Olsztyńscy voltowicze

a czy z dr Piekalkiewiczem mial ktos do czynienia ? Jakie opinie ?
ja mialam i nie polecam. Zdecydowanie nigdy wiecej nie chce słyszec o tym człowieku. Jednakze wydaje mi sie ze wie co mowi i robi, i stara sie to robic dobrze. Mimo to, uważaj zeby nie zrobił ci swinstwa i odmowil pomocy gdy podejmiesz inna decyzje niz on radzil ;]
Szczerze mowiac ja teraz bardziej ufam tym 'drobym' miejscowym weterynarza, tym ktorzy nie scigaja bog wie jakiej kasy i tym ktorym naprawde zalezy na zdrowiu twojego konia a nie na tym zeby zarobic. 😉
Mozesz mi powiedziec co konretnie sie stalo, ze masz takie zdanie ? Moze byc na pw 😉 Bo slyszalam, ze on jest najlepszym specjalista od plecow i nog...
poszło PM 😉 zapomnialam dodac ze nie tylko ja mam o nim zla opinie. Ludzie ktorzy w ogole nie slyszeli o mojej sprawie,  z innego miasta 100 km od olsztyna, maja podobne zdanie. Gdy przedstawilam im co sie stalo stwierdzili ze to nic dziwnego.
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
04 czerwca 2011 21:47
Ja tez znam bardzo dobrych weterynarzy 😂 😂 😂 😂  ,,  taki zart 🙇
Ja będę znać dobrych weterynarzy za kilka lat xD
a ja kochani pochwale sie moim parolkiem i naszym boskim jackiem potem byl umor jacku wstalam pijana
uu jacek szalejesz! ;d
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2011 20:01
Żeście zaszaleli z Parolem. 🙂
Orientujecie się może, czy w naszych okolicach ma ktoś konia do dzierżawy? Najlepiej z możliwością przeniesienia? :kwiatek:
Od Robsona byly chyba ze 2 konie do dzierzawy. Ale nie wiem, czy jest mozliwosc przeniesienia.
to ja jestem zainteresowana dzierzawa 😉
rozumiem juluszu ze moge szukac kogos na twoje miejsce u mnie w stajni??? bo zdeklarowalas sie jezdzic u mnie a teraz szukasz czeogs innego  😵
Dziewczyny są gdzieś w najbliższym czasie zawody towarzyskie w skokach ? Oczywiście w naszych okolicach.
u robsona jest możliwość dzierżawy, od 15 sierpnia, jesli ktoś jest zainteresowany. więcej na priv
Jacek - ktora stajnie likwiduja ?
Miałby ktoś może pożyczyć miarkę do mierzenia łęków ??
Ktoś z Olsztyna 🙂
Ja mam klacz do dzierżawy a właściwie do współdzierżawy. Zastanawiałam się nad jej sprzedażą bo przez nawał oboiwiązków nie mam czasu regularnie jeździć, ale jeśli znalazłaby się osoba chętna do współdzierżawy to wolałabym takie rozwiązanie  🏇
Raczej nie ma możliwości przeniesienia do innej stajni ponieważ Istra bardzo przeżywa zmianę miejsca. W zeszłe wakacje przeniosłam się z nią do Warszawy co nie było dobrym pomysłem. Dziewczyna nie mogła się tam odnaleźć  🤔
Jesteśm 34km od Olsztyna w kierunku na Szczytno. Są dogodne połączenia-jeżdżą pociągi, autobusy i OKejki. Około 40 minut trzeba poświęcić na dojazd. Cena jaka mnie interesuje za współdzierżawę to 200zł (ze względu na odległość i brak możliwości przeniesienia do innej stajni). W gre wchodzi nawet codzienna jazda ale wtedy nie więcej niż godzina. Jeśli koń nie będzie chodził codziennie to trening może  trwać dłużej.
Generalnie skaczemy rzadko bo ja mam słabe umiejętności w tej dziedzinie ale jeśli będzie to  osoba dobrze skacząca to nie mam nic przecikwko. Mamy piękne leśne tereny. Jezioro raczej poza sezonem bo teraz jest zbyt wiele ludzi chętnych aby wypoczywać nad jeziorem.
Istra jest dość duża (167cm). Ma 8 lat, Nadaje się tylko dla osoby dobrze jeżdżącej.
Chetnie odpowiem na wszystkie pytania.
Istra wygląda tak:


ta fotka jest z Warszawy (nie mamy hali)






ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
12 czerwca 2011 11:15
hancock super Istra teraz wygląda.Ja na niej jezdziłam w Grądku,miała wtedy chyba 3 lata i pierwszego zrebaka.
ja jakoś nie pamiętam, żeby istra źrebaka miała, super kobyłka się wyrobiła  😀 wielki plus
wow slicznie istra wyglada powodzonka zyczymy
dziś w Smolajnach był dzień wożnicy 🙂
mój młodszy syn pierwszy raz widział tak wielkie pociągowe konie heheheh
Ooo my też  dzisiaj byliśmy : ) i był umór hehe
heheh i Jacek tez był
my grzecznie potem pojechaliśmy męczyć Larego
i była jazda w sandałach, skrpetkach i dzinsach ;P

i Kuba stwierdził, że Lary jest małopolski więc mało rozumie po polsku  😜 😁
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
12 czerwca 2011 19:52
heh, uwielbiam Smolajny 😍  ,, bylo super🙂
ja własnie dziś po objeciu łak stwierdziłam, że moje kobyłki nie przejedzą tego co maja na łakach. Więc....
Dance - ja z checią przyjme konia na łaki. Mam w tej chwili 2 klacze. Stajnia przylega do pastwiska i jest otwarta 24h więc sa wolne. A czy ze mnie dobry człowiek 🙂 przyjedz i poznaj moje konie myślę, że one pokazą jak się tu czują
Miescowość Zwierzewo k. Ostródy / 30 km od Olsztyna
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 czerwca 2011 07:33
TO ja dodam kilka fotek Moniki , z Dnia Woznicy w Smolajnach , 
Śliczne 🙂
dobrze że naszych fot nie dodałeś  😁
Bardzo miło mi słyszeć takie miłe słowa o Istrze. Włożyłam w nią (cały czas wkładam) dużo serca żeby była taka jak teraz. Zmieniła się pod względem fizycznym i psychicznym. Myślę, że na lepsze 😉

Super są te zdjęcia ze Smolajn  😀
Jestem ciężko zdziwiona tym, co piszecie o doktorze Piekałkiewiczu. Tyle lat się nam opiekuje i jeszcze nie "podpadł".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się