KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 maja 2011 17:33
zielona33   to dziwne, bo ja go pamiętam zawsze zadbanego 🙂 Tak czy inaczej gratuluję!  :kwiatek:
tuch łaaał!  💘 to jest kn?


A ja puchnę jak wchodzę do tego wątku! Jak się patrzy na te wszystkie zmiany to aż się chce lecieć do stajni  😀
Zu Nie do końca ale prawie: http://www.bazakoni.pl/horse_113936.html
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 maja 2011 17:41
pięknota  :kwiatek:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
26 maja 2011 18:07
mils dziękuję  :kwiatek:
edit.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
tuch mały wielki piękny konik 🙂
mils dzięki dzięki  :kwiatek:
tuch  super ta Twoja dziewczynka!  😍
zielona33 świetna robota! Znam Larego od jakiś 4 lat i nie powiedziałabym, że to on. Super "mięsko" z niego :P Gratuluje!
💘 to uskrzydla co piszecie dziękuję 🙂
Puchnę! I to bardzo  😅
Przeprowadzaliśmy sie dzisiaj i jestem tak dumna z konia  😀
Wszedł do przyczepy z małymi problemami, ale wszedł.
Ja niczego nie zapomniałam a jak byliśmy już na miejscu to ani nie szalał, ani się nie denerwował, nic :]
Ojjjj, jestem taaaaka dumna ^^
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 maja 2011 21:04
Puchnę z dumy, bo mój koń nieustająco udowadnia mi, że słusznie w niego uwierzyłam, wbrew temu co mi wszyscy dookoła próbowali usilnie wmówić
Koniczka gratulacje  😅
Ja już zalajkowałam na fb - super!  👍
Koniczka, fajnie fajnie 🙂, ale ja tam wiedziałam, że tak będzie...  🥂 🥂 🥂
To teraz ja sobie popuchnę  😀 Moja kobyłka skakała wczoraj REWELACYJNIE  😀 Jestem z niej (z siebie trochę też) taka dumna, że aj aj  😜
W końcu zaczynamy się ogarniać  😁
Ja też puchnę z mojego konia , spisuje się super choć nigdy wcześniej nie skakał  😍  oczywiście ja to totalna tragedia i po zobaczeniu zdjęć jadę na trening  męczyć innego konia  😤
Tyle lat przerwy zrobiło swoje ,a ręka u mnie to już porażka  😵 Ale cieszę się że po moich przejściach odważyłam się w końcu zacząć jeździć i pomału zaczynam wracać do tego co kocham .
Puchnę z kucyka, bo koń który nigdy nie chodził na kontakcie, bał sie wędzidła i nie współpracował, z dnia na dzień mnie zaskakuje.
Kilka zdjęć przed tym jak sie poznaliśmy i jakies z przed ponad miesiąca:







akturalne:





pieknie !
to i ja znowu popuchnę, że mój koń już nie straszy 😉


Psychicznie już zupełnie ok, fizycznie pracujemy dalej, głównie nad szyją, ale cieszę się bardzo, że przypomina konia i pokazał niedowiarkom, że kupno takiego konia wcale nie oznacza jednej wielkiej porażki 😉
wisienka pierwsze zdjęcie okropa :O super widać poprawę🙂
equi.dream piękny koń^^
equi.dream pięknie się zmienił! Jest z czego puchnąć, a najbardziej satysfakcjonuje pewnie jest to, że tyle włożonej pracy owocuje ; )
Gagulec   Mistrz lokalny
30 maja 2011 22:28
equi - mega roznica 🙂
i super ze nosi irokeza - szyjka duzo ladniej wyglada 🙂
dziękujemy  :kwiatek: :kwiatek: domcia właśnie to najbardziej cieszy 😉 Bywało ciężko, ale daliśmy radę
Gagulec powoli jesteśmy na etapie zapuszczania iroka, w miarę jak szyja wygląda lepiej 😉 Ale faktycznie wygląda dużo lepiej, chociaż główna zmiana to chyba to, że pozbyliśmy się tych usztywnień z kręgosłupa szyjnego, dzięki czemu szyja przestała być "łabędzia" założona tył na przód  😁
equi.dream świetna zmiana  😜 


A ja dziś dalej puchnę ,nikt w nas nie wierzył sama miałam nie raz wątpliwości czy dam radę coś z tym koniem zrobić .Cały czas próbowałam zmienić tego konia i dążyłam do tego żeby zaczęła wierzyć chociaż trochę ludziom .
Dziś się udało przewiesić i nawet mnie słuchała jak kazałam jej ruszyć i stanąć  😜 
Klacz ma 11 lat większość życia spędziła na łąkach ,przez bardzo długo nie dała podejść do siebie ,bała się bardzo ludzi ,dziś już jest lepiej .W sobotę pierwsza próba wsiadania  😉  Trzymać kciuki
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 maja 2011 22:46
monia tak trzymac. Wiem jak bardzo ten kon jest ciezki psychicznie i jak wiele trzebabylo pracy.
gratuluje
monia trzymamy kciuki 😉 Dzik też był "nieco" dzikowaty, a teraz śladu po tym nie ma 😉 Nie poddawaj się, warto 😉
Ja dzis puchnę, oj puchnę, tak się cieszę od samego rana, że bardziej już chyba nie można!

Jasny zrobił dziś lotną(ba, trzy razy!)! I to pode mną! I na kontakcie! Z brykiem, ale zrobił! I najpierw zadem, a potem przodem, czyli dobry kierunek 😀
Tym bardziej się cieszę, bo od dłuższego już czasu jeżdzę sobie sama (bez instr, która ma teraz sesję, praktyki itp.), a ostatnie dwa tygodnie były, to same tereny.
Wsiadłam wczoraj i dzisiaj na czworobok i po prostu koń tak pięknie reaguje na pomoce jakbyśmy ćwiczyli 4 razy w tyg. Dziś nawet robiliśmy ustępowania takie: parę kroków w prawo, parę kroków w lewo i tak na przemian. Po prostu jak baletnica! Równym tempem, na kontakcie (zero wysiłku przy zmianie ustawienia!), w rozluźnieniu.
Chyba dokonał się jakiś przełom. Jasnuś nagle stał się tak przesympatycznym koniem, przede wszystkim do mnie jest naprawdę miły, bardzo kontaktowy i chętny do wszystkiego. W końcu po prawie 4 latach zawiązała się pomiędzy nami silna, prawdziwa więź, tak czuję. nie wspominam już o jazdach, które w końcu chłopak potrafi bez wysiłku przedreptać z głową w dole (czy na niskim ust, czy na wysokim). Nie mogę się doczekać jutrzejszej jazdy. Będziemy dalej doskonalić nasze lotne!  🏇
tak miło się czyta Wasze sukcesy gratulacje  😅
zielona33 łaał wyciągnełaś z niego pięknego konia  😉 też pamiętam go z czasów, kiedy wyglądał jak na drugim zdjęciu. on jest twój?  :kwiatek:

no cóż, też przyszłam popuchnąć  🙂 co prawda to mała zmiana, i wręcz nie ma co pokazywać bo przed tym koniem więcej niż mniej do roboty, ale jak sobię przypomnę jak chodził w zimę i co robi teraz to sprawia mi to wielką radość  😅 puchnę z dumy, bo jeszcze niedawno wszystko prowokowało go do odpalania wrotek i brykania na oślep, a na dzień dzisiejszy możemy sobie jechać na samotny spacer.

jest tego więcej, ale to są małe sukcesy i tak po cichu się nimi cieszę  😉

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
05 czerwca 2011 15:50
equi.dream naprawdę uznanie dla Ciebie i gratulacje  😉
Na pierwszym zdj konik wygląda trochę jak wielbłąd,ale patrząc na drugie widzę fajnego rumaka.Wielka przemiana i puchnij ile wlezie  😀
Też jestem takiego zdania,że z takich niepozornych koni może wyrosnąć coś naprawdę ciekawego i ładnego  🙂
Brawo!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się