Końska rewia mody cz. V (2011)

Strasznie podoba mi się melange Aubergine 😀 ale zastanawiam się jak u nich z jakością, warte są swojej ceny?
wątek zamknięty
wanted, zdecydowanie melange jest wart swojej ceny! Zdecydowanie najlepszy jakościowo eskadron. Mam wszystkie modele eskadronów i ten zdecydowanie wygrywa. Na zewnątrz mocna bawełna - coś jak w polopadach a pod spodem siateczka jak w Anky i ES 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 maja 2011 16:50
insanity - fakt 🙂 ale DL wypadają największe w porównaniu do impulsów/brillantów/cottonów
wątek zamknięty
Widział ktoś białą eskadronową łezkę w jakimś sklepie internetowym?
wątek zamknięty
insanity oo to mnie pozytywnie zaskoczyłaś 😉 teraz przepadłam, wcześniej miałam wymówkę: nie jest wart swojej ceny, a teraz- trzeba zbierać fundusze 😀iabeł:
wątek zamknięty
a ja teraz zachowałam na ES stripe in rosa/umbra/creme  😍
wątek zamknięty
a jest taki?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 maja 2011 20:08
dostanę gdzieś w łodzi łezki eskadrona? gnl. equitom?
wątek zamknięty
Czy mogłabym prosić o ubranie Rudego w Anky Sand, lub jakiś ładny beż...?
Będę wdzięczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2011 20:27
jako że długo was męczyłam co wybrać... wstawiam foto porównawcze

Eskadron leci w dobre rece 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 maja 2011 20:28
Ja się zakochałam w tym cudeńku z pierwszego załącznika. Tylko dlaczego mam teraz tyle innych wydatków!  🍴
I ten z drugiego też  😜

wątek zamknięty
natt92, nie musi 🙂 po prostu spodobała mi się faktura brillanta i byłam ciekawa, czy byłby w takim odcieniu 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2011 20:40
arivle a widzialas te cudenka na zywo? 😍 ja dzisiaj bylam u minerwy i umieralam, ten stripe jade jest cudwony!!! 100% ładniejszy niz na fotach 😜
geronimo o tak jest przeboski

niestety ale wizyty u minerwy zle robia na moje silne postanowienia, ma takie cudenka jeszcze niektore w tak fajnych cenach ze mam ochote wszytsko sprzedac i kupic nowe 😵
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 maja 2011 20:45
mnie jade akurat nie rusza. szczególnie że widziałam na żywo. szał bez 😉

ale zgadzam się minerwa ma fajne rzeczy 🙂 tylko ja wyznaję zasadę 'padom pod skokówkę mówimy stanowcze i głośne nie'. pady jak coś będę kupować pod ujeżdżeniówkę jeśli kiedyś się wreszcie dorobię 😉
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
25 maja 2011 20:46
Zairka, wybrałaś Euro-Stara?  😵
Dla mnie impuls duuużo ładniejszy, materiałem, pikowaniem i nie podoba mi się czerwona bliza w ES.
I właśnie mialam pisać, że Euro-Stary VS są na wysokość jak Eskadrony VSD, a na pewno Stripe Iny. Zreszto widać na Twoich zdjęciach, że prawie nie ma różnicy.
wątek zamknięty
Zairka Ja się pytałam czy w sklepie zamontowany jest monitoring.  😂
Zakupy u Minerwy powinny być zakazane  😁


es właśnie od Minerwy nie spodziewałam się, że kolory są tak podobne🙂
wątek zamknięty
ja muszę w końcu zrobić foto w jade, bo mam jakieś na którym nic nie widać. A czemu one wszystkie mają teraz herby?
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 maja 2011 21:46
Zairka, największy problem w tym, że widziałam na żywo. Jest cudowny. Wpadłam po uszy, ale skąd ja mam wziąć kasę?  😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2011 21:50
Zairka, wybrałaś Euro-Stara?  😵
Dla mnie impuls duuużo ładniejszy, materiałem, pikowaniem i nie podoba mi się czerwona bliza w ES.
I właśnie mialam pisać, że Euro-Stary VS są na wysokość jak Eskadrony VSD, a na pewno Stripe Iny. Zreszto widać na Twoich zdjęciach, że prawie nie ma różnicy.
ta czerwona biza i ładniejszy krój u mnie wygrały, pozatym es ma granat bardziej łamany niebieskim wiec jakos bardziej mi do czarnuli pasuje, ogolnie bardziej podoba mi sie impuls 😉
wanted niezle faktycznie podobne, moze by sprzedac hazela i szarpnac sie na stripa 👀
wątek zamknięty
Kupiłam dzisiaj Cottona Royal, ale najśmieszniejsze jest to, że nie wiem czy on mi się podoba czy nie .. Czy to jakiś syndrom choroby szmatocholicznej ?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 maja 2011 23:42
huzarova - tak  😁
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
26 maja 2011 05:57
boże, jeżeli to jest syndrom, to jestem "wpadnięta" po uszy  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 maja 2011 08:35
huzarova, jeden z najbardziej silnych sygnałów 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 maja 2011 08:44
są 2 rodzaje szmatoholizmu:
1. Kupować jak najwięcej, byle czego bo się chce mieć jak najwięcej 🙂
2. Kupować tylko wymarzone rarytasy, na które się poluje, czai i serce wali jak kończy sie aukcja albo boisz sie ze ogloszenie juz nie aktualne!
Ja należe do tej 2 grupy 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 08:51
hmmm to ja do żadnej 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 maja 2011 09:00
Ja też do drugiej, chociaż był czas, że brałam jak leci - ale tylko dlatego, że akurat w Ogłoszeniach było wszystko, co chciałam  😁
wątek zamknięty
Chyba popadam w ten pierwszy  🤔 czas zmienić upodobania i polować na rzeczywiście piękne cudeńka zamiast na to w ręce wpadnie :P
wątek zamknięty
Pomocy!

jakie owijki pasują do cottona FLAX?

oprócz horze których nie ma już 🙁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 maja 2011 16:35
jade  stripe in jest cudny na  zywo ...szczególnie razem z oiwjkami jade na koniu....a ten rosado też na żywo cudo 🙂

Wiem co mówię bo moje gałki oczne się nimi na co dzień radują 🙂

Czasuu tylko brak żeby obfocić na koniu 🙁

Jak chcecie to mogę wam cyknąć ich fotki na żywo z owijkami , ale niestety nie na koniu 🙁
wątek zamknięty
Zairka nie generalizuj, jest jeszcze dużo innych odmian   😁 😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.