Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Julie , cudowne widoki 💘

armara , piekne to na łąkach 😍
Dzisiaj mogę być dumna z młodego😀
Pojechaliśmy w długi teren. Nigdy jeszcze tyle nie chodził po siodłem, zachowywał się  cudownie, do jeziora wszedł bez wahania, do morza tak samo. Pomimo że pierwszy raz miał kontakt z tak "wielka" woda  😅
Zdj. z morza🙁 niestety lepszych nie mam)
slojma   I was born with a silver spoon!
22 maja 2011 21:38
armara- teren bajeczny miejsce zjawiskowe 🙂
siwaaa - super gratuluję...też bym chciała kiedyś moje zabrać nad morze
A mój dzisiejszy samotny teren z przewagą kłusa i galopu gdyż okropne komarzyska i muszydła nie dały nam żyć. I jestem strasznie dumna z mojej Draski za cudowny galop wąską ścieżką między drzewami.  😜 Niestety fotografa nie było 🙁
Julie, a ja myślałam, że nie ma ładniejszych terenów niż te łężyckie... Ty to potrafisz znaleźć miejscówy  🏇
Powodzenia w pięciu się po szczeblach szeregu/hierarchii!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 maja 2011 15:43
Julie: super sprawozdanie i zdjęcia! fajnie jest przenieść się niejako w przeszłość u nas już dawno minioną. No i ta wolnośc - aż się inaczej oddycha a nie ciągle ogląda na zakazy i nakazy
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
23 maja 2011 15:48
Julie!Jak dostać się do tego raju???? 💘
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 maja 2011 21:48
armara
pięknie  tam  masz 🙂  pierwsze  zdjęcie  bajka !
i  masz  fajny  czaprak 😉

Julie  dzieki 🙂
kobieto  dawaj  więcej  zdjęć 🙂
drugie  cudo !
ja  tam  chcę :P
heh Samba Bati  ma  rację  raj  🙂

Solaoke  Ty  wiesz  , że  Twój  zwierz  bardzo  mi  się  podoba  💘

siwaaa  cudowne  zdjęcie ! 🙂
tylko  ta  data  troszku  zakłóca  tak  piękną  scenerię 😉
masz  więcej  zdjęć ?
slojma- dziekuje  😉

Huculska Ostoja - jakieś tam fotki jeszcze mam, ale co dodawać raczej nie ma bo albo ja wyszłam koszmarnie albo ktoś inny wciął się w kadr ze swoim koniem, a niektóre mogły by być piękne  ..., a z datą to hmm .. zawsze zapominam wyłączyć  🤔
Dziękuję bardzo za miłe słowa  :kwiatek:
Póki co nawet robactwo nam nie dokucza, tfu, tfu, tfu.

Julie
Niesamowita przygoda !
Co to za konie - araby, półkrew oo ?
Zdjęcie co prawda sprzed miesiąca, ale dopiero teraz je dostałam. Oto my z Moją Siwą z nad morza. Eneidzia ma 6 lat, pierwszy raz w życiu była nad morzem,  a generalnie raczej jest na nie, jeśli chodzi o wchodzenie do kałuż czy nawet płyciutkich stawów, a tutaj zaskoczyła wszystkich, specjalnie zabraliśmy starszego konia profesora, żeby jej wszystko pokazał, ale gdy on tylko zza skarpy zobaczył morze to poszedł po hamulcach, a Moja dzielna istotka wręcz wciągnęła mnie na plażę, była taka ciekawa co się dzieje. Co prawda, starszy koń od razu wszedł do wody, a nam to troszkę zajęło, ale byłam z Niej taka dumna, że zrobiła to dla mnie i w dodatku pode mną. Bardziej doświadczeni jeźdźcy chcieli wjechać Nią pierwszy raz, ale ja się uparłam i Moje Kochanie po kilku próbach weszło do Bałtyku ze mną!
Jeeeeeny tak ją kocham!

Jest najdzielniejszym koniem jakiego znam! ; DD
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
26 maja 2011 21:15
Z dzisiejszej wyprawy😀 Dla jasności nie jechałam w krótkich spodenkach, mojego kucyka dosiadła dzisiaj koleżanka, ja jechałam na rowerze. Wsiadłam tylko do zdjęć 🙂









Adaaa - gdzie w Krakowie takie cudowne tereny? Natychmiast się  tam przenoszę! 😀
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
26 maja 2011 21:39
Trasa: Brzyczyna ( tam stacjonujemy), Chorowice, Kulerzów, Las Bronaczowa można do niego dojechac z różnych stron🙂 Granice lasu to m. in. Radziszów, Mogilany.

Link do mapki: [[a]]http://www.zumi.pl/,Kulerz%F3w,namapie.html[[a]]
My wozimy się niebieskim szlakiem 🙂

Jest to chyba największy  las w okolicy Krakowa.  Widoki niesamowite 😍 Babią Górę  nawet widać🙂
Ołaaa, mam chłopa w Mogilanach i mi nie mówi o takich cudach! 😀 Przepięknie, macie prywatną stajenkę?
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
26 maja 2011 22:08
Nie 😉 To jest pensjonat dla koni  w Brzyczynie. Kameralna, bardzo zadbana, drewniana stajnia z boksami angielskimi na 4 konie.
Adaaa, No, widoki to macie piękne. A jaki kucyk wypucowany!  😜
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
27 maja 2011 09:31
Dziękujemy 🙂 Kucyk po pierwszym, pozimowym praniu, daje po oczach 😀
archeo   Bo warto :D
28 maja 2011 16:47
Adaaa suuper tereny 😜

Ja dziś w końcu nie zapomniałam zabrać aparatu w teren:

Najpierw jechaliśmy przez pola

potem przez łąki

następnie dojechaliśmy do rzeki

i górek


a na koniec znów zaliczyliśmy rzekę



T pozdrawia


Sorry za ilość zdjęć  😡 Nie mogłam się zdecydować
My dzisiaj byliśmy w 5 godzinnym terenie do Janowca. Na szczęście huragan nas nie złapał, ale czarno było  🙂
Nie obyło się bez radosnych bryków! Jechaliśmy na końcu zastępu, więc kucyk miał mega focha, bo jakze on na końcu! Toż to obraza majestatu! On? Samozwańczy przywódca stada?!  😁
Zrobiliśmy sobie postój w knajpce. Wszystkie konie puścili luzem, żeby się pasły, no ale mojego kilera nie można, więc [s]siedział[/s] stał z nami przy stoliku  😎 Baaaaardzo chciał spróbować ruskich pierogów, 5 razy próbował mi do talerza zajrzeć  😁 Ale sałaty nie chciał ruszyć  😁



Archeo, tereny (oprócz rzeczki) identyczne jak moje 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 maja 2011 16:52
archeo jaka droga  😜 💘
archeo: gdzie takie piękne tereny?
archeo   Bo warto :D
28 maja 2011 17:22
madmaddie droga idealna na galop, po kilku minutach galopu przejeżdża się przez szosę, wjeżdża do lasu i można galopować dalej  😎
Okoliczne tereny są genialne. Jest wszystko lasy, łąki, rzeka, górki, można dojechać nad Zalew Zegrzyński a na upartego nawet nad Bug.
bawarka jakieś 20 kilometrów od wawy (okolice Radzymina)
Jasnowata u nas też podobno w jednym z okolicznych sklepów zrobiono zagrodę dla koni, żeby było gdzie je zostawić w czasie postoju. Muszę kiedyś wypróbować, oczywiście o ile mój gamoń bedzie się umiał zachować
Archeo, a tam akurat nie ma zagrody dla koni 😉 Teren jest ogrodzony po prostu. Konie sobie łaziły samopas. Nawet podłaziły do ludzi siedzących przy innych stolikach  😀 Na szczęście to byli jacyś turyści i tylko się śmiali i zdjęcia robili 😉 Dobra, a żeby nie było, to jeszcze wyjasnię, że ta samowolka była pod kontrolą, a nasze tuptusie są baaaardzo spokojne i wolą żreć trawkę niż wymyślać głupoty 😉
dziękuję , Huculska Ostojo  :kwiatek:

archeo: a byłam pewna, że to tereny obok mnie. Nawet bardzo podobne wszystko, rzeczka szczególnie.
Adaaa cudowne tereny 😀
Mamy mały zastój w jeździe, bo koń choruje.. ale spędzamy miłe chwile na spacerach z ziemi 😉





My w końcu też się wybrałyśmy w teren  😀 Chyba musze zacząć częściej jeździć, ale od rana- może owady będą mniej upierdliwe  🙄

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
30 maja 2011 06:52
arabika fajna twoja łaciata🙂 takie spacery w ręku też są fajne🙂
baffinka super droga.
Ja wczoraj 3 h w siodle w terenie🙂 ale nogi zgryzione przez komary... i konie strasznie wkurzone tym robactwem. Fot brak🙁 nie mialam gdzie tela schować 🙁
baffinka  dokładnie🙂 rano było jeszcze z muszyskami jako tako, później to nie wiem czy ja byłam bardziej wkurzona tym natręctwem czy kobyła:/
jeszcze jak jechaliśmy kłusem nagle Septa zaczęła wywijać jak szalona głową i wydawać z siebie takie dziwne dźwięki, no nigdy takich u konia nie słyszałam-jak się zatrzymaliśmy to się okazało że wpadła jej do buzi końska mucha 😲 na szczęście ją wypluła i był spokój:P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się