Poszukiwany/poszukiwana

a ja je pamiętam sprzed 17 lat  😎  Teraz mogłyby mieć już ponad dwadzieścia lat 🙂
witam,poszukuję klaczy KARIERA po Turkusie i Karen, ur.1998r.
kara ślązaczka, wczesniej stała w przydomowej stajni w Katowicach, teraz znajduje się w okolicach PŁOCKA
Sprzedana razem z klaczą Figa, też ślązaczką.
Bardzo zależy mi na informacjach, razem z Martą, która zajmowała się Karierą jeździłam w jednej stajni.
Po długim poszukiwaniu ja znalazłam swoją Melanię, Konskiej miłosci Marty wciąż szukamy.

więcej jej zdjęć znajduje się na fotoblogu Marty
www.karierkaandmartusia.fbl.pl

Z góry dziękuję za każdą informację!!




ponawiam prośbę i dopisuję jeszcze jedną.
Szukam także klaczy LAMBADA
http://www.bazakoni.pl/horse_104023.html
gniada ślązaczka, 4 skarpetki, gwiazdka, 25% folbluta więc nie wygląda jak typowy ślązak
sprzedana do rzeźni, więc szanse są niewielkie ale może akurat ktoś ją uratował...

dodaję także zdjęcie klaczy FIGA, sprzedanej razem z ww KARIERĄ
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
09 maja 2011 08:59
Lambada I ubita w sierpniu 2010  🙁
znałaś ją?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
09 maja 2011 12:00
Nie, ale akurat to mogłam sprawdzić.
Poszukiwana klacz Cerkaria śl. !
http://www.bazakoni.pl/horse_103952.html
Gniada z malutką gwiazdką. Sprzedana niedawno, nie chodziła od pewnego czasu pod siodłem po kontuzji ścięgna (?).
Może ktoś coś wie, mam nadzieję, ze nie poszła na mięso.
Gillian   four letter word
11 maja 2011 21:34
Rydon, ja też mam nadzieję... Wszystkie konie rekreacyjne sprzedają? czy o co chodzi?
Rydon, ja też mam nadzieję... Wszystkie konie rekreacyjne sprzedają? czy o co chodzi?

Niee, o sprzedaży Bolero decyzja zapadła dużo wcześniej, Nefryta też sprzedali z dłuższym zamiarem, a Cerkarię prawdopodobnie dlatego, że od ok. 2 lat nie chodziła już, a miejsca w stajni zaczyna brakować na tyle koni.
Jeżeli ktoś ma informacje, o którymś z tych koni, proszę o kontakt 🙂

http://www.bazakoni.pl/database,op-show_breeder,id-557.html
Poszukuję  siwego ogiera czystej krwi arabskiej o imieniu El Amigo. Niegdyś stał w Starych Babicach, gdzie krył. Prawdopodobnie później sprzedany w prywatne ręce w okolice Warszawy..
Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2011 21:37
Elena, Gruzja stała u mnie kilka lat na sportowej emeryturze 😉
Z tego co wiem dalej ma się bardzo dobrze 😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
13 maja 2011 07:05
Ponia dziękuję za informację  :kwiatek: :kwiatek:
Szukam wałach śląskiego, maści gnadej PIRON, przez długi czas stał w Skarżycach, koło Strzegomia, potem w Morawie. Z tego co wiem, pojechał potem gdzieś do Wrocławia, ale nie mam pojęcia gdzie dokładnie...
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje, proszę o kontakt.!
Ponia   Szefowa forever.
15 maja 2011 18:45
Elena, mam coś dla Ciebie jeszcze, jak będę w domu to poszukam więcej 😉

Elena   emocjonalnie elastyczna
15 maja 2011 18:56
Ponia dziękuję Ci bardzo !!!  :kwiatek:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 maja 2011 20:41
Poszukuję ogiera Wallon od Waja po Lombard  hod. SK Moszna. Spotkał się ktoś z nim kiedyś? Może ktoś wie co się z nim teraz dzieje? Ogier z 1990 r.  Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:
Poszukuję:

1. TINA - klacz sp, srokata, ma już 5 lat
2. DŻAGA - klacz po Perkozie, matka - Drogeria po Horyń , wlkp
3. DROGERIA - klacz, kasztanowata, po Horyń,Matka😀ewiza, rok ur.1994, wlkp
4. FIDO -wałach,  siwy 2007 Złocień-Fenicjanka/Endel (jest pewnie za granicą, ale może akurat...)

poszukuję jakichkolwiek informacji:
wałach, gniady, około 170, wiek circa 6-8
charakterystyczne "zakłute" lewe oko, bardzo  mała gwiazdka,
na pewno startował na majówce z koniem Folwark Podrzecze w 2010 r.
trzynastka   In love with the ordinary
24 maja 2011 23:44
ponawiam.

SZUKAM :

Klaczy Mega [lub Mała Mi, bo podobno ją przechrzczono] po My Lady , ojca nie znam.
Gniada bez odmian, duże uszy 😉



Wałach Oran. Mały koń.
Charakterny na jeździe, kochany w boksie. Może mieć inne imie.
Latem tak rudy, że az pomarańczowy.




Poszukuję klaczy HORTENSJA, sprzedana jakieś 3 tyg temu ze stajni pod Warszawą gdzieś pod Radom.

ur. 30/03/2004
matka Hiacynta ojciec Turbud Imbir
maść c.gn
rasa sp

Będę wdzięczna za każde info..
kaja   Wieczny szpital
25 maja 2011 23:48
Kupiony został koń w typie araba ale mniejszy- około 140 cm maści gniadej z gwiazdką, wiek ponad 12 lat, bez pochodzenia. Prawdopodobnie koń z okolic Wejherowa sprzedany z innymi kucami. Czy ktoś z pomorskiego zna namiary na stajnie skąd mógłby pochodzić - Byłabym bardzo wdzięczna za info.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 maja 2011 05:00
marysia550 faktycznie mój błąd  😡 już poprawiłam
widziałam ten wątek na starej volcie, ale potrzebuje informacji co się z nimi dzieje obecnie 😉

Kodeinę i Akację znałam bardzo dobrze. Przedostatnim znanym mi ich domem był Stary Młyn w Wilczkowicach. Potem Akację kupiła jakaś dziewczyna chyba z okolic Nowego Targu (?), niedługo potem pojawiło się w sieci ogłoszenie o jej sprzedaży. Właścicielka udzielała się na starej volcie. Co z Kodeiną, nie wiem.

Wszystkie trzy zostały przywiezione z ZSRR, były chyba z rocznika 1990? Muszę sprawdzić.
Elena   emocjonalnie elastyczna
26 maja 2011 05:33
Pursat dzięki za informację  :kwiatek: o ich początkach w Polsce wiem co nieco , ale ciekawa jestem co się z nimi dzieje obecnie, Ponia mówiła, że Gruzja była u niej na emeryturze 😉
El Amigo był kupiony z Warszawy do prywatnej stajni za Olsztynem do Tuławek był tam kilka lat poźniej był wykastrowany, próbowano go w rajdach ale był mierny i został sprzedany do rekreacji jakieś 5 lat temu.
Szukam klaczy z 7 lat temu była moją własnością - sprzedałam ją w okolice Kieźlin - Olsztyn  klacz ELANA o niepowtarzalnym umaszczeniu siwosrokatotatantowatym z połową oka rybiego i brązowego piękna klacz wielkopolska z żabim pyszczkiem z daleka wyglądała na siwą, sprzedana była z ogierkiem siwym (z gniadego) OMEN NOMEN teraz to już dorosły pan a wtedy miał 3 miesiące i był bardzo duży.  Zależy mi na tym aby się dowiedzieć co się dzieje z nimi!!!!
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
27 maja 2011 13:56
Szukam informacji o dwóch kucach walijskich: klaczka Kokietka i wałach Kolos. Konie maści siwej (jabłkowitej). Sprzedane z woj. mazowieckiego, a dokładnie z okolic Płońska.
Wiek ok. 10 - 11 lat.

Będę wdzięczna za informacje.

Edit: Podobno sprzedane pod Warszawę do zaprzęgu.
beta dziekuje za info :kwiatek:
konik juz odnaleziony😉
Poszukuję informacji o wałachu TWISTER

matka : Tamiza po Texas xx
ojciec : w paszporcie nn / Akropol młp
urodzony ok.2003 r

Początkowo sprzedany do Nowego Targu następnie przez posrednika prawdopodobnie w okolice Warszawy. Zdjęcia sa z wieku 4 lat - od tamtej pory pewnie mocno wysiwial.
Proszę o wszelkie info na temat tego konia lub kontakt z obecnym właścicielem - chce wiedzieć czy ma się dobrze
mtl   I M Equestrian
27 maja 2011 22:42
chyba kojarzę TWISTERA, naskrobię PW za chwilkę  😉
NADAL POSZUKUJE
Buli ciemnogniady/skarogniady, ur. 2003 m.Baffina o. Dar
Mandarynka izabelowata, ur. 2002 m. Mimi o.Czersk
Madame Pompadour ur. 2001 m. Mimi o. Czersk
Iryda siwa, ur. 1998 m. Iskra o. Pekin
Infantka siwa, ur. 1998 m. India o. Pekin
Inwazja skarogniada, ur. 1999 m. Iskra, o. Czersk

a także gniady wałach Leonidas   (po Leopolis), gniady wałach Imbir (po Czersk I) , kasztan Rectus (po Leopolis)
Imperator (po Czersk) , kasztan Lelek Kozodój (po Czersk), skarogniady Lancet (po Czersk),
gniada klacz Lira- ok. 15letnia

Jeśli ktoś cokolwiek słyszał o tych koniach bardzo proszę o kontakt  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się