Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Lenna z tego co wiem to Hamernia sie mowi na tą stajnie w Korzkwi? O tym mowimy?

Moja znajoma trzyma tam konia, jest przyjaźnie i ładnie. Jak chcesz jakies konkrety konkretne to moze zapytac ale musze wiedziec o co 🙂
Chyba w Korzkwi.
Tak, właśnie weszlam zeby zmienic także juz zmieniam:P
O ta stajnie mi wlasnie chodzi, troche dalej od botoi, po prawej stronie 🙂
Interesuje mnie atmosfera w stajni, moze ktos ma jakies zdjecia, strona internetowa. Czym tam mozna dojechac? Wiem, ze jakies busy jezdza na pewno. Ile jest koni pensjonatowych (bo tam rekreacji zdaje sie, nie ma?) , jak wyglada ujezdzalnia.
Gagulec   Mistrz lokalny
03 czerwca 2011 16:05
Ta stajnia Hamernia jest w Korzkwii, jakieś 300m po prawej za Botoją 🙂.
Decyzją właścicielki koń idzie na łąki.
Znacie jakieś stajnie w Małopolsce, gdzie można wstawić tak konia ?
Byleby tanio i dobra opieka 😉
Dava   kiss kiss bang bang
03 czerwca 2011 18:03
Decyzją właścicielki koń idzie na łąki.
Znacie jakieś stajnie w Małopolsce, gdzie można wstawić tak konia ?
Byleby tanio i dobra opieka 😉


Zapytaj Orzeszkowej     😀
kolebka współczuje 🙁
Gagulec   Mistrz lokalny
04 czerwca 2011 08:51
Sprawdziłam na mpk, jeżdżą autobusy, ale dojazd zajmie mi ok. 2 h bez korków, co trochę mnie przeraża  😲


Jeżdżą busy i autobusy z Salwatora. Tam na wyjeździe z Krakowa nigdy korków nie ma... długo tamtędy jeździłam busami i autobusami do stajni do Kryspinowa. Busem się jechało szybciej, jakieś 15 minut, autobusem ciut dużej bo stawał na każdym prawie przystanku. Jak jesteś z okolic salwatora czy nawet z centrum to wraz z dojazdem do Salwatora tramwajem myślę, że wgodzinie się zamkniesz 🙂.
Ktos wie cos o Harmenii? Czym tam mozna dojechac, jaka atmosfera, jakie zaplecze?


Swego czasu w Harmernii byli tylko ludzie prywatni 😉
Atmosfera domowa wręcz bym powiedziała,że rodzinna 🙂
Zaplecze... boksy w małej stajence oraz boksy angielskie budowane kilka lat temu.
Konie przeważnie całymi dniami na padoku.

Swego czasu jeździłam tam w odwiedziny i na Hubertusy i zawsze miło wspominałam każdy wypad tam :-)
WSZYSCY ludzie naprawdę mili i życzliwi.
Najlepiej jechać, zobaczyć, porozmawiać ;-) Jakiś czas temu był problem z miejscem i zapisy z XX wyprzedzeniem, jak jest teraz? nie wiem, mówię jak było :-)

Dojazd na pewno MPK (237 i... jeszcze jeden jakiś chyba ) i BUS z kleparza (Na Skałe/Wolbrom) ;-) A później na nogach bo wątpię,aby coś tam puścili :/
Czy ktoś wie coś o organizowanym Dniu Dziecka w stajni  U Gniadego w Czernichowie  ?  Kiedy, jak, co ?
horka   black horse <3
04 czerwca 2011 18:06
Znacie jakiegoś trenera co dojeżdża do Huty lub okolic?  :kwiatek:
A jakis godny polecenia instruktor z okolic Skały, Botoji???
qniara Dzieki wielkie za odpowiedz  :kwiatek: Na dniach wybieram sie tam ze znajoma, takze zobacze jak to wszystko wyglada 😉
Przepraszam że trochę zmieniam temat , lecz jest do dla mnie koniecznością 🙂 wybaczcie 🙂
W związku z tym , że konik od revoltowej kolebki jest kontuzjowany i raczej nie będzie możliwości ,poważniejszej ' jazdy.

do ogloszen nalezy sie z tym udac.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza wlasciwym watkiem
Co do hamernii to autobus 237 dojeżdża,ale nie jedzie przez Korzkiew tylko pzez Januszowice i trochę drogi jest do przejścia z przystanku, a 267 jedzie przez Korzkiew. Jeżdżą też 2 (chyba) busy przez Korzkiew (kierunek Cianowice, czy Smardzowice) z Kleparza  😉
Hej hej, gdzie w Krk są najtańsze jazdy rekreacyjne, max 300zł za 10 jazd na karnecie, znajoma pyta a ja sie kurcze przestałam orientować. Znacie takie miejsce? Oczywiscie względnie sensowe.
żaczkowa   gone with the wind
06 czerwca 2011 22:19
Zorilla, u nas jest taniej. 😉
Karnet 5 jazd - 120 zł.
Rancho Pcim - 10 jazd 200 zł, 5 jazd 125 zł
Kropa chodzi mi o Kraków, a ranczo Pcim jak mniemam jest w Pcimiu - to nie Kraków :P
Ale dzieki.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
07 czerwca 2011 13:13
Hej hej, gdzie w Krk są najtańsze jazdy rekreacyjne, max 300zł za 10 jazd na karnecie, znajoma pyta a ja sie kurcze przestałam orientować. Znacie takie miejsce? Oczywiscie względnie sensowe.


w Krakowie w granicach administracyjnych, to chyba tabun Olszanica i Przyjaciel Konika, u mnie Na Zielonej, to już jest poza granicami strefy, aczkolwiek 7 min autem od Swoszowic, dla osób jeżdżących 3 x w tyg jazda jest po 25zł, 2 x w tyg 30zł
Pegaz - 350 zł
potrzebuje pilnie skontaktować się z kimś, kto był i obserwował XXX mistrzostwa w OJK Pegaz. Bardzo proszę o kontakt na pw. dzieki
mam pytanko czy ktoś coś wie na temat stajni która podobno buduje się na Woli Batorskiej(kolo Niepołomic) 🤔 lub okolicach
eloise. Ja byłam i nawet robiłam foty 🙂
Ooo a to gdzie dokłanie w Woli się budują ?
ciekawe ... 🙂
Czy może orientujecie się, kto teraz prowadzi jazdy we Włosani? Koleżanka mi pisała, że tam poważny wypadek był.
siwens   Siwe Jest Piękne
07 czerwca 2011 23:07
No własnie tez cos mi sie dzisiaj "obiło o uszy", ze ktoś dosyc powaznie grzmotnął i chyba nie skonczyło sie to happy endem a wręcz przeciwnie pobytem w szpitalu, gdyz obrazenia są poważne. A z tego co słyszałam to i okolicznosci w jakich doszło do wypadku sa nieciekawe.
Siwens napisz mi proszę na PW. I kto to jest pan I., bo z tego, co słyszałam to nie jest instruktor. Komuś należy się  🤬 i to nie są żarty.
Gagulec   Mistrz lokalny
08 czerwca 2011 08:29
Czy może orientujecie się, kto teraz prowadzi jazdy we Włosani? Koleżanka mi pisała, że tam poważny wypadek był.


Z tego co mnie sie powiedzmy "obiło" o uszy to jazdy prowadzi pan stajenny, który nie ma/już nie ma/nie miał uprawnień...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się