matura

Ja mam nadzieję, że sympatia u wszystkich nauczycieli rosyjskiego w mojej szkole mi się przysłuży  😁
Żarcik...
Z tego co wiem to język (co prawda angielski) zdała u nas nawet dziewczyna jadąca na ściągach całe 3 lata i nie potrafiąca żadnego zdania sama ułożyć więc mam nadzieję (niestety nie przesadzam), że nie bd aż tak źle.
Za pół godziny wychodzę na egzamin... podobno nikt od nas ze szkoły jeszcze nie oblał, liczę na to, że i mi się ta sztuka nie uda 🙂
Właśnie wróciłam do domu. Tak dukałam, że po wyjściu miałam wrażenie, że jak dostanę te 6 pktów to będzie cud. Stanęło na 13 co jest dla mnie szokiem.
Teraz, w końcu, wakacje  😀
19/20 z ustnego polaka 💃 W sumie wynik mnie nie jara, bo i tak nigdzie mi na niego nie spojrzą, ale fajnie jest już mieć to za sobą.
Od wakacji dzieli mnie już tylko angol pojutrze, ale to będzie chyba spacerek.
15/20 🙂 ale wchodziłam do sali zrozpaczona, bo dziewczyna która byłą przede mną miała 9 pkt, a ona na prawdę była bardzo dobra przez trzy lata. Cudnie mieć już wakacje, trzymam mocno kciuki za każdego komu jeszcze zostało coś do zaliczenia 🙂
od 12:15 będę miała wakacje! wooohooo!
jeszcze ustny hiszpański(dwujęzyczny) i finito!  🏇
Powinno być z górki, choć zastanawiam się, jaki akcent będzie prezentować kubańczyk, którego będę widzieć pierwszy raz w życi. nie mam bladego pojęcia, skąd go wytrzasnęli, ponoć przyjeżdża nas egzaminować z Warszawy, mrau  😉
trzynastka   In love with the ordinary
25 maja 2011 09:19
buyaka - zawsze masz możliwość poproszenia o powtórzenie pytania. Ja prosiłam po 3-5 razy przy każdym pytaniu,bo egzaminował mnie murzyn z jakimś afrykańsko- arabskim akcentem, NIC nie rozumiałam co on do mnie mówi, powtarzał tak pytania tak długo aż ktoś inny z komisji się zlitował i mi je zadał.  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 maja 2011 12:28
20 z podstawowego angielskiego, chill 😎

W piątek jeszcze rozszerzony i już wakacje pełną gębą 😉
Ja mam wakacje 😎 jeśli nie liczyć egzaminu zawodowego 13 czerwca 😵
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
25 maja 2011 17:45
Polski-17, angielski-18 = WAKACJE 😍
gratki dziewczyny 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
25 maja 2011 19:22
a ja dopiero teraz wpadłam na zmianę ava. W KOŃCU MOGĘ  🏇
bianca, haha i prawidłowo 😀
Cariotka   płomienna pasja
26 maja 2011 07:59
dziewczyny fajnie jest mieć wakacje 😍 wcale mi się nie chcę iść na te studia i to jest najgorsze 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 maja 2011 10:00
Cariotka mi też nie 😂
A najgorsze jest to, że gdybym została zmuszona zrobić sobie gap year to myślę, że dałabym radę zaplanować sobie cały rok. Już mam plany aż do października 😁

wczoraj 18/20 z roz anglika,  git malina  😉

no i zaczynają się ... pracowite wakacje  😀
Ja już chcę na studia, bo nie mam ochoty na moją pracę, ale co zrobić 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 czerwca 2011 20:15
Jak tam?
30 oficjalne wyniki, prawda?

Ja jestem w czarnej du*ie, w ogóle nie wiem jak działa system rejestracji na studia, co, gdzie, jak i po co. Oszaleję 😁
W końcu ktoś odkopał ten wątek 😁. Ja nawet się jeszcze nie logowałam, też nie wiem jak, co i gdzie. A co do wyników ... staram się o tym nie myśleć 😂.
Ja dziewczyny nie chcę Was martwić ale na uczelniach na których się loguję chyba do jutra można się zapisywać😉 a opłaty rekrutacyjne muszą wpłynąć do 25 czerwca. Ale na każdej uczelni jest zapewne inaczej.
🤔 aż sprawdziłam w Gdańsku...na szczęście do 4 lipca! Chociaż nie wiem po co składam skoro i tak w tym roku na bank się nie dostanę  😁
Ignorantka, czyli gdzie? Na uamie do 4 lipca, kraków 28 czerwca, warszawa 2 lipca, gdańsk 13 lipca.
galopada_   małoPolskie ;)
21 czerwca 2011 06:40
wiecie co? doszlam do wniosku ze jak sie nie dostane w tym roku ( co wydarzy sie na 98%  :cool🙂 to zrobie sobie roczne wakacje. wiedza mi nie wyparuje, uczyć się poucze i powtorze wszystko i bedzie ok. Nie chce isc na jakiekolwiek studia zeby pozniej przez cale zycie robic cos czego nie chciałam.
😎
Galopada - pomijając fakt, że na pewno się dostaniesz to powiem Ci, że ja bym jednak nie rezygnowała tak szybko z jakiś innych studiów, szczególnie pokrewnych z docelowym kierunkiem.
Mój chłop chciał iść na wete i się nie dostał za pierwszym razem, to poszedł na technologie żywności i żywienia człowieka (czy coś takiego) i sobie bardzo chwali względem późniejszych studiów, bo to czego się tam nauczył bardzo mu się przydało na pierwszym roku. Po prostu część materiału miał już opanowaną i miał zawsze łatwiej.
galopada_   małoPolskie ;)
21 czerwca 2011 07:45
no ale po co mam isc gdzies gdzie nie chce? dla mnie to by bylo mega frustrujące  🤔 jestem chorobliwie ambitna i takie cos my mnie zmiażdżyło  😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 czerwca 2011 09:13
help 🙇

http://www.up.krakow.pl/rekrut/informator2010.php?kod_rek=18800061

Termin rejestracji elektronicznej  1 czerwca - 8 lipca 2011 r.
Termin i miejsce składania dokumentów  30 czerwca - 8 lipca 2011 r.

Nie bardzo rozumiem jak mam się rejestrować, skoro nie mam wyników matury?

"Przed przystąpieniem do wypełniania formularza radzimy przygotować sobie "pod ręką" następujące dokumenty (będą potrzebne znajdujące się w nich dane):

dowód osobisty
świadectwo dojrzałości "
galopada_   małoPolskie ;)
21 czerwca 2011 09:21
Strucelka rejestrujesz sie a pozniej jak dostaniesz wyniki to sie logujesz i uzupełniasz 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 czerwca 2011 09:34
edit: już wiem 😡

czy można się zarejestrować na jedną uczelnię na ten sam kierunek na studia dzienne i zaoczne?
galopada_   małoPolskie ;)
21 czerwca 2011 09:50
możesz nawet na kazdy wydział 😉
ovca   Per aspera donikąd
21 czerwca 2011 09:53
galopada nawet, jeśli się nie dostaniesz na wymarzony, tylko na pokrewny, warto iść-  masę przedmiotów sobie poprzepisujesz później zwłaszcza, że na pierwszym roku zazwyczaj nie ma dużo przedmiotów stricte kierunkowych i programy bywają dosyć podobne 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się