Zawody towarzyskie - propozycje

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
23 maja 2011 16:57
kujka ja ja 🏇 Jakbyś nie wiedziała 😁 Co z tego, że tylko jako sztuczny tłum, ale zawsze coś 😎
STAJNIA  RYDZYNY  ( k.Pabianic) woj.Łódzkie



Propozycje

Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody
RYDZYNY 2011


                                 
18 czerwca 2011 r.


1. Organizator : Stajnia Rydzyny 90
2. Termin : 18 czerwca 2011 r.
3. Miejsce : Stajnia Rydzyny
4. Zebranie techniczne                18.06.2011r. od godz. 10.30
5. Uczestnicy : Kluby i zawodnicy zrzeszeni oraz nie posiadający licencji

6. Osoby oficjalne :

Sędzia Główny - Paweł Triemer
Sędzia - Jolanta Fajndt
         
Gospodarz Toru - Dariusz Wieczorek
Biuro Zawodów - Paweł Karpiński

7. Program zawodów :

12.06.2010 r. początek godz. 12.00
       
konkurs nr 1 kl. LL mini - dokładności bez rozgrywki art.238 1.1
konkurs nr 2 kl. LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
konkurs nr 3 kl. L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
konkurs nr 4 kl. P - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1


konkurs nr 4 zostanie rozegrany przy minimum 3 zgłoszonych parach

konkurs LL mini wysokość przeszkód do 60 cm
konkurs LL wysokość przeszkód do 90 cm
konkurs L wysokość przeszkód do 100 cm
konkurs P wysokość przeszkód do 110 cm





8. Dokumentacja :

Klubów, zawodników i koni bez ograniczeń

9. Opłaty :

      Opłata organizacyjna - 30 zł od konia za dzień
Opłaty za starty należy wnieść najpóźniej na godzinę przed startem.


10. Organizator zapewnia flots dla koni.


11. Zgłoszenia:

Termin zgłoszeń  do - 15.06.2011r.
tel: 501005900 e-mail: dariusz.wieczorek@patro.pl

           

12. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki i zdarzenia losowe podczas zawodów.

Zaleca się uczestnikom ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
i odpowiedzialności cywilnej na czas trwania zawodów



Czy ktoś z Was jedzie jutro do Słupna (Hippika) ?

edit: W sobotę ZR-B i VII eliminacja Ligi Mazowsza, w niedzielę ZR-A i I eliminacja Mazovia Dressage Cup. 
Moi Drodzy

Zapraszam na najbliższe Towarzyskie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody (12 czerwca 2011 – niedziela).

http://www.kjhuzar.pl/zawody/2011/zawody_12_06.htm

Poprzednie majowe zawody zostały zaliczony do bardzo udanych i mam nadzieję, że tym razem też spełnimy Wasze oczekiwania :-)

http://www.kjhuzar.pl/zawody/2011/relacja_zawody_07-08_05.htm

Zapraszamy wszystkich chętnych, tych posiadających licencje sportowe jak i nie posiadających. Warto spróbować swoich sił przed dużymi profesjonalnymi parkurami i czworobokami, jak i „przejechać” szkoleniowo dla młodych koni.

Każdy z Was może wybrać dla siebie odpowiedni konkurs. Gwarantujemy sprawną obsługę, jak i super zabawę!

Rodziny zapraszamy na piknik, w pięknym otoczeniu świeżej majowej roślinności. Na miejscu można będzie zjeść posiłek, a dzieci będą mogły hasać na placu zabaw.



Ksenia Samsel
Klub Jeździecki HUZAR

www.kjhuzar.pl
biuro@kjhuzar.pl
tel. 601 38 56 69
510 029 179

[center]
PROPOZYCJE
Towarzyskich Zawodów Regionalnych w skokach przez przeszkody


I. INFORMACJE OGÓLNE

II.
Organizator: Klub Jeździecki HUZAR Ksenia Samsel, 96-315 Wiskitki , ul. Józefów 11 www.kjhuzar.pl,
email : biuro@kjhuzar.pl”
Dyrektor zawodów: Marek Samsel - 0601 385669, Ksenia Samsel – 510 029179.

II. OSOBY OFICJALNE
Sędzia Główny oraz Gospodarz Toru: Marek Samsel,
Sędziowie: Ksenia Samsel
Sędzia stylu: Marek Samsel.
UWAGA: organizator nie zapewnia karetki pogotowia z obsługą. W czasie zawodów będzie obecny Ratownik medyczny lub lekarz.
UWAGA: W czasie zawodów nie będzie lekarza weterynarii ani kowala.

III. WARUNKI TECHNICZNE
1. Plac konkursowy - parkur - 55 m x 70 m podłoże – piaszczyste-sztucznie nawodnione i wałowane
2. Rozprężalnia - 55 m x 25 m podłoże – piaszczyste-sztucznie nawodnione i wałowane
3. Parcours i rozprężalnia bezpośrednio połączone ze zorganizowanym parkingiem dla koniowozów.

IV. UCZESTNICY -Kluby, sekcje i zawodnicy zrzeszeni w PZJ i WMZJ oraz osoby niezrzeszone.
UWAGA: Osoby niezrzeszone oraz bez III licencji mają prawo startu we wszystkich konkursach- łącznie z konkursami P, N oraz potęgi skoku.

V. OFEROWANE ŚWIADCZENIA
1. Noclegi - w razie konieczności po uprzednim zgłoszeniu i zarezerwowaniu u organizatora.
2. Wyżywienie - w barze i restauracji na terenie zawodów
3. Rezerwację boksów należy dokonywać e-mailem. Cena za wynajem boksu na czas zawodów – 100 zł. Cena obejmuje siano i słomę.
4. organizator zapewnia parking dla koniowozów i wodę dla koni

VI. ZGŁOSZENIA - e-mail na biuro@kjhuzar.pl z podaniem imienia i nazwiska jeźdźca, rodzaju konkursu, ilości startów oraz imienia konia.
Zgłoszenia prosimy przesłać najpóźniej do dnia 10.06.2011.
Wpisowe od konia za start w jednym konkursie : 30zł.
Wypożyczenie konia KJ Huzar za jeden start w jednym konkursie : 50zł.
UWAGA: Każdy koń może startować dowolną ilość razy w dowolnym konkursie.

VII. ZAGADNIENIA WETERYNARYJNE
Nie wymagamy żadnych badań ani szczepień.

VIII. Wymagane
Wszyscy zawodnicy przed startem muszą podpisać i wręczyć organizatorowi klauzulę  bezpieczeństwa, a wszyscy niepełnoletni zawodnicy muszą przynieść pisemną zgodę rodziców na start. 

IX. INFORMACJE RÓŻNE
1. We wszystkich konkursach za pierwsze miejsca puchary - HUZAR CUP.
2. Flots dla 25 % startujących w danym konkursie,
3. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków i zachorowań zawodników, luzaków i koni jak również w przypadku kradzieży, zniszczeń, pożarów i innych zdarzeń losowych.
4. Uwaga – nie będzie nagród finansowych. Nagrody rzeczowe tylko w konkursach: 1,2,3,4.
5. Sędziowie mogą zabronić startu zawodnikowi w przypadku jeśli ocenią, że koń mógłby być przemęczony /za duża liczba startów/,

X. Program zawodów

Początek zawodów g.10😲0

Konkurs nr 1 : wys. 50 cm – kuce i duże konie : zwykły,
Konkurs nr 2 : wys. 70 cm – kuce i duże konie : zwykły,
Konkurs nr 3, LL /90 cm / : z Jokerem,
Konkurs nr 4, L /100cm/ : dwufazowy - pierwsza faza dokładności druga zwykły,
Konkurs nr 5, P /110cm/ : z ustalonym czasem,
Konkurs nr 6, N /120cm/ : dokładności z rozgrywką zwykłą,
Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie zawodów.

Zapraszamy![/center]
witam
jestem w trakcie planowania towarzyskich,(podwórkowych) ,potrzebuje kilku informacji i nie mogę znaleźć wątku o pewnych ważnych sprawach o których warto pamiętać a może jeszcze nie wiem 😡, kiedyś czytałam o tym ale warto zawsze posłuchać rad, może mnie ktoś skierować do odpowiedniego wątku?  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
06 czerwca 2011 13:24
siwka, jestes w odpowiednim watku, wystarczy go po prostu od poczatku przeczytac. wtedy jak jeszcze czegos nie bedziesz wiedziala - zapytaj. rowniez w tym watku.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 czerwca 2011 13:30
witam
jestem w trakcie planowania towarzyskich,(podwórkowych) ,potrzebuje kilku informacji i nie mogę znaleźć wątku o pewnych ważnych sprawach o których warto pamiętać a może jeszcze nie wiem 😡, kiedyś czytałam o tym ale warto zawsze posłuchać rad, może mnie ktoś skierować do odpowiedniego wątku?   :kwiatek:


Kwestie dot. spraw organizacyjnych zawodów towarzyskich mają osobny wątek

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,4283.0.html
dzięki  :kwiatek:
Ksenia S., ale bym do was pojechała! Akurat ten termin jest niemożliwy, bo ja wyjeżdżam a koń się leczy. Będziecie jeszcze w wakacje organizować takie zawody 🙂?
Ksenia S., ale bym do was pojechała! Akurat ten termin jest niemożliwy, bo ja wyjeżdżam a koń się leczy. Będziecie jeszcze w wakacje organizować takie zawody 🙂?


Jak będzie zapotrzebowanie to planujemy 14 sierpnia zorganizować  🙂
Ksenia S., no nie, lipiec lipiec!
Ksenia S., ja również uważam, że fajnie by było jak byście zorganizowali zawody w lipcu i sierpniu 🙂 taki fajny okres trzeba by wykorzystać 😉 od nas zebrała by się spora ekipa 😉  🏇
Od nas też, już ja o to zawalczę 🙂
Dziewczyny 25 lipca ... rodzę. Mam w tym czasie jeszcze obozy. Jedynie planuję wziąć sobie wolne 24 lipca na..... domycie nóg przed cesarką hihi  🤣
Dziewczyny, wybiera sie któraś z Was do Mikolowa 18 czerwca ? 😀
Ksenia S., no to masz dobre alibi, niech ci będzie 😉 Ja najprawdopodobniej 17 sierpnia będę się trenować nad morzem z koniem, ale kto wie kto wie 🙂

To kto wie coś o lipcowych zawodach w fajnym miejscu? Warszawę mam na myśli.
pytałam w innym wątku ,ale nie dowiedziałam się tego co chciałam a dostrzegłam tu obyte z tematem osoby 😡 więc wróciłam do tego wątku no i jeśli ktoś jest obyty proszę o odpowiedź.
Może być na PW żeby nie zaśmiecać 🤔 :kwiatek:
może ktoś już doświadczony w zawodach towarzyskich podpowie na co zwrócić szczególną uwagę, są to pierwsze u nas takie zawody ,także każda cenna uwaga na wagę złota  lol, poczytałam co nieco, no i gdzie się zgłosić np gdybym chciała aby na zawodach był obecny choćby ratownik medyczny do najbliższego ośrodka? czy szpitala? ile taki Pan plus ,minus  ceni za obecność na zawodach?mam znajomego ale chyba nie będzie mógł w ten dzień, no i jeśli wychodzę na zero lub drobniakami ,za zorganizowanie zawodów czy muszę się rozliczać w jakichś sposób?  będą rodzice uczestników ,ewentualni obserwatorzy, plakacik przy stajni i poczęstunek od organizatora i małe nagrody pucharki itp. przynajmiej tak jest w planie .. wink
kasiasci   www.alfahorse.pl
08 czerwca 2011 11:36
Towarzyskie zawody ujeżdżeniowe ( 25 CZERCA ) w stajni ALFA HORSE w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim, z powodów niezaleznych od organizatorów zostają

ODWOŁANE !!!

Mamy nadzieje, że uda się zorganizawac je w innym terminie
Może kogoś zainteresuje.
ZT w skokach w stajni Pomerania w Łężycach koło Gdyni.
[[a]]http://stajniapomerania.pl/dokumenty/zawody%20towarzyskie%202011.pdf[[a]]
noen   A story of a fighter of our human race
11 czerwca 2011 21:32
ma ktoś może fotki z dzisiejszych zawodów w Chełmnie na Górce, Kuj-Pom? Albo wie gdzie znajdę ? :kwiatek:
[color=red]II Amatorskie Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody o Puchar Burmistrza Mikołowa[/color]

Już ostatnie dni do największych towarzyskich zawodów regionu. Zapisy tylko do 17. czerwca
Do wygrania wiele cennych nagród, z najnowszych kolekcji m. in.  Eskadron, Veredus, Villa Horse.

[url=http://][/url]
Hej 🙂 był ktos z Was wczoraj na zawodach w Chorzowie na polach Marsowych ? 🙂 jak tak to pochwalic sie zdjeciami ;D ja narazie zdjec nie mam ale dstane na dniach pewnie to dodam 🙂

[center] Zapraszamy na najbliższe Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Ujeżdżeniu  (19 czerwca 2011 – niedziela). [/center]

http://www.kjhuzar.pl/zawody/2011/zawody_19_06.htm

Poprzednie ujeżdżeniowe majowe zawody zostały zaliczone do bardzo udanych i mam nadzieję, że tym razem też spełnimy Państwa oczekiwania J

http://www.kjhuzar.pl/zawody/2011/relacja_zawody_07-08_05.htm

Zapraszamy wszystkich chętnych, tych posiadających licencje sportowe jak i nie posiadających. Warto spróbować swoich sił przed dużymi profesjonalnymi czworobokami, jak i „przejechać” szkoleniowo dla młodych koni.

Każdy z Państwa może wybrać dla siebie odpowiedni konkurs. Gwarantujemy sprawną obsługę, jak i super zabawę!

Rodziny zapraszamy na piknik, w pięknym otoczeniu świeżej wiejskiej roślinności. Na miejscu można będzie zjeść posiłek, a dzieci będą mogły hasać na placu zabaw.

Ksenia i Marek Samsel
Klub Jeździecki HUZAR

www.kjhuzar.pl
biuro@kjhuzar.pl
tel. 601 38 56 69
510 029 179

PROPOZYCJE
[center]
Towarzyskich Zawodów Regionalnych w Ujeżdżeniu

I. INFORMACJE OGÓLNE
Organizator: Klub Jeździecki HUZAR Ksenia Samsel, 96-315 Wiskitki , ul. Józefów 11 www.kjhuzar.pl,
email : biuro@kjhuzar.pl”
Dyrektor zawodów: Marek Samsel - 0601 385669, Ksenia Samsel – 510 029179.

II. OSOBY OFICJALNE
Sędzia Główny: Ksenia Samsel, Marek Samsel
UWAGA: organizator nie zapewnia karetki pogotowia z obsługą. W czasie zawodów będzie obecny Ratownik medyczny lub lekarz.
UWAGA: W czasie zawodów nie będzie lekarza weterynarii ani kowala.

III. WARUNKI TECHNICZNE
1. Plac konkursowy - czworobok 20x60 podłoże – piaszczyste-sztucznie nawodnione i wałowane
2. Rozprężalnia - 55 m x 25 m podłoże – piaszczyste-sztucznie nawodnione i wałowane
3. Rozprężalnia bezpośrednio połączona ze zorganizowanym parkingiem dla koniowozów.

IV. UCZESTNICY -Kluby, sekcje i zawodnicy zrzeszeni w PZJ i WMZJ oraz osoby niezrzeszone.
UWAGA: Osoby niezrzeszone oraz bez III licencji mają prawo startu we wszystkich konkursach- łącznie z konkursami N i C

V. OFEROWANE ŚWIADCZENIA
1. Noclegi - w razie konieczności po uprzednim zgłoszeniu i zarezerwowaniu u organizatora.
2. Wyżywienie - w barze i restauracji na terenie zawodów
3. Rezerwację boksów należy dokonywać e-mailem. Cena za wynajem boksu na czas zawodów – 100 zł. Cena obejmuje siano i słomę.
4. organizator zapewnia parking dla koniowozów i wodę dla koni

VI. ZGŁOSZENIA - e-mail na biuro@kjhuzar.pl z podaniem imienia i nazwiska jeźdźca, rodzaju konkursu, ilości startów oraz imienia konia.
Zgłoszenia prosimy przesłać najpóźniej do dnia 17.06.2011.
Wpisowe od konia za start w jednym konkursie : 30zł.
Wypożyczenie konia KJ Huzar za jeden start w jednym konkursie : 50zł.
UWAGA: Każdy koń może startować dowolną ilość razy w dowolnym konkursie.

VII. ZAGADNIENIA WETERYNARYJNE
Nie wymagamy żadnych badań ani szczepień.

VIII. Wymagane
Wszyscy zawodnicy przed startem muszą podpisać i wręczyć organizatorowi klauzulę  bezpieczeństwa, a wszyscy niepełnoletni zawodnicy muszą przynieść pisemną zgodę rodziców na start. 

IX. INFORMACJE RÓŻNE
1. We wszystkich konkursach za pierwsze miejsca puchary - HUZAR CUP.
2. Flots dla 25 % startujących w danym konkursie,
3. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków i zachorowań zawodników, luzaków i koni jak również w przypadku kradzieży, zniszczeń, pożarów i innych zdarzeń losowych.
4. Uwaga – nie będzie nagród finansowych. Nagrody rzeczowe tylko w konkursach: 1,2,3.
5. Sędziowie mogą zabronić startu zawodnikowi w przypadku jeśli ocenią, że koń mógłby być przemęczony /za duża liczba startów/,

X. Program zawodów
Planowany początek zawodów g.10😲0. Listy startowe i godziny startów zawodników w przeddzień zawodów na naszej stronie.
Konkurs nr 1 : L3,
Konkurs nr 2 : L4,
Konkurs nr 3 : P2,
Konkurs nr 4 : P3,
Konkurs nr 5 : N2
Konkurs nr 6 : C3

Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie zawodów.



Zapraszamy![/center]
Stajnia Ozorowice zaprasza na:

Witam, na terenie małopolskim najbliższe zawody gdzie ?
Witam, czy orientuje się ktoś jak stawiają na towarzyskich zawodach w Gnieźnie? Wymiarowo? Czy raczej tak jak na woli, czy te 5 cm niżej. Parkury przyjazne? Bo to różnie bywa z towarzyskimi, zależy od organizatora w sumie;-)
Witam, zapowiadają się moze jakies zawody w skokach w woj. śląskim ?



Zapraszamy ! Okolice Olsztyna, Olsztynka, Nidzicy woj. warmińsko-mazurskie



[size=10pt][size=10pt][size=10pt]I ZAWODY TOWARZYSKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Mierki Kolonia Mazurska
[/size]
Organizator: Leśniczówka Jednorożec, Mierki Kolonia Mazurska
Miejsce zawodów: Mierki Kolonia Mazurska
Rozpoczęcie zawodów: 30.07.2011 godz. 11😲0
Termin zgłoszeń: do dnia 15 lipca godziny 18😲0
Zgłoszenia na adres: monikamiecznikowska@wp.pl lub bezpośrednio do Moniki Miecznikowskiej
Tel. 664426644
PROGRAM ZAWODÓW:
Konkurs nr 1 kl. Mini LL ścigany
Konkurs nr 2 kl. LL ścigany do 90 cm
Konkurs nr 3 kl. L dwufazowe do 100 cm
Opłaty: startowe – zwolnione z opłat
wpisowe za konia – 30 zł
Opłaty należy dokonać u sekretarza zawodów przed startem
Nagrody: flot’s, puchary, medale, nagrody rzeczowe 
Po zawodach zapraszamy wszystkich uczestników zawodów oraz publicznośc na ognisko i zabawę do białego rana.
Uwagi:
1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany konkursów.
2. Organizator nie bierze odpowiedzialności za kradzieże, wypadki, szkody itp. podczas transportu i zawodów.
3. Organizator wymaga pisemnej zgody osób niepełnoletnich startujących w zawodach.
Atrakcje dodatkowe:
Karaoke
Grill-Bar
Przejażdżki na kucyku
I wiele innych. Serdecznie zapraszamy jeźdźców do wzięcia udziału w zawodach jak również wszystkich chętnych do kibicowania oraz towarzyszenia nam w dobrej zabawie.



[/size][/size]
Witam, czy orientuje się ktoś jak stawiają na towarzyskich zawodach w Gnieźnie? Wymiarowo? Czy raczej tak jak na woli, czy te 5 cm niżej. Parkury przyjazne? Bo to różnie bywa z towarzyskimi, zależy od organizatora w sumie;-)


ostatnio było w miarę. 😉 Część przeszkód niższa, część stała normalnie, wymiarowo. Jednak podłoże strasznie grząskie..
Stajnia Ozorowice zaprasza na:




ZAWODY Z POWODU URWANIA CHMURY I JESIENNEJ AURY PRZENIESIONE NA 23 LIPCA  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się