Stajnie w Lublinie

Jasnowata napisz PW do kooli ona ma rozeznanie co tam jest dokładnie, ja Ci moge co najwyżej mniej więcej powiedzieć bo byłam w sklepie tylko na chwilę
ankers, forumowa Enii napewno, tylko nie wiem czy ona wchodzi jeszcze na re-v 😉 chyba zuzz też zdawała, więc może do niej napisz :kwiatek:
dziękuję, fin:kwiatek:
przypadkowo znalazłam stronkę nowej? stajni w okolicach Lublina. http://magrad.pl/ - może przyda się komuś, kto planuje przeprowadzkę 😉
i tak się zastanawiam czy rzeczywiście w okolicach Lublina jest zapotrzebowanie na co raz to nową stajnię? Jak jest u was, w boksach komplet koni?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 czerwca 2011 20:06
ta stajnia już zdaje się trochę istnieje nie wiedziałam że właściciel wynajmuje też boksy.
istnieje dość długo, ale odkąd pamiętam zawsze była stajnią "zamkniętą".
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 czerwca 2011 20:30
Ja bym ją raczej nazwała wypasioną prywatną przydomową stajnią 😉
No tak, ale w sensie zamknięta na pensjonariuszy 🙂 to miło, że mamy taką ładą stajnię teraz pod Lublinem.
.
Fruity, dzięki, Koola sama mnie w końcu dopadła  :kwiatek:

Koola mi też miała napisać jakie są promocje  🤔  :kwiatek: :kwiatek:
Powiem szczerze, stajnia http://magrad.pl/  to najlepsza stajnia jaką znam! Stałam tam z koniem od grudnia 2009 do lipca 2010 (Jaskier), a potem z Nespo od sierpnia 2010 do maja 2011. Minusów absolutnie brak. Właściciel rewelacyjnie opiekuje się końmi. Każdy zwierzak traktowany jest indywidualnie. Gdy tylko mój status materialny troszkę się polepszy i będą wolne miejsca, to na pewno tam wrócę. 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 czerwca 2011 15:52
A jaka jest mniej więcej cena za boks? Stać tam nie stałam ale biorąc pod uwagę właściciela to z całą pewnością konie mają tam warunki na najwyższym poziomie, znajoma była tam na Hubertusie i też jej się bardzo podobało 🙂
.
za opóźnienia odnośnie sklepu wszystkich przepraszam, ale studia mnie pochłonęły i nie bywałam w stajni - już nadrabiam 🙂
Biczowa aktualnie 800 zł. Hubertus był bardzo fajny! 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 czerwca 2011 20:48
Macie jakieś pomysły na stajnie dla konia z RAO?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
07 czerwca 2011 10:39
Ten cały Magrad widzę warty uwagi a cena też niezła za takie warunki🙂
Jeszcze by się jakiś dobry trener/instruktor tam przydał i wreszcie mamy fajny, ładny, nowy ośrodek, który ma możliwości aby dobrze przygotować naszych lubelskich jeźdźców do poważniejszych startów 😉

Fajna sprawa, podoba mi się 🤣
Dziewczyny czy któraś w ostatnim czasie prała gdziueś derkę zimową? chodzi mi o pralnię, ja kiedyś woziłam na Jana Sawy, ale nie wiem czy dalej biorą...
są już propozycje na lkj?
Dziewczyny pomozcie, siedze w busie i pisze z telefonu. 😉 jak wytlumaczyc dziadkowi gdzie jest Ostroga? jaka to ulica? Jak mu powiem Kalinowka, to mnie wywiezie do Bon. W Ostrodze nigdy nie bylam i nie wiem jak sie jedzie. Telefn skutecznie utrudnia mi poszperanie w watku.
niedaleko zajazdu Kalinka, taki mini pałacyk (?). po tej samej stronie. jak będziesz jechać dwupasmówką to będziesz widzieć zaraz przy drodze plac z przeszkodami, drągami i beczkami 😉
Fruity, jestes wielka, dziekuje!
oj tam wielka, nie widziałaś mnie 😁 kurcze było mówić wcześniej że będziesz się wybierać to bym stanęła przy ulicy (jakkolwiek to nie brzmi) i mój pomarańczowy łeb który widać z odległości kilometra byłby drogowskazem 😎
Ano mimo wskazówek i tak błądziłam i w końcu jechałam po numerkach domów.  😁 Ale finalnie i tak tylko weszłam do sklepu, zabrałam buty i wyszłam. 😉 nic się nawet nie rozejrzałam. A zewnętrzną ujeżdżalnię, to tylko tą trawiastą macie?
mnie akurat wczoraj też nie było 🙁
a no tylko tą plus kawałek łąki 😉 tyle dobrze, że na 20 koni, może  z 5 chodzi regularnie, więc trawa się nie wydeptuje ;p
wybiera się ktoś do Bonanzy w sobotę na zawody ? [ głównie chodzi mi o jeźdźców ]  👀
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
09 czerwca 2011 12:05
Pikerowi się zjawią 😉
od nas bd góra 2 osoby, bo reszta do Białki wybywa.  😵
Ja może będę, ale zobaczymy jaka jutro będzie pogoda, bo nie chcę konia zabić..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się