Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

ash   Sukces jest koloru blond....
01 czerwca 2011 08:10
Horciakowa, jakie masz? moje były takie niby zamszowe i mimo, że cisnęły mnie na maxa przez kilka dni to teraz są bardzo wygodne!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 czerwca 2011 08:17
ash, takie czarne i takie pudrowy róż
ash   Sukces jest koloru blond....
01 czerwca 2011 08:21
ja mam takie jak pudrowy róż tyle, że czarne i nude. Te Ci się rozciągną, ale musisz się przemęczyć kilka dni!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 czerwca 2011 08:54
No to super! Bo akurat te mi się bardzo podobają. Może te czarne też się rozejdą  👀 Tym bardziej, że w zasadzie prawy jest za mały, lewy mógłby od biedy być 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
01 czerwca 2011 11:25
Horciakowa, zawsze można oddać szewcowi do rozepchania
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 12:18
Albo włóż większe prawidła. 😉 Ewentualne jeśli nie boisz się pomęczyć, to chodź w nich po domu w grubszej skarpetce. Pół centymetra na pewno puszczą. 😉

Mnie dzisiaj obtarły nowe sandały, na jednym achillesie do krwi, hmmm miło. 😎 Jako że nie mogłam się już przemieszczać, kupiłam sobie takie i to chyba będą moje najwygodniejsze buty, za 25 zł:

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 czerwca 2011 12:24
cieciorka,Pursat, dzięki za rady  :kwiatek: Na początek pomęczę się trochę i pochodzę w nich po domu, a później się zobaczy.

Pursat, fajowskie te sandałki.
Pursat, te czarne, które wstawiałaś wcześniej tak obtarły? Bo zastanawiam się nad ich kupnem, ale mnie wszystko obciera i już się boję. 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 13:02
Tak, czarne. Mnie wszystkie buty obcierają. Koleżanka ma te same i jej nic nie jest, więc może to moja noga jest po prostu nadwrażliwa. 😉 Kupiłam już żelowe naklejki na pięty i będę je instalować zaraz. 😀

Horciakowa, :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 czerwca 2011 13:07
Pursat
Jakie żelki kupiłaś?
Ja nabyłam żelowe zapiętki w ccc i nie chcą się trzymać, zawijają się kiedy wkładam stopę do buta :/
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 13:12
Smiling feet z Kiwi. Mam je pierwszy raz, więc nie wiem jak się będą sprawować.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 czerwca 2011 13:17
W takim razie poproszę o relację z użytkowania 😉
Pursat, gdzie kupiłaś? Śliczne są!
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 18:41
Dzięki. :kwiatek: W Pepco, sklepie o zapachu chińskiej tandety. 😉 To coś takiego jak Lidl, tylko z ciuchami i innymi pierdołami. 🙂
ha! kocham pepco😀 dzisiaj (przed chwilą😀) zakupiłam tam dwie pary korali po 4,99 sztuka😀 kiedyś torebkę i kolczyki🙂 butów i ciuchów jeszcze nie przerabiałam, ale nie wykluczam😉
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 19:15
Ja się skusiłam jeszcze na bluzkę, zobaczymy ile przeżyje. 😁 I kiedyś kupiłam lakier do paznokci. 😎
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 czerwca 2011 19:54
Pursat, w Pepco? Muszę tam w takim razie jutro podskoczyć 🙂 Bardzo lubię ten sklep, można znaleźć fajne i tanie "perełki". Często kupuję tam ciuszki dla Młodego - bluzeczki, skarpetki itp. Sobie kiedyś kupiłam spódniczkę i sukienkę i są całkiem, całkiem 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 20:05
Moja mama lubi tam buszować, tak jak mówisz, można znaleźć coś naprawdę fajnego. 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 czerwca 2011 20:35
Pursat gdzie je kupiłaś?Fajne są szukam właśnie czegoś takiego
Pursat   Абсолют чистой крови
01 czerwca 2011 21:07
incognito:
Dzięki. :kwiatek: W Pepco, sklepie o zapachu chińskiej tandety. 😉 To coś takiego jak Lidl, tylko z ciuchami i innymi pierdołami. 🙂
Pursat, gdzie to Pepco w Krakowie? Mam za dwa dni wypłatę 😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 czerwca 2011 14:02
Pursat wybacz,ale nie czytałam reszty postów zajrzałam tylko na to co mnie interesuje,także dziękuje za wskazanie odpowiedzi 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 czerwca 2011 14:05
honey, ja kupowałam na Bohaterów Września, nie wiem gdzie jeszcze są ich sklepy, pewnie na stronie jest napisane. 🙂

incognito, spoko. 😉
W deezee na jesień podróby Jeffrey'a Campbela  😍

noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 21:10
wisienka, żartujesz ? One sa przepiękne !! 💘 Ale 800zł za takie buty nie dam 😁
noen nie żartuje  😅  nie moge sie doczekać, a niestety ich cena jest masakryczna.
wisienka, doooobra wiadomość😀😀😀

a Pepco jest też na osiedlu podwawelskim na ul. Komandosów😉 (niedaleko Grunwaldzkiego)
noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 22:44
wisienka, kurcze, no chyba sobie takie brazowe jak będą sprawię, bo nie lubię oczojebnych kolorów 😉 Ale super wiadomość! Ja już chciałam zbierać na orginalne, ale wole jednak mieć chyba 4 pary innych butów 😉 A i tak często w nich chodzić nie będę 😀
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 22:46
Pokażcie mi to na nodze, bo nie dowierzam, że są aż takie fajne 😉
noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 22:50




ale ja osobiście mam największy szał na te :


wszytskie zdjęcia z blogu Lene Orvik 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się