Olsztyńscy voltowicze

o ja a mnie tance na stole ominely 🙁 ;d i raczej wszystkie atrakcje.  😵


Umór, no właśnie. Od rana odczuwam skutki tego waszego umoru hehe
wow Fryta zyjesz ??!! hehe umor to bylo motto imprezy 🙂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
29 maja 2011 15:28
[img] 🤣[/img]
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
29 maja 2011 15:29
zdjęcie zajebiste ciekawe czy ja będę miała jak mnie wrzucali hehe  😀
mils   ig: milen.ju
29 maja 2011 16:58
moneta coś chyba Koza uchwyciła. 😀 Wysyłam ci właśnie parę zdjęć ode mnie i resztę doślę, kiedy ja dostanę. 😁
okej, super właśnie czekam ;D
jacek justa wymiataja a ja skonczylam impreze o 2 woec i tak bym sie juz na wasz umow nie zalapala
mam zdjęcia za które bardzo dziękuje 🙂 są śliczne  :kwiatek:



Jacek, moneta super zdjęcia  😀
Haha, zdjecia swietne 😀 Gratuluje wszystkim 🙂
Ja też gratuluję wszystkim 🙂
Zdjęcia są świetne 🙂
Ja też żyję 😉 Dopiero dzisiaj co prawda jest lepiej, ale żyje 🙂  🏇
Dobra , dobra tylko nie bijcie :PP xDD . Oczywiście, że mam fotki Grypsa. Postaram się każdemu wysłać dzisiaj, bo ostatnio miałam problem z odzyskaniem moich zdjęć i za bardzo nie miałam czasu.
Iszka90 no to dobrze 🙂 ale ja dwa dni to bym rady chyba nie dała, jeden dzień to jest już masakra żeby odrzyć 🙂
oj iszka iszka a mialas na mnie poczekac 🙁🙁🙁


no to fajnie wam, bo ja drugi dzień się męczę... 🤔
Ok fotki rozesłane 🙂 Mam nadzieje, że do większość z Was trafiły wszystkie i w dobrej jakości 🙂 Dla Darii jeszcze wysyłam, bo kochane macie najwięcej fotek 🙂 Mam nadzieje, że będą się Wam podobać. Jak ktoś chce jeszcze to niech pisze mam zdjęcia każdego z zawodników. 🙂
Asek niektóre już doszły  😅 dziękuję  :kwiatek:
oj Frytkens wiem co czujesz... nasz meczyk z chlopakami tak wciagnal ze spac poszlam wczoraj po 8 rano!!! obudzialm sie przed 15 oi poszlam znowu spac heheh  😂 dzisiejszy trening to byla jakas masakra! myslalam ze ten dzien sie nie skonczy  😁
A widzieliście konia jedzącego bigos z łyżki? Nie ? To patrzcie :P



Ha! na taki genialny pomysł mogła wpaść tylko Andżelika :P [ żarcik taki ] Zdjęcie zrobione po zawodach 🙂
boskie ahahaha ciekawe jak "gazował koń"  😁
Czy jest tutaj osoba z papierami instruktora?  zainteresowana praca na ok 3 tyg w lipcu? Wszystkie szczegóły podam na pw, sprawa pilna. 50km od Olsztyna
od dziś nasze stadko ma ogromne pastwisko z jeziorkiem 🙂
nie wiecie kto w warm-maz przyjmuje konie "na łąki" lub klacze na wyźrebienie w cenie do 400 zł/mc? zależy mi na dobrych ludziach. Najlepiej w okolicach Olsztyna czy Ostródy, ale rozważę każdą lokalizację 😉
nie wiecie kto w warm-maz przyjmuje konie "na łąki" lub klacze na wyźrebienie w cenie do 400 zł/mc? zależy mi na dobrych ludziach. Najlepiej w okolicach Olsztyna czy Ostródy, ale rozważę każdą lokalizację 😉


forumowa kaloe. Ale to kolo Gizycka. Na razie jest 200zl + vat, a pozniej 400.


Ludzie, pomozcie mi... Kto lepszy do nog, plecow - dr Raś czy dr Peczynski ?
Angeel dziękuje że udzielasz informacji zainteresowanym :kwiatek:.
Co do wetów to  Rasia bardzo ludzie chwalą czasami i w moje strony przejeżdza.
Olsztyniacy u was też taka susza?U nas trawa jest tak sucha że po jednym dniu od skoszenia mamy siano.
Najgorsze jest to że trawa nie odrasta wcale. Oj będzie drogie siano w tym roku.
I jeszcze pare zdjęć stadka.
kaloe - bardzo podoba mi sie Twoja oferta paswiskowa, wiec wszystkim polecam 😀 A ja niestety jednak nie skorzystam, kon zostaje na lato w Olsztynie.
No wlasnie do mnie tez Ras przyjezdza, ale znajoma mi zasugerowala, ze Peczynski jest lepszy.
Peczynski na wszystko mowi - oklady + wcierki rozg najlepiej absorbina i stanie w boksie ;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się