sklepy stacjonarne

To jakiś nowy sklep we Wrocku jest ??  👀
Ja odwiedziłam sklep DOBRY-KON we Wrocławiu na ul.Koszykarzy i jestem strasznie zadowolona. Kupiłam wymarzony pad euro-stara 20zl taniej, bo mieli 10% znizki  😅 Bardzo dobrze zaopatrzony a ceny baaardzo fajne.


tak gwoli sprostowania: ul Koszykarska 48 (Koszykarzy również jest we Wrocławiu, tyle że po drugiej stronie rzeki 😉)
a sklep prowadzi forumowa minerwa
ups...  😡  Koszykarska oczywiscie  :kwiatek:
To jakiś nowy sklep we Wrocku jest ??  👀


nawet dwa - całkiem nowe 😉
Ja też już byłam na Koszykarskiej, nawet 2 razy 😉
Bardzo fajny sklep, duży, wszystko jest przejrzyste, podoba mi się ;-)
Kurde jakaś zacofana jestem  😀, gdzie drugi ??
Na Psim Polu, to jest sklep Grene.
W takim razie trzeba się będzie wybrać i oblukać , swoją drogą niezła lokalizacja tego sklepu na koszykarskiej .
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 kwietnia 2011 14:44
Dobra ... druga próba... pytałam w wątku west, ale zdaje się niektórzy poczuli się obrażeni zapytaniem czy coś 😉
Od koleżanki z pracy dostałam zapytanie gdzie można kupić fajną odzież westową dla kobiet, najlepiej jakby to był sklep stacjonarny w Wawie lub okolicach. Nie mam pojęcia gdzie westowcy kupują fajne koszule itd.. Koleżanka z końmi związana nie jest ale śpiewa w jakimś zespole i jadą do Mrągowa a w maju mają sesję zdjęciową i mają być fajnie ubrani, nie obciachowo i ta sesja końska ma być.. obiecałam jej pomóc.. tyle że z westem niewiele mam wspólnego. Ktoś coś wie?
efka,
SKLEP KOWBOJSKI 

ul. Chmielna 20

Marek Radoliński

22 828 26 82, 603 680 234
www.sklepkowbojski.pl

sklepkowbojski@sklepkowbojski.pl
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 kwietnia 2011 14:57
ojeeeeeeezu bera7 dzięki!!!  🙇
Wielki + dla Kariny

bezproblemowy zwrot po długim czasie  😀
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
08 maja 2011 18:35
Hej wszystkim !

Mogłaby mi jakaś dobra duszyczka napisać gdzie w Katowicach lub pobliżu  są sklepy jeździeckie ? 😡 :kwiatek:
Sekret w centrum Katowic
z bliższych Go Sport 3 Stawy (maja troche jeździeckich rzeczy)
Koodza też roździeńskiego (również maja troche końskich spraw)
Amigo Bedzin- Grodziec całkiem blisko
Equishop na słonecznej bodajze (katowice)
jeszcze Folwark na Owsianej (katowice)
AwilHorse na roździeńskiego (katowice)
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
09 maja 2011 08:10
Dziękuje sasqach :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
09 maja 2011 11:23
i jeszcze w Sosnowcu jest Piaff, niedaleko centrum, z Katowic bliziutko  😉 i trochę dalej niż do Sosnowca ale da się bezpośrednio z Katowic dojechać jest w Jaworznie w centrum Namiro  😉
nie wiem czy to dobry temat, ale gdzie w trójmieście warto zajrzeć po cylinder ujeżdżeniowy? Nie dam rady zajechać do wszystkich sklepów jakie są w trójmieście, powiedzcie chociaż, gdzie na pewno nie bedzie🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
01 czerwca 2011 09:14
W Jabłonnej pod Warszawą otwiera się jakiś nowy sklep? Przejeżdżam tamtedy codziennie i od jakiegos czasu w witrynie widać logo Spillers i NAF  👀 Ktoś coś wie?
Severus ,
wydaje mi się, że to są reklamy dystrybutora Spillersa i Nafa, który ma magazyn w Jabłonnie (a dokładnie na pograniczu Jabłonny i Legionowa, przed pierwszymi światłami koło kebaba).
Nie wiem czy tutaj, więc jak coś to nakrzyczcie 🙂

Obok Auchan jest Zoolandia (gdzieś w Gdańsku haha 😀), no i właśnie ją likwidują i teraz są niezłe przeceny. Ponoć preparat na owady Absorbine jest przeceniony nawet o 50zł!
Ja chcę w piątek pojechać i zobaczyć czy coś uda mi się fajnego znaleźć 🙂
Czy ktoś się może orientuje w ktorym warszawskim sklepie stacjonarnym można kupić skośnik pony (1) ?
Wielki + dla sklepu Mustang (http://www.sprzetjezdziecki.com/) Obsługa oraz kontakt z klientem - cudowne ! <3
Anetkis,
Byłam w ZOOLANDII w Auchan ze 3 tygodnie temu -były juz tylko jakieś resztki i zbyt dużych przecen nie widziałam. Buszowaliśmy po zamkniętym sznurkiem stoisku dość długo, ale nic nie wybraliśmy.
Może jeszcze coś wyciągnęli z magazynu albo obniżyli ceny towaru ze sklepu...
Czy wie ktoś, jak dojechać komunikacją z wileńskiego do pruszkowa, a dokładnie do sklepu ihaha? :kwiatek:
Ja muszę dopisać ogromnego plusa dla InterApi, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt, zamawiałam u nich siodła Freemax i dodatki, jestem pod wielkim wrażeniem dbania o klienta, wielki pozytyw i ogromnie polecam  😀
wielkie podziękowania dla pana Jacka D.  :kwiatek:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
19 czerwca 2011 10:03
Czy wie ktoś, jak dojechać komunikacją z wileńskiego do pruszkowa, a dokładnie do sklepu ihaha? :kwiatek:


najłatwiej kolejką wkd - wysiąść na stacji Tworki i należy kierować się w stronę Biedronki przy al. jerozolimskich ... Ihaha jest na tyłach tego sklepu ( druga poprzeczna ulica po prawej stronie )  😉

a  ja w sobotę byłam w nowym sklepie jeździeckim w Warszawie - Ul. Żegiestowska 29.
polecam i warto podjechać - a tutaj link z dojazdem http://sklepluna.pl/index/

i kilka fotek :
kącik kawowy  🙂

regały z chemią , ciuchami i zabawkami

a w wejściu konisko  😀


jakoś komórkowa niestety  🙄
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 czerwca 2011 12:26
Ja jutro jadę odwiedzić sklep mojej znajomej, w którym była  forumowa zduśka  😀

edit:

Byłam i jestem mega zaskoczona 😉 fajny przyjazny ogólnie na plus

dodatkowo jest jeszcze str na facebook'u [url=http://www.facebook.com/profile.php?id=1778402593#!/pages/Sklep-je%C5%BAdziecki-LUNA/219226901444411]Sklep jeździecki LUNA[/url] zapraszam do polubienia :kwiatek:

fotki sklep + dojazd:









fotki sklepu jeździeckiego:















heeej! jakie znacie sklepy jeździeckie na Śląsku? Chodzi mi o okolice Katowice, Sosnowiec, Tychy, Mikołów, Pszczyna itp. Z góry dzięki za odp! 😲 😲


EQUI-COMP
Bielsko - Biała
ul. Komorowicka 36

4 min na nóżkach od galerii SFERA 🙂
Jest jakiś sklep jeździecki w pobliżu Kołobrzegu, Ustki? 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
04 lipca 2011 20:41
Zgadzam się z poprzedniczkami. Polecam Sklep Jeździecki Luna w Warszawie. Bardzo miła obsługa, aż się ma ochotę wpaść tylko na kawę i ploteczki  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się