Koniki polskie

Jejku, jaka glówka!  😍 😍
Ja lubie kn - charakterne diabełki są 😉
Tam gdzi erobilam kurs instruktorski maja takiego - jak wsiada ktos kto umie to koles chodzi jak zloto, skacze bosko! A jak wsiadzie kalarepa to ani pol kroku nie bedzie  😉




wiem że stary post, ale dopiero przeczytałam i wypraszam sobie   😁 😁
To może przedstawię wam kp mojej koleżanki - kl. Gwiazda 🙂



a tu pod siodłem:


Z Gwiazdą jest tak, że albo przymula i nie chce iść do przodu albo zupełnie na odwrót - leci przede siebie na łeb i szyję. Ogólnie jest raczej odważnym i spokojnym koniem 😉
łeee ..  😕
moje dobre dni z Kucowatym się skończyły ...
Zaczynają się ciepłe dni i przyjeżdża dużo dzieci na lonże na Małego ..
Fakt - one lonże mają dopiero o 14/15 a jazdy są o 11, ale jak ja na niego wsiadam to potem na lonży nie chce mu się chodzić i bryka, więc przed lonżą nie mogę wsiadać ..
I teraz jak przyjdą wakacje.. To chyba nie przejadę się na nim ani razu ..  🤔zok:
a to mój myszaty 💘 .  😀
Solaoke  śliczny jest  😍
a dziękuję freecopy :kwiatek:
ach ..
do Kucola dopiero w środę 🙂
może wsiądę .. chociaż wątpię

+ dzisiejsze; kocham to zdjęcie  💘
freecopy , słodziak 😀

jakiś zastój się zrobił.. to wrzuce jeszcze cosik 🤣

to ja tez cos wrzucam🙂 moj maly buszujący..hehe
boruska , sliczny  🙂 ile ma lat?
ech.. pojechałam dzisiaj do stajni jako fotograf, ponieważ nie mam póki co kasy na jazdę.
dziewczyny wsidały, a ja robiłam im zdjęcia i p. Wojtek mnie woła, żebym poszła Kucyka osiodłać, bo szedł na oprowadzankę.
Wyczyściłam go, dałam mu od razu marchewki, osiodłałam i wyszłam. Czekam na tą dziewczynkę (poszła po toczek) i p. Wojtek mówi, że jak ją oprowadzę to sobie na niego na chwilkę wsiąde 😉
Wszystko byłoby OK, ale tata mojej koleżanki z którą wracałam przyjechał szybciej i nie zdąrzyłam ..  🤔
Freecopy, a co to ma do tematu ;/?
solaokedzięki, moj maly ma 11 miesiecy🙂 ciekawski łobuziak.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
21 maja 2011 12:05
ludzie !
jutro  -  22.maja 2011  o  godzinie  6.20  rano
na  TVP 2   będą  koniki  polskie - z  nad  jeziora  Oświn

Huculska Ostoja , dzieki za info 😉 trzeba bedzie sie poswiecic i wstac 🤣

boruska , wlasnie tak mi sie wydawalo, ze to mlodziaszek, ale nie chcialam walnąć gafy 👀 .
ja mam konika polskiego : ) są cudowne! później dodam fotki ; )
Huculska Ostoja   jak uda mi się tak wcześnie wstać to obejrzę  😁
Jakieś jeszcze dzisiejsze zdjęcie oczka małego  :kwiatek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 maja 2011 05:49
wrrr wstałam na  marne
pomylili  się  i    dali  nie  ten  reportaż  ,  za  tydzień  będę  koniki

ale  przynajmniej pójdę    sobie  do  koni 🙂
Huculska Ostoja , to dobrze ze przesuneli bo kompletnie zapomnialam o tym 🙄  🙇

moj maluszek:
emptyline   Big Milk Straciatella
30 maja 2011 00:29
Możecie mnie oświecić, jakie siodła macie na swoje koniki? I rozmiar ogłowia - cob czy ponika jeszcze?
Ja jeździłam w cob 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
30 maja 2011 05:55
Mój nosi cob, ale naczółek ma full 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
30 maja 2011 07:00
o, aż takie wielkogłowe? 🙂 po hucułach chodzących na pony-cobie, spodziewałam się tego samego. a to miłe zaskoczenie, jest cień szansy, że mój cob będzie więc pasował.
Zależy od główki - mam konie, na które pasuje pony, na ogra mam nawet cob/full. Co do siodeł - rozmiar łęku zależy od konkretnego konia, na mojego potrzeba szerokiego (mam jedno na sprzedaż ;D). 
Ja mam ogłowie COB, choc juz ciezko nam nachrapnik zapiąć. A siodlo 17,5" , taaak. Z szerokim łękiem.
Dawno nas tu nie było, mały pomimo choroby daje rade, ale jeszcze duzo pracy przed nami  😀


Solaoke, rozmiar siodła w calach zależy tylko i wyłącznie od tyłka osoby jeżdżącej, tutaj chodzi o szerokość łęku 🙂.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 maja 2011 13:58
no ja jeszcze potwora nie widziałam, ale wiem, że jest raczej rosły, ma 140cm w kłębie. ucieszyło mnie to ogłowie, bo już się bałam, że w ogóle nie ma szansy, żeby pasowało.
ma ktoś z was siodło bezterlicowe może?

no to dostałam zdjęcie. szczuplutki! zdecydowanie nie wygląda jak pączek z kremem. 🙂
pytala jakie siodla wiec napisalam szczegolowo 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się