Howrse gra :)

AtlantykowaPanna mi się same ogiery rodzą  ostatnio.... 🙄
Rozumiecie o co chodzi z ta przestrzenią twórczą?  👀
edit:  łał! Ale zaskoczenie!  😲
Róg Obfitości
x 27
  😎
Florcik, będziesz je otwierac na promocji z rogami obfitości? 
raczej nie, NIGDY nie udało mi się wylosować konia z rogu, żadnego :Baliosa, Slejpnira,Snowa,Mgły,ŻADNEGO  :/ a otwierałam wtedy po 15 rogów. 😲
Nikogo nie ma?  👀
jestem , jestem. Niedlugo kryje pinto 😀
róóóóg ! było tak:  bez, róg, bez,bez, róg  😀
Ktoś oprócz Notarialnej hoduje angliki i szuka kogoś do współpracy ? Obojetnie czy rogi czy zwykłe. 😉


EDIT : Jak coś to na PW. 😉
Florcik, jakie cudo 😍
Kurcze mam prośbę,mój komp juz całkiem wysiada, jest tak stary że pewnie pamięta czasy kamienia łupanego 🤔, od kilku dni nie działał i sie wyłączał, i jest tak wolny jak jak diabli, mógłby ktoś zapolować za mnie na sprzedażach  bezpośrednich?  :kwiatek:, Pod koniec czerwca będę miała nowy komp, wtedy sama będę mogła pomóc, przy kryciach, czy przy czym innym, bardzo proszę.
Czy ma ktoś może na sprzedaż piorun ???
A i jeszcze może ma ktoś na sprzedaż roga ?
💃
ja mam rożkę tekińca na sprzedaż
A i jeszcze mógłby mi ktoś powiedzieć :
Na jednorogi działa piorun ?  👀
Hej🙂
Kurcze mam zadanie wyhoduj jednorożca...próbuje i nic z tego! A już 4 razy pookryłam  😵

A na błyskawicznych sprzedażach wygrałam zwój plutona i 12x ptk dorastania! :P

czeszka
Mam na sprzedaż klacz arabską jednorożca z objęciami 🙂
pw.
Czeszka, nie martw się. Ja kryłam 8 razy i nie było roga ;(.
Kurcze myśle, ze kiedyś moze mi się uda:P
Miejmy taką nadzieję:P
[quote author=meganhorse(()) link=topic=49169.msg1027986#msg1027986 date=1306950164]
A i jeszcze mógłby mi ktoś powiedzieć :
Na jednorogi działa piorun ?  👀
[/quote]

działa działa 🙂
naprawdę nie ma nikogo kto pomógłby mi na tych wysprzedażach? 🙁
ale na aukcjach, czu tych błyskawicznych ? Bo jesli aukcje to ok, pomogę, ale na błyskawiczne mam za wolny internet 🤣
Florcik, dziękuje ci serdecznie :kwiatek: ale chodzi o te błyskawiczne, bo jak pisałam kilka postóe wczesniej mój komp jest za wolny, na aukcjach to znalazłam sposób na tego mojego grata i sobie jakoś poradziłam, ale błyskawiczne go przerastają.
Rano dwa bezrogi 🙁 Jakby  ktoś chciał mi jednak pomóc przy tych błyskawicznych, to bede w grze ok 15, zalezy mi na pomocy, bo stoje jak kołek w płocie i nic z tym kompem nie moge zrobić, tak jak juz pisałam kilka postów wczesniej, pod koniec czerwca powinnam mieć nowy komp i wtedy bez problemu tez bede pomagać :kwiatek:
wysyłacie coś do czarnej perły ? 🙂
Wyźrebiłam przed chwilą klacz i jest rożek 😀 jakaś dobra passa, bo po długim czasie dwie rogate pod rząd 😀
co o tym myślicie ?
Wabankowa, mi się podoba. 🙂

Zajmie się ktoś dzisiaj moimi końmi? Strasznie mi zamula internet, a wieczorem wychodzę i nie dam rady.. odwdzięczę się!
sprzed sekundy ! 😅 😅 😅
florcik 28 do kolekcji ?  xD
Nagrody

Wysłanie swojej pracy może być bardzo opłacalne! Każdego dnia, gdy praca jest dostępna, jej autor zarabia:

    * 10 000
    * Różną ilość Kuponów, zależnie od typu pracy:
          o 50 Kuponów za maść ze Złotego Jabłka bez limitu użyć 25 Kuponów za maść z limitem użyć
          o 25 Kupon(ów) za otoczenie z Promienia Heliosa
          o 15 Kupony(ów) za towarzysza ze Złotego Rogu


Że co?? 50 kuponów na...DZIEŃ?! Sorry ale to jest chore  🤔 Może, że źle zrozumiałam  😵
florcik 28 do kolekcji ?  xD

dokładnie to 29  🥂
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z CP? Mam na myśli to, że teraz może przejść tylko jeśli wygra głosowanie  🤔 Nie można już wysyłać tak, jak poprzednio było można?  🤔
Nagrody

Wysłanie swojej pracy może być bardzo opłacalne! Każdego dnia, gdy praca jest dostępna, jej autor zarabia:

    * 10 000
    * Różną ilość Kuponów, zależnie od typu pracy:
          o 50 Kuponów za maść ze Złotego Jabłka bez limitu użyć 25 Kuponów za maść z limitem użyć
          o 25 Kupon(ów) za otoczenie z Promienia Heliosa
          o 15 Kupony(ów) za towarzysza ze Złotego Rogu


Że co?? 50 kuponów na...DZIEŃ?! Sorry ale to jest chore  🤔 Może, że źle zrozumiałam  😵


Mi się wydaję, że maksymalnie 50 kuponów na dzień, jeżeli ktoś wykorzysta Twoją pracę, czyli jedno wykorzystanie = jeden kupon.

Edit: Czy opłaca się wymienić złote jabłko za klepsydrę ?
Mógłby się ktoś zająć moimi końmi dzisiaj i jutro? 5 czerwca mam nowy transfer, więc już będę mogła robić to sama.
Oczywiście odwdzięczę się  :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się