Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2011 18:19
Mam zdjęcia. 🙂
Na końcu na młodym - Fantilu. 🙂 Nie ma to jak usiąść w skokówkę, po miesiącach wożenia tyłka w ujeżdżeniówce. 😁
mils, Tam na ostatnim to czapka+ kask/toczek?  🤣
mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2011 19:25
Alabamka tak. 😂 Ledwo zeszłam z Derwisza, już siedziałam na Fantilu i nie miałam, gdzie czapki odłożyć. 😁
A dlaczego na Derwiszu bez kasku?  🤬
co jak co, ale uważam, że w interesie rodziców leży pilnowanie, żeby niepełnoletnie dziecko jeździło w kasku (jeśli samo dziecko się upiera, że nie). po 18stce hulaj dusza...
życzę Ci droga mils, żebyś nigdy nie musiała docenić tej potęgi kasku i zawdzięczać mu zdrowia, a może nawet życia. jako koleżanka, która już kilka razy zaryła głową o ziemię, stojaki, kamienie... powiadam Ci, że lepiej wyglądać na zdjęciach w kasku jak ostatni truteń, niż wesoło egzystować sobie jako warzywko :].
mój koń boi się burzy  😵 i ewidentnie to nie jest fajne. Zwłaszcza kiedy chcę pojeździć, a on boi się tak, że nie mogę nawet normalnie zagalopować. 😵
mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2011 20:11
Florcik, ankers okey, macie rację, wykłócać się nie będę, bo nie ma to sensu. 😉 Aczkolwiek dziwi mnie, że dopiero teraz zauważyłyście.
co jak co, ale uważam, że w interesie rodziców leży pilnowanie, żeby niepełnoletnie dziecko jeździło w kasku (jeśli samo dziecko się upiera, że nie). po 18stce hulaj dusza...
życzę Ci droga mils, żebyś nigdy nie musiała docenić tej potęgi kasku i zawdzięczać mu zdrowia, a może nawet życia. jako koleżanka, która już kilka razy zaryła głową o ziemię, stojaki, kamienie... powiadam Ci, że lepiej wyglądać na zdjęciach w kasku jak ostatni truteń, niż wesoło egzystować sobie jako warzywko :].


Amen! Ja dokładnie rok temu - 30.05 miałam niefajny wypadek z moim koniem, jakbym nie miała kasku to chyba by mi mózg wypłyną uchami... 3 tyg wolnego od szkoły, 2 tygodnie zastrzyków i po tych 2 tyg nie mogłam siadać :/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 czerwca 2011 20:32
Arroch a nie uszami? 😁
Dziś było tak gorąco, że pomyślałam sobie przez chwilę 'a wsiąde bez kasku i pojeżdżę lekko'. Koń chodził beznadziejnie i cieszę się, że miałam kask, a niby znam go najlepiej i wszystkie jego reakcje. 😉 Ja bez kasku nie wsiadam, choć jestem jedyną z mojej stajni, która tak robi  😉 Dziś po jeździe smarowałam kopyta mojemu koniowi (akurat tyły)i nie ściągnęłam jeszcze kasku, a było dużo much i koń podniósł kopyto i tak machnął uderzając w mój kask. Niby lekko, ale co by było bez kasku na głowie. Trochę już jeżdżę, ale pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja  😲
.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 czerwca 2011 20:54
A ja dzisiaj z koniem skakałam kopertkę i skoki-wyskoki, rzekomo po tej złamaniowej przerwie dobrze mi idzie. Ale ja jak zwykle chcę jeszcze więcej co spowodowało mały kryzys na treningu. Ale uznałam że wszystko w swoim czasie.
Arroch a nie uszami? 😁


omg... uszami miało być... nie widzę co piszę, za dużo nauki  😜
Ja też jestem mało pro i jeżdżę w kasku. 😉.
Widać obrazek w moim poprzednim poście .. ? ; >
EwuśCa niestety nie.

Jest 22, a ja musze nauczyć się fizyki, chemii i biologii. Ee 🤔
Już chyba widać  👀
Jest 22, a ja musze nauczyć się fizyki, chemii i biologii. Ee 🤔


ja tylko chemii, fizyki i francuskiego... biologię w piątek  😂
A ja już rzygam poprawami. Z polskiego chyba będzie 3, bo nie uda mi się poprawić... Mam trzy tróje i pięć czwórek i 4 mi nie chce postawić wrr. ;/.
[quote author=xxflygirlxx link=topic=30353.msg1028183#msg1028183 date=1306958245]
Jest 22, a ja musze nauczyć się fizyki, chemii i biologii. Ee 🤔


ja tylko chemii, fizyki i francuskiego... biologię w piątek  😂
[/quote]
a ja historii, chemii, polskiego 😂 Jak tam będą paski na świadectwach? 😉 
mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2011 22:41
konik66 może? 👀 Mam szczerą na to nadzieję.
Był może ktoś z Was na obozie w Balczeiwe ( stajnia Morgan ) ??? I  mógłby mi napisac jak tam jest  🙇
mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2011 22:43
meganhorse może zapytaj w wątku o obozach? 😉
konik66 kpisz sobie? Ja walczę o zdanie do następnej klasy. 😁
konik66, U mnie pasek raczej gdzie indziej będzie  🤣
U mnie też, średnia wychodzi jakoś 3,60  🤣
A ja chciałam się pochwalić,że jutro mam ostatni test- fizyka. I mogę powiedzieć,że skończyłam 1 klasę 😀
mils   ig: milen.ju
02 czerwca 2011 15:15
Florcik rany, ale ci dobrze. Ja mam jeszcze 2 sprawdziany i 2 zaliczenia. :/ Ale... Jestem zadowolona, bo mam 5 z polskiego, a wychodziło mi 4! 😜
PS. Właśnie zapisuję kolejne foty z zawodów, to dodam coś fajnego. 🙂
My mamy średnie ważone i oceny I-szo, II-go i III-cio rzędne, więc jaka średnia wyjdzie, taka ocena.  :/
My też mamy średnią ważoną. I procenty. Jakiś kretyn to wymyślił.

Idę jutro na koncert Dżemu. 😍
A w sobotę robić foty do ogłoszeń. 🏇
Szykuje się następny superowski weekend. 😎
daliasta   Szkoda słów.
02 czerwca 2011 16:02
Ja mam do zaliczenia jeszcze: sprawdzian z angielskiego x2, matmy, polskiego x2 i historii. Jeden angielski i polski jutro, a reszta w następnym tygodniu.  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się