AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Hehe, regulamin techniczny nie układał KS AZS PWR.
Proszę się kontaktować z Zarządem Głównym AZS ... (www.amp.azs.pl).

P.S będziecie pytać co na obiad będzie ?

grembus, nie, pytam tylko, czy na rozprężalni mogę mieć np. owijki z logiem sponsora.
mogą
A co będzie na obiad?  😎
RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW:

Piątek, Sobota:
8-11 - skoki amator
11-14 - skoki profi
14-20 - ujeżdżenie amator i profi ( 3 czworoboki )

Niedziela:
8-11 - finały w ujeżdżeniu
11.30-12.30 - prezentacja uczelni
13-16 - finały skoki
Dziękuję grembus i przepraszam za męczące pytania  :kwiatek:

W ramach podziękowania, chomik z brokułem 😀
Witam, czy to prawda, że w czwartek będzie można jeździć po czworobokach tylko do godziny 14tej? Większość z nas jest przyjezdna, skąd takie ograniczenie? Konie po transporcie muszą trochę odpocząć, tym bardziej jeśli będzie upał. Czy są już dostępne listy zawodników? Po tym całym zamieszaniu z logowaniem warto by było sprawdzić czy się w ogóle znajduje na liście startujących. Pozdrawiam.
A kto niby mówił o tej 14 ? Bo na pewno nie ja.
Listy będą jutro na stronie - te z karty zgłoszenia uczestników.
Z systemu e-madzia zaraz umieszczę na naszej stronie.

Pozdrawiam
Dziękuję. Pozdrawiam.
Już jest na stronie, przegląd będzie od 16 do 20.
Jutro na stronie będzie dokładny program zawodów.
Będzie też informacja że osoby które chcą by zawody liczyły się do klas sportowych muszę spełniać wymagania stawiane przez PZJ (np. badanie lekarskie)

Pozdrawiam
Grembusie kochany, tyle pracy w to wkładasz a ta e-madzia z uporem maniaka pisze UJEŻDŻANIE! Dobrze, że SKUKI.
Jest to wydruk z systemu. Nie mogę tam nic zmienić. Będzie to tylko do weryfikacji. Jeszcze trochę wad ma ten system. Mam nadzieje że nie będzie z nim problemu.

Pozdrawiam
A imprezka będzie?  👀
W który dzień?  😀
Pewnie że będzie. W piątek i sobotę. Będzie to podane na planie szczegółowym dziś 🙂
Wrzucam wam galerię z fotkami treningu kilku zawodników ujeżdżenia z dzisiejszego dnia (czwartek).


http://www.konie-ujezdzenie.pl/amp_1.html
Pewnie że będzie. W piątek i sobotę. Będzie to podane na planie szczegółowym dziś 🙂


A gdzie ten plan szczegółowy można znaleźć? :>
O której godzinie jutro zaczynają się konkursy?
o 8 z tego co widziałam - skokami 😉
mtl   I M Equestrian
27 maja 2011 21:48
jak wyniki i wrazenia revoltowiczów? macie jakies zdjęcia?
Zdjęć mnóstwo, wrażenia - najśmieszniejsze zawody w moim życiu !! 🙂
Mimo, że na czworobokach się nie popisaliśmy... w ujeżdżeniu, ale do westernu nas chcą 😀
Zdjęć nie mam dużo, ale koleżanka z ekipy montuje filmik poglądowy - nie wiem kiedy skończy, ale dam Wam znać  😉
croopie, pisz mi tu zaraz czemu najśmieszniejsze 😉
Ja jako widz miałam mnóstwo radochy - sporo znajomych na dobrych miejscach.

Specjalne gratulacje dla forumowej Weergel 🙂.
Najśmieszniejsze pod każdym względem 🙂
Mój piątkowy przejazd był baardzo śmieszny, zwłaszcza dla publiczności, ludzie byli cudowni, bardzo fajne, poinformowane panie w biurze zawodów, pyszne kanapki, świetna Warszawska ekipa 😀

Pozdrawiam wszystkich !!!! 🙂
Ja w sumie chyba lepiej oceniam ubiegłoroczne AMPy, ale możliwe że nie jestem obiektywna ze względu na ciężką atmosferę u nas w ekipie i wybór chyba najgorszego z możliwych przewoźników 😫

Generalnie z Polinezji jestem zadowolona 🙂 Pierwszego dnia na czysto mimo, że była zmęczona po 9h transporcie i mimo tego, że połowę parkuru jechałam bez jednego strzemienia 🤣 Drugiego dnia koń zwariował przed przejazdem, ale na parkurze rewelacja... do 9. Szkoda tej ostatniej przeszkody, bo czas miałybyśmy jeden z lepszych, ale oglądając finał z trybun w sumie odetchnęłam z ulgą, że nie ma nas na parkurze 😉

No i atrakcja number 1 - nasze konie wyjechały z Partynic o 3 nad ranem. Jeszcze raz "ukłony" dla pana od transportu 😤
moja uczelnia druga w klasyfikacji ogolnej i pierwsza wsrod uniwerkow !!  😅 😅
insanity a co to się podziało z tym transportem?

ja jestem bardzo zadowolona. mam troche filmikow z przejazdow finalowych z skoków amatorów to podlinkuje potem.
Zorilla
po 1. rano umówieni byliśmy na 7, przyjechał po 9
po.2 z Łodzi do Wrocławia konie jechały 9 godzin  ❗
po 3. jedna z klaczy rozcieła sobie srom w transporcie - oczywiście przewoźnik stwierdził, że właścicielka kłamie i krwawiącego konia wstawiła do koniowozu 🤔
po 4. pan podjął się kolejnego transportu w ten weekend na Mazury i zadzwonił stwierdzając, że przyjedzie w poniedziałek bo nie zdąży z tych Mazur wrócić w niedziele 😲 po naszym oburzeniu powiedział, że przyśle innego kierowce.
po 5. w niedziele zadzwonił, że będzie jednak on, ale o 21.
po. 6. około 18 zadzwonił, że jeszcze nie dojechał do Warszawy i będzie o 24 😵
po 7. był po 2
po 8. powrót znów  godzin

słowa przepraszam nie usłyszałam
Jechałam razem z Insanity i to właśnie moja kobyła się pokaleczyła. Jestem totalnie zniesmaczona zachowaniem kierowcy - nie dość, że jest chyba najbardziej niesłowną osobą z jaką miałam do czynienia to jeszcze bezczelnie insynuował, że wstawiłam chorego konia do koniowozu 😤 Zamiast sprawdzić CO pokaleczyło konia żeby uniknąć tego w przyszłości i w drodze powrotnej, to wypierał się że nie doszło do tego w transporcie... Tego samego dnia o świcie czyściłam dokładnie konia, zakładałam ochraniacz na ogon i nie było żadnej rany. Mam już nauczkę na przyszłość żeby więcej już nigdy takim niesprawdzonym transportem nie jeździć. A pakowanie konia o 3 nad ranem.... bezcenne... I jeszcze ten widok pustych stajni i parkingu dla koniowozów 😎

Jeśli chodzi o starty to niestety w obu półfinałach miałam po jednej zrzutce. Nie mam absolutnie pretensji do konia ani do siebie biorąc pod uwagę okoliczności. Pozostaje oczywiście niedosyt bo w zeszłym roku wywalczyłam na Indirze srebro, ale najwidoczniej teraz przyszła kolej na innych 🙂

Gratki dla wszystkich medalistów i finalistów 🏇
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 maja 2011 19:00
insanity Polinezje poznalam nie wiedzac, ze bedzie😉

a co z dziewczyna, ktora spadla z konia i pojechala karetka? i co z jej koniem? chyba sie troche pocharatal.

kon, ktorego wiozlam niesety bardzo zakolkowal i startowal tylko pierwszego dnia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się