Groupon

Dworcika, ja nie mam paypala. Płace na bieżąco z konta internetowego 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
28 maja 2011 11:56
No to się da ;]
Da się płacić przelewem pocztowym?
ja jedynie nie rozumiem, co z tego ma groupon, i te wszystkie firmy, u których to sie robi.
Alabamka nie, można placic tylko przelewem, paypalem i karta kredytowa/ debetowa.

JSBach jak to co? Ktoś już opisał jak to działa. Poza tym sprzedając 200/300 kuponów za pól ceny daje większy zysk niż 50 "kuponów" normalnie... A ludzie jak maja duże rabaty, to chętniej kupują. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2011 16:45
A czym różni się Wrocław od Wrocław Extra?
jestem nałogowcem gupero-grouponowskim 🙂
masaże, fryzjerze, kosmetyczki, nurkowanie, paintball, emisja głosu, fitness, taniec....
jedzenie, kino... nauka makijażu
joga
depilacja, teatr...
wszystko🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
28 maja 2011 18:30
Ja się skusiłam ostatnio i kupiłam kupon na depilację pastą cukrową. No i przez tydzień próbowałam się dodzwonić i umówić na zabieg - ani komórka, ani stacjonarny nie odpowiadał... w końcu się zdenerwowałam i zadzwoniłam na infolinię groupona. Po dwóch dniach oddzwoniła do mnie pani z gabinetu, że ma jakieś nieodebrane połączenia z tego numeru  🙄 twierdziła, że ma tyle klientek, że nie jest w stanie odbierać telefonu  👿 no comments....
CeraŁ   dużo dużo zmian..
28 maja 2011 23:36
no cóż ja w marcu kupiłam dwa kupony po 2 zabiegi (czyli łącznie 4) w jednym z salonów 'odchudzających"  😁 no i stwierdziłam, że mam przecież bardzo dużo czasu poczekam do wakacji (kupon trwał 4 miesiące).  Zadzwoniłam 26 kwietnia, Pani pracująca tam mogła mnie umówić na 26 maja dopiero. No ok nie zapisałam się bo nie wiedziałam jak będę miała egzaminy itd. W końcu zapomniałam o tym i zadzwoniłam znów 27 MAJA. Pani stwierdziła, że najbliższy termin to 27 czerwiec... 28 mam drugi zabieg i jeden kupon mi już przepadł..

Tylko zastanawiam się czy nie było w tym czegoś, że pani z którą się umawiałam lub pytałam o wolne terminy zawsze mówiła równy miesiąc (bez zastanawiania) później.  🤔wirek:

To chyba zależy jak kto podchodzi do tych klientów z kuponami. Bo jak pierwszy raz szłam do fryzjera, to był to nowootwarty salon i pani zalezało na zdobyciu nowych klientów, a zę sprzedała bardzo dużo kuponów to mnie przyjęła 11 listopada (zrezygnowała z dnia wolnego, żeby obsłużyć nowych klientów).
A teraz chciałam iśc znowu, to musze poczekać 3 miesiace.....

Ogólnie, to słyszałam, ze czasami może zdarzyć się, że niektóre firmy skoro jest usługa z rabatem, to oleawają, robią krócej, z mniejszą ilością preparatów itp. To moim zdaniem na ich niekorzyść, bo ja bym do takiego salonu potem nie wróciła za normalną cenę.

A teraz jadę na tydzień nad morze z kuponu kupionego na mydeal i przy rezerwacji dostałam dodatkowy nocleg też za 50% ceny już poza kuponem 😀

Z niewymienionych tu firm jest jeszcze Citeam (nalezy do grupy Allegro) i dostałam maile z jakiejś nowej strony: Ruszaj.pl

Żeby nie przegapić ofert to najlepiej się zapisać do newslettera, wtedy codziennie ma się nowe oferty ze swojego miasta na mailu.
Dworcika   Fantasmagoria
29 maja 2011 09:39
No i fajnie :P W którąś niedziele zostanę zorbonautą 😁
8zł zamiast 20zł na 10 minut zorbingu dla 2 osób. A że nie wiem czy wolę być przypięta czy nie, to kupiłam 2 kupony 😉 Od dawna chciałam spróbować i zawsze mi było strasznie szkoda kasy...

link
Kami   kasztan z gwiazdką
29 maja 2011 09:52
Co do innej obsługi klientów z kuponami, to moja koleżanka kupiła kupon na fotodepilację. Pierwszy raz pani pod pachami zrobiła jej po trzy strzały, na bikini też tylko kilka. Że dziewczyna była pierwszy raz to myślała, że to wystarczy. Jakie było jej zdumienie, jak na drugi raz dopłaciła za głębsze bikini i pani nagle robiła po kilkanaście strzałów...
no cóż ja w marcu kupiłam dwa kupony po 2 zabiegi (czyli łącznie 4) w jednym z salonów 'odchudzających"   😁 no i stwierdziłam, że mam przecież bardzo dużo czasu poczekam do wakacji (kupon trwał 4 miesiące).  Zadzwoniłam 26 kwietnia, Pani pracująca tam mogła mnie umówić na 26 maja dopiero. No ok nie zapisałam się bo nie wiedziałam jak będę miała egzaminy itd. W końcu zapomniałam o tym i zadzwoniłam znów 27 MAJA. Pani stwierdziła, że najbliższy termin to 27 czerwiec... 28 mam drugi zabieg i jeden kupon mi już przepadł..

Tylko zastanawiam się czy nie było w tym czegoś, że pani z którą się umawiałam lub pytałam o wolne terminy zawsze mówiła równy miesiąc (bez zastanawiania) później.   🤔wirek:




zadzwoń do Groupona to zwrócą Ci kasę- ja kupiłam weekend we Wrocławiu- nie mieli wolnych terminów do końca ważności kuponu ( chciałam w maju go wykorzystać i za późno zajełam sie rezerwacją ) zadzwoniłam i zwrócili całą kasę także nie powinnaś mieć problemu 🙂

ja kupowałam fryzjera- totalna porażka, ale nie winie Groupona tylko niewydarzoną fryzjerkę- nawet za tysiąc zł pewnie nic lepszego by nie wymyśliła
i depilacje laserową- jestem bardzo zadowolona

myśle ze jakosć usługi to indywidualne podejście firmy do klienta ( nie zależnie czy z kuponem czy bez, niektórzy nawet za duże pieniadze olewają klientów- zależy na kogo sie trafi- tak jak np salony fryzjerskie- jakość nie zależy od całej marki salonu tylko od tego co trzyma nożyczki 🙂
Fajna sprawa, wchodzę na stronę i mojego MIASTA NIE ma. Miasta największego w województwie.
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 maja 2011 14:11
a jakiego?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 czerwca 2011 09:18
hi hi  😁 a dziś w Kraku groupon do burdelu 😂 😂 😂
...-67% 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 czerwca 2011 09:23
duunia, też mnie trochę wcięło szczególnie ze to niedaleko mojego domu i to naprawdę nie tylko klub go go jest !!! 🙂 😀iabeł:
A ja wczoraj byłam na peelingu kawitacyjnym kupionym jeszcze w grudniu na Gruponie, i jestem bardzo zadowolona.  😀

edit: dziś na krakowskim Gruponie można wykupić jazdy w Bolęcinie !!! 🙂
co sądzicie o tym ? bo aż mi sie wierzyć nie chce

klik

edit. czyli kupuje kupon za 49 zł i oni zjada mi z ceny 700 zł a reszte bede musiała dopłacic tak ? czyli te 2300 Poniewaz cena wyjsciiowa to 2999
ja bym to tak rozumiała...
Kupujesz kupon wart 700zl płacąc za niego 49zł. Od ceny wyjściowej komputera odliczają Ci wartość kuponu (czyli te 700zł).
Jeśli komp wart jest 2999, to z kuponem kosztuje Cię on:
2999-700+49=2348zł.
Przed chwilą kupiłam pierwszy kupon, strzyżenie i koloryzację włosów. Mam nadzieję, że wszystko się uda z tym bonem, bo nabieram chęci na kolejne zakupy 😀
jest jeszcze:
http://www.deallx.pl

pracowalam kiedys w knajpie, w ktorej dzialal groupon, skaranie boskie 🙂
Właśnie się umówiłam na realizację pierwszego gruponu - trzy peelingi kawitacyjne z maseczką, za 69 zł, i jeszcze zniżka na inne zabiegi. W sierpniu kolejne wesele, więc w sam raz będę piękna  😎
Z grouponami trzeba uwazac. Znajomi wykupili sobie masaz z czekolada i "salon" masazu okazal sie byc malo ciekawym miejscem urzadzonym w zwyklym mieszkaniu w bloku i generalnie malo mial wspolnego z profesjonalizmem.

Innej znajomej wyznaczyli termin wizyty u kosmetyczki na pazdziernik. Wiec poprosila meza, zeby on ja umowil ale nie zdradzal ze to z groupona i on dostal termin z 2 dni...

Nie wiem jak inne portale tego rodzaju ale groupon wymaga od klienta minimum 50% znizki w stosunku do standardowego cennika, a potem pobiera z tego co zostanie 50%. Co oznacza, ze kazda firma sprzedajaca swoje uslugi za pomoca portalu otrzymuje maksymalnie 25% standardowej stawki, a czesto mniej. Dla malych firm to jest bardzo duzo wiec zaczyna sie oszczedzanie i uslugi nie koniecznie sa "pelnowartosciowe", np masaz krotszy, maseczka nizszej jakosci itp.

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 lipca 2011 22:31
no właśnie jak tak juz czekam i czekam na okno z okf, na groupon  🙄 i zaczynam byc zła...
za to reszta usług jak najbardziej ok, n byłam w paranoyi na jagniecinie i było super, tak samo na serach w deli 13- super i bez zarzutu
a macie doswiadczenia z wycieczkami, wczasami organizowanymi przez groupon?
Z okazji 28 rocznicy ślubu wysłałam rodziców do nowo otwartego hotelu w Lidzbarku Warmińskim. Miał swoją premierę w maju 😉

4 noclegi wraz z różnego rodzaju atrakcjami kosztowałyby 2500zł. W ramach grouponu zapłaciliśmy 1199zł.
Oprócz noclegów, rzecz jasna, mają zapewniony rejs gondolą, nieograniczone korzystanie z wellness, masaże, uroczystą kolację. W dniu przyjazdu w pokoju znaleźli butelkę dobrego wina 😉

Wczoraj złożyli pierwszy raport. Są zachwyceni. Obsługa hotelowa wybitnie miła, standard hotelu wysoki. W końcu sobie odpoczną od dzieci i problemów dnia codziennego, co nie ukrywam, niezmiernie mnie cieszy  😉

http://www.hotelkrasicki.pl/



My z kolei dostalismy 2 dni w SPA, o wartosci 1309 (nie wiem ile kosztowal kupon). Uciekllismy stamtad po dniu pierwszym. Impreza zlokalizowana byla na wiosce w starym i pieknym dworze, niestety urzadzonym nieco "lunaparkowo", w stylu ktory ja okreslam jako "paradny". Czyli lsniace wszechobecne zaslonki z poliestru, urzekajace zlote serwetki z plastiku krzeselka stylizowane na stare i bardzo ostentacyjne itp. Moze niemily efekt potegowalo to, ze wczesniej siedzielismy tydzien u znajomych w starym domu wypelnionym prawdziwymi antykami. To co nas jednak naprawde wyploszylo to jedzenie, ktore po prostu bylo wyjatkowo niedobre. Po tym nie mielismy juz ochoty testowac urokow SPA. Plus za to, ze obsluga byla bardzo mila. Aha i mimo tego, ze hotelik byl prawie pusty, polozyli nas w najgorszym stnadardzie, bo tak bylo zaplacone. Przekwaterowanie klienta nic nie kosztuje, a tak by zostaly moze troche milsze wrazenia ale ja sie nie znam na hotelarstwie, tak tylko gdybam.

Wniosek z tego taki, ze trzeba dobrze znac obdarowywanych, zeby wiedziec gdzie im sie bedzie podobalo, a 2 ze dobrze zrobic jakis research na temat organizatora.
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2011 17:36
U mnie właśnie jest pan masażysta. Skończył masować siostrę i wreszcie moja kolej. 1,5 godziny błogiego lenistwa :P
Ja byłam wczoraj wykorzystać swój pierwszy grupon, peeling kawitacyjny. Salon spa okazał się zupełnie nowy, czyli ewidentnie zwabiają klientki  😎 kosmetyczka, chociaż młoda, to obrotna, i nawet mi się podobało. Przede mną jeszcze dwa zabiegi, potem mam jeszcze zniżkę na kwas migdałowy, a potem chyba wykupię kolejną serię peelingów, bo pani wczoraj przedstawiła mi taką promocję  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się