, z grubą szyja, dużą i ciężką głową. Bo sam fakt, że koń jest ogierem to jeszcze mało mówi, a ja twojego konia nie znam 😉


Natt, jakbyś miała srebrny naczółek to super 😀 Z drugiej strony jeśli to pierwsze ci się podoba, to też nie ma ku niemu przeciwwskazań (mnie osobiście to gustu nie przypadło, ale to w końcu ty kupujesz, nie ja 😉)
gllosia, no więc jest niewysoki, ale mocnej budowy, z grubą szyją, wielką malowaną na biało głową, ogromnymi ganaszami.
Klami a może stubben Passion? Ja je mam i kocham miłością wielką, wcześniej miałam  na kuca i na nim nie wyglądało za dobrze bo miał dosyć delikatną główkę, a teraz mam na sporego siwka i według mnie wygląda ślicznie bo go nie przytłacza ale też paski nie giną. Niestety nie mam zdjęć na tym komputerze ale postaram się zrobić w weekend :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 15:13
Klami, z ozdobnych stubbenów to SHANNON. natomiast pamiętam że masz piękny stubbenowy naczółek z brylancikami. więc może samo ogłowie może być normalne? wtedy jestem za WATERFORD 🙂

natt, uważam że catena jest za delikatne dla twojej rudej. będzie brzydko wyglądało. hera mi się bardzo podoba. jeśli zmienisz naczółek może być fajnie. okucia widać raptem w 2 miejscach z jednej strony 😉 Cardiff byłoby super gdyby nie nachrapnik.
hooksowe ogłowia ogólnie są utrzymane w dość delikatnej stylistyce. a twoja piękna jakby nie patrzeć. małej. delikatnej główki nie ma. może warto pomyśleć o czymś innym?

ja zdecydowałam się na stubbena TIPPERARY. ale jednak nie z meksykańskim nachrapnikiem (z dorobieniem do kompletu takowego udam się do p.marku z ursusa 😀). moje pytanie: czym się różni francuski nachrapnik od kombinowanego? stara jestem a nie wiem  😡

Francuski ( French cavesson) nie ma skosnika tzw. po polsku angielski zwykly nachrapnik, nie crank,  kombinowany ma skosnik, ktory mozna calkowicie zdjac ( znaczy nawet ta szlufke czy jak to sie zwie).
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 17:10
i to jest cała różnica?  😂
to oczywiście wezmę kombinowany 😀
sei masz racje. Mi tez sie nachrapnik w nim nie podoba. ale za to w tym ze zlotymi okuciami...  😍 a znacie jakis fajny sklep gdzie majaj duzy wybor stubbenow? Moze faktycznie pojsc w inna strone 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się