Zdjęcia Naszych Koni

deborah   koń by się uśmiał...
02 grudnia 2008 10:14
Kawusia izabelki śliczniaste

Burza czyżby nowy naczółek??
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2008 10:22
deborah napisał: Burza czyżby nowy naczółek??
tak 😉 produkcja z ursusa 🙂
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 grudnia 2008 10:34
burza co tak malo?
kawusia jaka maja jest juz duza! wiecej chce!
forta drugiego takiego to chyba nie ma😉
wątek zamknięty
Burzol a co to za śnurek błękitny?
wątek zamknięty
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
02 grudnia 2008 11:07
margaritka napisał: kawusia jaka maja jest juz duza!

Ano kawał baby się z niej robi 🙂, przegoni mamusie jak nic ale to dobrze bo Kawa wzrostem nie grzeszy 😉. Jak znajde chwile to póxniej jeszcze wrzuce jakies foty.
wątek zamknięty
Vanilia śliczna! rośnie jak na drożdżach

listopadowy Grubcio
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2008 13:40
goha ładna konina, ale zmniejsz zdjęcie
wątek zamknięty
no właśnie za późno się zorientowałam, a później photobucket nie chciał współpracować 😉 ale już jest ok 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2008 13:49
no właśnie z tym photobucketem cos jest nie tak
Niby zmniejszasz zdjęcia, a tu zonk. Okazuje sie, że po wklejeniu niektóre są nadal ogromne
wątek zamknięty
Kawusia miło Was widzieć, zawsze lubie popatrzeć na te Twoje izabelki
goha piękny model i piękna kolorystyka jesienna!

Też portretowo (wędzidło brzydko wylazło):

fot. A. Wiciński
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2008 14:07
Nasturcja-Renata napisał: no właśnie z tym photobucketem cos jest nie tak
Niby zmniejszasz zdjęcia, a tu zonk. Okazuje sie, że po wklejeniu niektóre są nadal ogromne
nie z PB jest zonk tylko z wami trzeba odświeżyć strone na ktorej zdjecia sa wyswietlane (np. forum) zeby od nowa sie zaladowaly z PB - jak sie od nowa ładują to ładują się już zmniejszone.

a najlepiej to ustawiać sobie w PB żeby domyslnie zawsze ładował wasze zdjęcia we wlasciwym rozmiarze i będzie po krzyku
wątek zamknięty
piękne jesienne portrety 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2008 14:19
caroline napisał: Nasturcja-Renata napisał: no właśnie z tym photobucketem cos jest nie tak
Niby zmniejszasz zdjęcia, a tu zonk. Okazuje sie, że po wklejeniu niektóre są nadal ogromne
nie z PB jest zonk tylko z wami trzeba odświeżyć strone na ktorej zdjecia sa wyswietlane (np. forum) zeby od nowa sie zaladowaly z PB - jak sie od nowa ładują to ładują się już zmniejszone.

a najlepiej to ustawiać sobie w PB żeby domyslnie zawsze ładował wasze zdjęcia we wlasciwym rozmiarze i będzie po krzyku

Może i masz rację, ale dziwne, że nigdy wcześniej mi sie tak nie robiło
Ale koniec OT
wątek zamknięty
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
02 grudnia 2008 14:19
amazonka* dzieki, na Twoje haryzmatyczne siwe z rozwianą grzywą też miło popatrzeć 🙂.
wątek zamknięty
amazonka siwy jak zawsze śliczny

a co do wypowiedzi caroline - aż tak mało domyślna nie jestem żeby strony nie odświeżyć i nie uważam żeby coś z nami było nie tak tylko z PB jednak. Mało to ważne bo po zapisaniu kopii już jest ok - tak czy siak możesz przemyśleć swoje mądrości zanim coś napiszesz - na przyszłość 🙂
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 grudnia 2008 14:43
cudne portrety!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2008 14:45
goha, wiekszosc osob nie odswieża strony a dziwi sie, ze zdjęcia sie nie zmniejszają 😉
druga sprawa, ze czasem nie od pierwszej minuty po zmniejszeniu zdjęcia "od nowa" się ładują. wtedy trzeba odczekać pare minut i jeszcze raz odswiezyc.

ustawienie w PB domyslnie wlasciwej wielkosci pozostaje aktualne.

a co do reszty - jesli cie urazil ton mojej wypowiedzi, to przepraszam.
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
02 grudnia 2008 16:51
Burza napisał: Manta jak ona fajnie wygląda, jak wam idzie?



powolutku

ostatnie 3 miesiące stała w innej stajni z czego pierwsze 2 nie wiedziałam, że mogę do niej jeździć, od miesiąca wpadałam do niej 2 razy w tygodniu i konisko rozleniwione + w pewnych miejscach na padoku walczące pod tytułem "Tu nie skręcę, ja idę w stonę sytajni". Ale za to w terenach (na 2 byłyśmy) zrobiła się jakaś żywsza, zawsze była odważna, ale na zasadzie, jedziemy bo jedzioemy, tych przed nami gonimi na maksa, ale teren to tylko teren, a teraz wydaje się tym bardziej zainteresowana wczoraj wróciła do swojej stajni, ja na urodziny dostałam "101 ćwiczeń z dresażu" i powoli zaczne te 1 gwiazdkowe

teraz jestem zdeterminowana, więc mam nadzieje, że będziemy wkońcu robić postępy =) (obie, bo ja już nawet w siodle nie siedzę =P )


i my razem (małe przekupstwo marchewką się wtedy obyło =) ) bo dookoła działo się tyle ciekawych rzeczy, że ona wolała się rozglądaćniżprzytuliźć do zdjęcia

wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 grudnia 2008 17:00
cynamonowa ale ja Was dawno nie widzialam ;O trzeba Was kiedys odwiedzić 🙂
pozdrawiam! 🙂

M. od Atlanty.
wątek zamknięty
Pursat

drugie jest przefantstyczne !!
wątek zamknięty
kcj90 zapraszamy, zapraszamy
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2008 22:25
Dziękuję ar...?
wątek zamknięty
Fantazja bo to na szybko strzelone, za kilka dni będzie coś może więcej.
Jeszcze mam to tylko na tym kompie


Kawusia jak mała urosła i mamę goni! Duża chyba będzie, co?

Deborah Twoim oczom nic nie ujdzie si si Ursus ( Caro kwtk )

Rita w zimie na lonżowniku to te zdjęcia wiesz.. blee...

Aurel- to sznurek który nie pozwala mi przekombinowywać rękoma, za mocno cofać, za szeroko rozstawiać, w moim przypadku ( oo moje ręce są już za plecami ) sprawdza się super
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
03 grudnia 2008 10:15
Oo, tu nie przeniosło posta Sznurki, ale odpisuje ;P

Konisko, to ok 13 letnia NN ;-) na której od maja jak tylko mogę pomykam, koń jest jedną z 4 klaczy pewnego pana, który niebardzo ma czas na nich jeździć, więc  udostępnił konie paru osobom w tym mi. Wprawdzie na początku się nie cieszyłam, że ona padła na mnie (nie przepadałam za kasztanami - choć to mi się już odmieniło, poza tym ja mam 173 a ona ok.143 ;-) ) ale teraz kocham tego konia nad życie =) wprawdzie obie umiemy niewiele- ona zanim trafiła do tego pana (trafiła do niego od handlarza, a jest tu już 5 lat) chodziła przy wozie i ponoć zdarzało się jej robić w polu, ja po dłuuugiej przerwie w jeździe dalej nie mogę się odnaleźć w poprawnej jeździe, ale się w sumie dogadujemy, a w terenach jest nieoceniona - niczego się nie boi =).
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 10:35
Burza piękna dera!!!!

amazonka tylko jedna fota? portret piękny szkoda, ze tylko 1
wątek zamknięty
Manta co to za kuń?
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 grudnia 2008 11:12
goha, amazonka voltowe gwiazdy z Tych Waszych koni🙂😉
Burzolku Piorek jak zwykle uroczy
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 grudnia 2008 11:58
Trochę w ramach testu, czy jakkolwiek umiem obsłużyć nowe forum, a trochę się przypominamy ;p

Uchatka


i pokraczny Łoś w sukience

wątek zamknięty
Nie mogę się oprzeć pokusie: test 🙂 i Lordi we własnej osobie 🙂

wątek zamknięty
Taggi nareszcie normalny nik :-) dziękujemy!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.