Konie czystej krwi arabskiej

Epikea boski 😍
Atamanka, a no nie wiem czy u nas przymusowe przerwy sa jedyną przeszkodą w rozwoju - jakąs na pewno są, ale chyba nie główną😉 jakby mi zalezało na sporcie, to bym na czas moich przerw dała Siwego komus do jazdy i by ich nie było.
Ale gdzie ja go komuś oddam  😁

Za to teraz widze na horyzoncie wakacjeeee az do października i regularne treningi i moooże coś się ruszy w naszym rozwoju😉 bardzo na to w każdym razie liczę😉
Atamanka-super!!!Chonsu tez swietnie, i skacze 😍

dostalam ostatnio zdjecia Zacharego- sprzed kilku dni fot. B.Głowacka
ciekawe co wyjdzie w przyszłym roku z połaczenia ze Złotą...
Złota piękny!!! Już widzę malucha po nim 😜
marzy mi sie zeby chodzil pod siodlem,  na razie jest w treningu , potem wraca do nas.. zobaczymy
Witam wszystkich milośników koni arabskich.

chcę przedstawić nasze stajenne arabiszcze.
Na fotce ma 6 tygodni
aspiw aleee śliczny! 😍
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2011 22:15
Złota, bardzo ladny kawal konia, zdecydowanie bardziej mi sie takie araby podobaja niz drobnica 🙂 ile ma w klebie?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
01 czerwca 2011 22:27
My się ponownie pokazemy, Bonita kwietniowa  😉
Atamanka Hira podana jest na ojca: Pstello po Emigrancie (Ararat/Emigrantka) i Pastelli (Wachlarz/Passa)

Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 22:40
Apart

Ararat 😉
oj przepraszam... pomyliłam się 🙂 już poprawiam
Złota łał 😍  Zachary istny candy mean
Orjentica sorrrry zapomniałam w,,rodzinnej " wyliczance o Twojej kobyłce, przecież to też rodzinka po Balonie tak jak moja :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
dziewczyny dzięki!  :kwiatek: miło słyszeć takie słowa
to jeszcze porcja fot, tyle mi skrypt pozwala na raz wrzucić

Alice są momenty kiedy jest ustaiwony wyżej, są rzucia z ręki, są rozciągania plecków 😉 na tamtej focie akurat spodobała mi się szyja dlatego wrzuciłam ją. Mam całą sekwencje kroków przed i po tej focie i nie ma ciasnoty. Ale wiem co masz na myśli, i nie bój nic😉 pilnujemy się
Tzn. na tych zdjęciach tez jest cały czas schowany - zobacz na fotki Arka Atamanki - koń okrągły i nos do przodu😉 Ale wiadomo nie od razu Rzym zbudowano  :kwiatek: Pracujcie dalej, jest dużo lepiej😉
wiesz, dużo zalezy od konia
Mojemu jest wygodniej chodzic tak, jest cały czas na wędzidle, pięknie żuje, mam konia przed sobą 😉
ciąg dalszy, bo inaczej forum nie pozwala
Tu się akurat z Tobą nie zgodzę. Wierzę, że on się sam tak ustawia i póki co jest mu tak wygodnie, ale należy dążyc do tego żeby zaokrągił się szyją, wyszedł z nosem do przodu i nie był złamany - wtedy pracują inne mięśnie i jest to prawidłowa praca.
Na przedostatnim zdjęciu fajny zad😉 

Epikea mniej czy bardziej okrągły Cynober i tak jest cudny 💘
kujka Zachary w treningu zrobil sie smok, jest spory- nie mierzylam go, przed treningiem tak razem wygladalismy. Do malych w kazdym razie nie nalezy... 

Epikea- bardzo mi sie podoba Wasza robota. Cynober sie rozbudowal.


Złota spory chłopak. Na moje niewprawne oko  jakieś 155-156 w kłębie. Można pokusić się o ocenę wysokości Zacharego ze zdjęcia. Nie wiem ile masz wzrostu, ale można użyć takiej przybliżonej miary i porównać 😀
Hamer, Złota dzięki!

Alice będe go podnosić nad, wtedy kiedy uznam, że jest na to gotowy 😉
153?
Nie szkodzi mi o uniesienie szyji, tylko o zaokrąglenie jej, moze nawet opuszczenie i wysunięcie nosa. Młode konie szczególnie powinny chodzić w takim ustawieniu.

Ale widze, że masz swój plan działania, więc już milknę i się nie odzywam🙂
Mam pytanie. Wiem że w Polsce dla Arabów organizowane są skoki i ujeżdżenie. Wiem też że na Mistrzostwach Europy dla Arabów jest organizowane jeszcze WKKW (lub coś w jego rodzaju). Ktoś może wie ile tam stoi na parkurze i krosie oraz jaki program ujeżdżeniowy się jedzie? A i na jakiej wysokości są  Mistrzostwa Polski i Europy w skokach?

Zależy mi na wszystkich informacja o tym "arabskim WKKW"  🙂
Hamer,właśnie,właśnie,proszę nas tu z rodziny nie wypisywać 😉
Epikea i na dodatek przecudna grzywa 😉
Jakby porównywać wysokość , to Czanka ma  156 w kłębie. Chyba ,że mocniej spiłuję jej kopyta to ma 155  😁
Mam pytanie. Wiem że w Polsce dla Arabów organizowane są skoki i ujeżdżenie. Wiem też że na Mistrzostwach Europy dla Arabów jest organizowane jeszcze WKKW (lub coś w jego rodzaju). Ktoś może wie ile tam stoi na parkurze i krosie oraz jaki program ujeżdżeniowy się jedzie? A i na jakiej wysokości są  Mistrzostwa Polski i Europy w skokach?

Zależy mi na wszystkich informacja o tym "arabskim WKKW"  🙂


W PL mistrzostwa są na poziomie:
skoki L klasy, finał P
ujezdzenie P

ME to juz odpowiednio
skoki do 120cm
a ujezdzenie to nie pamietam juz ale jest to wysoki poziom, na pewno powyzej C
WKKW jako takiego nie ma, jest sam cross do 100cm jesli dobrze kojarze. tyle ze jesli ME beda znow w Stadl Paura to szkoda konia na podloze ktore tam jest na krosie  🤔
ME w tym roku nie ma w ogóle.
Na MP finał seniorów stoi P
🙂

orjentica dzięki 🙂 grzywę zapuszczamy, zaplatamy smarujemy i cudujemy 😉 złośliwi mówią że "gejowię" konia, a ja się trzymam wersji, że on jest po prostu metrosexualny 😉 ( dla niewtajemniczonych, ojcem mojego konia jest Metropolis) ot taka gra słowna 😉
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
03 czerwca 2011 10:50
Właśnie opanowałam zaplatanie grzywy, tak żeby nie rozpadała się po 5 min. 🙂, ufff, jestem happy, na dowód Wiola:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się