Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

IMO są okropne. 😁
zależy do czego się je założy - ja bym ich akurat nie założyła do niczego, do czego założyła je Lene🙂 ale do jeansów np - jak dla mnie fajne!🙂
noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 23:57
Breva, mi się pierwszy zestaw bardzo podoba, ale bym założyła bluzke pod kolor 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 08:06
IMO są okropne. 😁


:emota200609316:

To szał, którego nie jestem w stanie pojąć. One wyglądają jak buty ortopedyczne po tuningu. 😁

Mówiłam już, że jestem chora? Zamieszkały u mnie kolejne dwie pary butów. 😵
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 09:52
wpadlam tu na chwile i co widze? Dziewczyne o twarzy konia, w butach ktore wygladaja jak przerosniete kopyto, masakra, dajcie jej lustro!
ash   Sukces jest koloru blond....
03 czerwca 2011 09:59
pony, nie obrażaj koni  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 10:00
Twarz konia? Za dużo tapety, czasem głupie miny, ale bez przesady z tym koniem. Dasz jej lustro i co? Ma sobie twarz zmienić? 🙄
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 10:05
Twarz konia = dluga, pociagla twarz, ktora uwydatnia bez potrzeby okropnym makijazem, moim zdaniem jest po prostu brzydka, ale to nie ten watek

A lustro chcialabym jej dac zeby popatrzyla jak wyglada w tych butach, taki mamy watek, butowy, mowie o butach jesli chodzi o lustro. Nie unos sie tak Pursat, mamy tu duzo brzydkich dziewczyn na forum i nie zamierzam im slodzic, ze sa ladne jesli nie sa;p

pony, nie obrażaj koni  😂

racja!
noen sandałki a'la Jeffrey Campbell są dostepne na allegro ;D z jakiego bloga dałaś zdjecia? 👀









noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 10:38
wisienka, dlaczego mi to robisz ?  🤬 Ile takie dzieła na allegro kosztują ? 😀

a blog kumpeli z norwegii : http://leneorvik.modette.no/  :kwiatek:
są po 89 zł z japan style 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 11:09
Piszesz: twarz + buty = dajcie jej lustro. Dla mnie jasne jest to, że chodzi o obie rzeczy.

mamy tu duzo brzydkich dziewczyn na forum i nie zamierzam im slodzic, ze sa ladne jesli nie sa
🤔
To pociśnij tym brzydkim dziewczynom z forum, a nie lasce z Norwegii, która nawet tego nie przeczyta. Nikomu nie trzeba słodzić, wystarczy przemilczeć fakt, że komuś natura poskąpiła urody. Brzydka twarz to nie jest rzecz, którą można zmienić ot tak. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 13:07
pony, przesadzasz 😉 Zachowujesz się, jakbyś była idealna, co ma dziewczyna zrobić, ze ma podłużną twarz? Zabić się? 🤔 Ja uwazam, że jest dośc ładna, ale to moje zdanie, może nie jestem obiektywna z racji że to moja kumpela i widzę ją na żywo. A w ogole po co Ty chcesz pociskać ludziom, nie lepiej przemilczeć? Sorry, ale jakbym miała taką kumpele jak Ty, to na live bym jej ostro pocisneła. Nie lubię ludzi, którzy uwazają siebie za nie wiadomo co, bo tak Twoja wypowiedź zabrzmiała, czysty narcyzm którego raczej nikt nie lubi 😉
noen co racja to racja ,a figura tej dziewczyny, o mamo!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 czerwca 2011 14:28
Co takiego jest strasznego w jej figurze?
Widziałam ktoś gdzieś takie rzymianki jak mam teraz,ale z obcasem max 5-6cm?Bądź jeszcze mniejsze,najlepiej w kolorze szarym lub niebieskim.Szukałam w galerii i pasażu,ale chyba w ogóle nie ma takich butów.
Mam nadzieje,że w miare dobrze widać.
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 14:30
incognito, chyba chodziło, że ładna figura 😉 😀
Jak dla mnie to ta dziewczyna jest ładna, ale ja jestem zwolenniczką raczej nietypowej urody (zarówno u mężczyzn jak i kobiet). Fakt, że ma podłużną twarz, ale dodaje jej to nawet uroku. Do tego świetnie się ubiera (nie wszystkie stylizacje mi się podobają, ale większość trafia w mój gust), ma fajną figurę i fantastyczne włosy  😜 Co do butów - jak dla mnie NIE, ale na tych zdjęciach, które wstawiła noen wszystko ze sobą pasuje 😉
podpisuję się pod każdym słowem tulipan  😎
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 17:52
nie uwazam siebie za ideal, i nie chce byc idealna. Noen, z ktorej czesci mojej wypowiedzi, wynika, ze jestem narzycem? Chyba lekka nadinterpretacja.
Wy sie wypowiadacie pozytywnie- dziewczyna i jej styl sie Wam podobaja i super.
A wg mnie wyglada jakby nie miala lustra w domu i tez mam prawo to napisac, o co Wam chodzi?

Noen- ja bym pocisnela kolezance, ktora pozwolilaby mi wyjsc z domu w takim outficie bez plasniecia mi w twarz na otrzezwienie. Kazdy jest inny.

Czy nie moge uwazac, ze ktos jest brzydki i otwarcie o tym mowic?

Alez Wy przesadzacie, powiedzialam, ze dziewczyna jest wg mnie brzydka i nieladnie sie ubiera, a Wy zadajecie mi pytania czy w zwiazku z tym powinna sie zabic? To chyba nie ze mna jest cos nie tak.

Skrytykowalam, porownalam jej wyglad do konia bo ma podluzna, brzydka natapetowana twarz i buty, ktore wygladaja jak kopyta- nie kaze jej sie zabijac ani robic operacji twarzy, to Wasze pomysly.
Wam sie to podoba i wypowiadacie sie pozytywnie i super. Fajnie.

Moze i na zywo jest piekna-ja widze zdjecia,i na ich temat mam prawo mowic nie tylko co, co pozytywne.
Piszesz: twarz + buty = dajcie jej lustro. Dla mnie jasne jest to, że chodzi o obie rzeczy.

mamy tu duzo brzydkich dziewczyn na forum i nie zamierzam im slodzic, ze sa ladne jesli nie sa
🤔
To pociśnij tym brzydkim dziewczynom z forum, a nie lasce z Norwegii, która nawet tego nie przeczyta. Nikomu nie trzeba słodzić, wystarczy przemilczeć fakt, że komuś natura poskąpiła urody. Brzydka twarz to nie jest rzecz, którą można zmienić ot tak. 😉


Pursat, jesli byloby tak jak piszesz, to to nei byloby forum tylko kacik wzajemnej adoracji. Jak sobie to wyobrazasz? Ludzie wstawiaja zdjecia (nie tylko swoje) i tylko ci, ktorym zdjecia sie podobaja moga zabierac glos a reszta na milczec? I tutaj tak samo? Nie jest moim celem to, zeby moja wypowiedz dotarla do osoby z w/w zdjec, bo nie jest moim celem ja osobiscie obrazac. Noen wstawila zdjecie i dopoki wszyscy byli na tak to bylo okej. I przyszlam ja, nasunelo mi sie jedno, wyrazne skojarzenie i co? Mam przemilczec? Bo moja wypowiedz nie pasuje do reszty?
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 18:09
pony, nie, bo można powiedziec, że coś Ci się nie podoba, w sposób który NIE obraża innych. Zrobiłaś to w chamski sposób po prostu pojeżdzający po całości osobę, a nie ładniej by brzmiało np. ''no mi się nie podoba, ani jak ona się ubiera ani jak wygląda''. Ładniej 😉 Można? Można. I tu nie chodzi o to, zeby nie mówić, że coś się nie podoba, ale tak jak napisałam wyżej, w taki sposób, żeby nie obrażać innych 😉
pony - nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Zaatakowałaś tą dziewczynę w sposób mało kulturalny. Nie musimy kolejny raz wałkować tematu o gustach bo jak jest każdy wie. Nie lubię jak ktoś chamsko krytykuje ludzi, a potem usiłuję się bronić w stylu: przecież mam prawo wyrazić swoje zdanie ! Masz, oczywiście, ale normalnie jak przystało na wychowanego człowieka. Nasuwa mi się pytanie jaką ty byś chciała uzyskać odpowiedź na pytanie jak wyglądasz, ale może lubisz jak ktoś niegrzecznie komentuje cały twój wygląd, łącznie z twarzą  🤣
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 18:21
moze faktycznie moje skojarzenie bylo tak silne, ze nie przemyslalam do konca tego jak to ujmuje. Chociaz mysle, ze gdyby ktos wstawil zdjecie jakiejs zupelnie obcej osoby, znalezione w internecie i napisalabym to samo, to reakcja nie bylaby taka sama. Chyba ze sie myle. Jakby ktos wstawil przykladowo takie zdjecie: i ja bym napisala 'o rety, ale gruba, wstretna,oblesna baba' to tez bylaby taka reakcja?
I jeszcze jedno noen- ja przede wszystkim nie oceniam jej tylko jej wyglad. To znaczaca roznica.


tulipan- nie udaje, ze nie wiem o co chodzi. Ja nie zadaje pytan o to jak wygladam. Ale jak chcesz sobie po mnie pojechac bo uwazasz, ze wtedy zamilkne to smialo- wstawialam swoje zdjecia do watku o zdjeciach, co wiaze sie z ryzykiem czyjejs krytyki. A jesli ktos wstawia swoje zdjecia tylko po to, zeby posluchac jak inni nad nimi pieja- to tez niezbyt dobre, tak uwazam.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 czerwca 2011 18:27
A ja dzisiaj zakupiłam fajne sandałko/japonki w CCC 🙂
pony - przyznaję Ci rację w sprawie, że jeśli byłaby to kompletnie obca i strasznie fatalna kobieta to pewnie nikt by nie krzyczał. Tylko porównaj sobie dziewczynę od noen i babkę ze swojego zdjęcia  🙄 Sory, ale jakoś nie mam ochoty Cię pojeżdżać - kiepska zabawa jak dla mnie  🙁
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 18:31
tulipan, ale uroda to pojecie wzgledne. Dla Ciebie babka z mojego zdjecia jest fe, a dla mnie dziewczyna ze zdjecia noen jest fe i tak samo obca jak ten grubasek. Nie przemyslalam, zabrzmialo chamsko, przyznaje. Ale napewno nie mam zabawy z pojezdzania komus.
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 18:37
pony, nie wiem czy nie zrozumiałaś czy odwracasz kota ogonem... Co do dziewczyny z bloga, twój post miał nieprzyjemny wydźwięk, wszyscy wiemy, że porównanie do konia to jedno z gorszych, nie chce mi się znowu tego wyjaśniać, pisałam wcześniej jak zrozumiałam twoją wypowiedź.

Chodzi mi o kwestię kultury. Masz święte prawo do własnego zdania, jakie by ono nie było. Przede wszystkim odniosłam się do postu o brzydkich dziewczynach z forum, którym nie masz zamiaru słodzić, bo są brzydkie właśnie. To zabrzmiało po prostu chamsko i albo sama masz jakieś kompleksy i się w ten sposób chcesz dowartościować, albo jesteś zapatrzona w siebie i swoją urodę.

Ludzie wstawiają zdjęcia, każdy może komentować, jasne. Tylko jaki sens ma pisanie komuś, że jest brzydki? Chyba zdajesz sobie sprawę, jak istotny jest dzisiaj wygląd, ludzie chcą być piękni, ale jedni są, inni nie i nic na to nie poradzą. I dlatego uważam, że jeśli nie ma się nic miłego do powiedzenia w kwestii wyglądu (twarz, figura itp.), to lepiej nie ranić kogoś nieprzyjemnym komentarzem. Co innego skrytykować (ale konstruktywnie!) np. sposób ubierania - że coś pogrubia/zniekształca/nie pasuje/nie wygląda dobrze, ale nie czepiać się rzeczy, na które ludzie nie mają wpływu.

I bardzo chciałabym zobaczyć jak to nie słodzisz tym forumowym brzydalom.
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 18:45
Purstat, to co napisalam wyzej- dziewczyna z bloga jest dla mnie tak obca jak baba z mojego zdjecia.
Do dziewczyn na forum, ktore nie grzesza uroda-zauwaz, ze nic o nich pisze i tak jak mowisz-wole przemilczec, bo niby tez sa mi obce, ale jednak z forum, nie jestem chamem, nie wiem czy mam kompleksy i nie wiem czy jestem narcyzem. Nie slodze Pursat, bo nie widze w tym sensu i uwazam, ze to nieszczere. To,ze nie zamierzam im slodzic nie oznacza, ze zamierzam po nich jezdzic,bo nie znajdziesz ani jednej mojej wypowiedzi odnosnie w/w forumowiczow.
Scottie   Cicha obserwatorka
03 czerwca 2011 19:25
A mnie tam na ostatnim zdjęciu (z lewej) Lene przypomina Sare J Parker 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 20:08
Dobrze pony, wytłumaczę ci łopatologicznie o co mi chodzi.

Pocisnęłaś dziewczynie z bloga, a następnie napisałaś, że brzydalom na forum nie będziesz słodzić. Zabrzmiało to tak, jakbyś zamierzała każdemu wytykać jaki to jest ble i nieładny.

Z mojej strony koniec OT, bo już mi się nie chce produkować na ten temat. 😉


Wracając do właściwego wątku, kupiłam sobie idealne platformy nude:



To chyba te same, co jęczałam kiedyś, że spóźniłam się na niższą cenę. 😉 Czekam na paczkę i oby były wygodne! 🤣
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 20:10
Pursat, a ile dałas  ? 😀 Śliczne są !! 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się