moda, ciuchy etc...

Brrrrr. To się teraz poczuję na mieście niczym na jakiejś pielgrzymce 😁

Pursat, No, dwa neony to byłaby przesada. Ja się na modzie w zasadzie nie znam, ale przeszkadzają mi "żarówiaste komplety" -> spodnie, koszulka, nawet buty i skarpetki pod ten sam kolor.  🤔wirek: Wyjątkiem jest czerń  💘 granaty wszelakie i inne szarości.
Pursat   Абсолют чистой крови
30 maja 2011 20:23
Sankaritarina, nie mówię o łączeniu z tym samym kolorem, ale np. różu z pomarańczem albo ze wściekłym żółtym - tak jak teraz podpowiadają najnowsze trendy - podobają mi się ostre kolory, ale dwa (i więcej) neony, to już dla mnie przesada. 🙂
Gdzie w internecie dostane jakis fajny kostium kapielowy dwuczesciowy? Musi byc normalny stanik usztywniany, nie materialowy, bo z niego wyskocze  😉 Ewentualnie jakies sklepy w centrum Wawy, jade na konferencje za 3 tygodnie, moze uda mi sie wyskoczyc na jakies zakupy. 
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 maja 2011 21:03
karolina_, W Triumph są bardzo fajne kostiumy kąpielowe. Nie wiem czy teraz będzie taka oferta jak kiedyś, ale mogłaś sobie dobrać górę i dół osobno. W dwóch wersjach.
Ja tak dobierałam kostium i służył mi 2 sezony bardzo intensywnie. Wart swojej ceny.
noen   A story of a fighter of our human race
30 maja 2011 21:04
w Cubusie są śliczne! Ten u siebie w Norwegii kupiłam 😀
karolina_ może na tej stronie coś znajdziesz. Niektóre stroje są bardzo fajne 😉 http://www.bonprix.pl/bp/shop.htm?cat=1.10.377...2.
Pursat, Aaaaha, na tej zasadzie 🙂
karolina_, a New Yorker? Miewał fajne kostiumy dwuczęściowe. W centrum Wawy są chyba trzy sklepy. W Złotych Tarasach jest jeden na pewno.
cieciorka   kocioł bałkański
31 maja 2011 08:10
ja też wszędzie szukam kostiumu, bo mój jest już lekko zużyty, ale nigdzie nie ma rozmiaru ;/
Scottie   Cicha obserwatorka
31 maja 2011 08:11
Pursat, skąd te spodenki? obie pary są w h&m? mnie się zdecydowanie bardziej podoba kolor pierwszych, ale fason drugich.

Gagulec, takie duże bokserki są teraz w h&m w tym dziale divided(?), w kolorze czarnym, białym, beżowo-kremowym, fioletowym.

Jak się nazywa taki prosty, materiałowy pasek na biust? można go zakładać zamiast stanika (jak ktoś ma mały biust) albo na stanik pod właśnie takie większe bokserki. Coś takiego, co ma Rihanna w teledysku S&M na począdku, z boa. Widziałyście gdzieś taki w sklepach stacjonarnych?
Pursat   Абсолют чистой крови
31 maja 2011 08:18
Scottie, obie pary to jakieś no name z allegro. Wzięłam drugie. 🙂 Co do koloru, myślę, że w jakimś stopniu w realu będzie się różnił, zobaczymy. 😉 W H&M były podobne. 🙂

edit: też szukam czegoś takiego jak Scottie. 😉
O ja również potrzebuję porządny kostium. Z przykrością stwierdziłam, że nie mogę już nosić tych zwykłych biustonoszy które wystarczy przewiązać z tyłu. Tak je zawsze lubiłam i ich jest zawsze największy wybór! Teraz muszę mieć porządny biustonosz który ładnie utrzyma i podkreśli biust, do tego jakieś ładne majtki by się przydały. Słowem mówiąc czasy nastoletnie się skończyły i teraz tylko SKS( starość kurwa starość :hihi🙂
Najlepiej żebym miała rozmiar 75 E,F widziałyście gdzieś coś takiego? Na pewno tylko sklepy stacjonarne, bo koniecznie muszę mierzyć 😉
cieciorka   kocioł bałkański
31 maja 2011 08:29
hanoverka, jakie miasto?
no właśnie ja też taki chce! normalne miseczki! tzn, wiązane u góry trójkąty mogą być ostatecznie. rozmiar 65E. ewentualnie 70D.
Jakie są poza triuphem sieciówki z bielizną? (wolę tańszy stanik) intimisimi ma kostiumy? la senza ma niestety za małe miseczki.
cieciorka Wrocław. Może nawet kosztować te 200 zł, nie moge żałować juz na kostium, bo potem źle to wygląda. Tez mi przychodzi do głowy tylko triumph, inimissimi ma rozmiary dla 13-latek 😕 Kurcze no kiedyś nie było takich problemów!
ja kupiłam sobie wczoraj strój w F&F (w tesco) - zależało mi żeby był możliwie jak najtańszy i bez ramiączek (czyli tylko pasek na biust) ewentualnie z odpinanymi - znalazłam taki jaki chciałam i w dodatku piękny😀 chociaż miał być tylko do ogródka na opalanie to chyba na wyjazdy też się będzie ze mną zabierał🙂

ale do czego zmierzam - widziałam tam mnóstwo strojów (przerożnych), też takich z dużymi miseczkami. wybór jest niezły, ceny malutkie, jakość może nie taka jak atlantic ale za taką cenę to nie żal wyrzucić po sezonie😉 także polecam🙂
cieciorka   kocioł bałkański
31 maja 2011 08:56
A ja naiwna szukałam jakiegoś stroju, koniecznie czarnego z szortami i lekko usztywnianą górą na allegro i nic.. A u mnie w mieście gdzie mieszkam nawet nie mam czegoś szukać. Trzeba więc pozostać przy tym sprzed 2 lat kupionego nad Białym.
ja kupiłam sobie wczoraj strój w F&F (w tesco) - zależało mi żeby był możliwie jak najtańszy i bez ramiączek (czyli tylko pasek na biust) ewentualnie z odpinanymi - znalazłam taki jaki chciałam i w dodatku piękny😀 chociaż miał być tylko do ogródka na opalanie to chyba na wyjazdy też się będzie ze mną zabierał🙂

ale do czego zmierzam - widziałam tam mnóstwo strojów (przerożnych), też takich z dużymi miseczkami. wybór jest niezły, ceny malutkie, jakość może nie taka jak atlantic ale za taką cenę to nie żal wyrzucić po sezonie😉 także polecam🙂


ja się chyba właśnie do Tesco wybiorę po strój.... wiem, że ceny tam czasem są śmieszne, a rzeczy całkiem fajne.
mam stamtąd torebkę - wszyscy , że taka ładna  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
31 maja 2011 09:55
Ja też mam torebkę z Tesco, kopię Zary, wygląda niemal identycznie, uwielbiam ją. 😀
W Triumphie niestety są góry do strojów z dużymi miseczkami, ale za tym podąża gigantyczny obwód i mając 65 pod biustem mogę wybierać między miseczkami na płaskie trzynastolatki, a dobrą miseczką i zapięciem, którym mogłabym się 6 razy owinąć :/
Dziewczyny help! Jaką sukienkę wybrać na wesele do tych butków :
http://imageshack.us/f/694/p1080141v.jpg/
noen   A story of a fighter of our human race
31 maja 2011 13:18
Pursat, Scottie, ja mam coś takiego w BikBoku ale nie wiem czy taki sklep w PL jest 😉 Jeżeli będziecie chciały za 50zł (100kr) mogę wam taki z Norwegii przywieść, ale to około 21 czerwca 🙂
w stradivariusie sa takie topki  😉 mam zakupilam
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
31 maja 2011 18:31
Pursat, a te pierwsze krótkie spodenki to co? :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
31 maja 2011 18:43
noen, jeżeli nie znajdę w Stradivariusie, to będę cię molestować. 😉

Niewidzialna, nie mogę znaleźć na allegro, możliwe, że aukcja się skończyła. Ja szukałam pod hasłem: koral/koralowe w kategorii spodenki. Sprawdź. 🙂 Nie pamiętam co to za firma.

edit: w nowym Avanti jest od groma kostiumów kąpielowych, może znajdziecie coś dla siebie. 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
31 maja 2011 19:36
Pursat, nie ma sprawy 😉

edit: ma ktoś moze avanti z czerwca i chciałoby tej osobie skserować dla mnie ?  :kwiatek: Odwdzięczę się  :kwiatek: Lub poda strone gdzie mogę kupić online 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
31 maja 2011 20:13
Ja niestety nie mam, przeglądałam je tylko.

Niewidzialna, znalazłam: http://allegro.pl/sliczne-lososiowe-spodenki-pomarancz-rozm-m-nowe-i1638639740.html
Pursat bo Ty  taka chudziutka to się nie musisz martwić jak będą leżeć 😉 bo na pewno dobrze. Wklej proszę zdjęcia jak tylko dostaniesz je. A wie ktoś może gdzie w sklepie stacjonarnym w Krakowie (oprócz stradivariusa) znajdę okulary w kwiatki ? Takie jak te
http://demotywatory.pl/3123177/Zawsze-gdy-odbieram-telefon-w-domu-to-
Dziewczyny jak się nazywają takie jakby kamizelki, które były modne chyba z 3 lata temu. Zakładało się je przeważnie na koszulkę. Nie mogę teraz znaleźć żadnego zdjęcia, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. :kwiatek:
nie lepiej w h&m identyko za 50zł  😉
xxflygirlxx, ale chodzi Ci o takie...eee.... kelnersko-eleganckie czy takie "kufajkowato-oldskulowe", dżinsowe, na zamek, takie bardziej hmm.... luzackie? Widuję na mieście i takie i takie. 🙂
Swoją drogą, odnośnie kamizelek - widziałam niedawno świetnie ubraną dziewczynę -> miała biały podkoszulek, dżinsową kamizelę damską ze sporym zamkiem, baletnicowatą spódniczkę o takim... zgaszonym różu a'la Avril Lavigne w "My happy ending" [ale nie aż taką "rozkloszowaną"] i przecierane glany. No, żeesz, kiedy ja będę ważyć tyle co Lavigne.... 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się