Kącik Małolata...:D

Arroch, tak, tak, fajnie było. ;D. W sumie to ja nie imprezuję, więc nie mam do czego porównywać. Ale super było i przynajmniej nikt pod stołem nie leżał, nikogo nie pobili więc było dobrze.



Hahaha moi rodzice rozpaczali dlaczego nie było chłopaków żadnych, ale to chyba dobrze, brak niechcianych dzieci itd :]

Fotka poglądowa z imprezy, Fin i Arr się cieszą :] zgadniecie która to która?
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2011 19:49
Arroch ty blond, Fin brąz? Tak mi się kojarzy coś. 🙂
Jestem zadowolona. I przede wszystkim dumna z mojego taty. 🙂
jett   success is the best revenge
06 czerwca 2011 19:49
Arroch, ty po prawej z prezentem urodzinowym  😀 Po lewej fin  😉
Alabamka a widziałaś komentarz tego gościa? 😂

Widziałam  🤣 Może się za mną wstawi i mnie przyjmą  🤣
Ile lajków  😁
milsjett dobrze  😀 to była za prosta zagadka  😁
Arroch, e tam. Po co nam chłopy ;p? Zaraz by się nawalili i tyle by było. Wyślij mi to zdj. na którym robię półsiad na naszym "koniu" ;D;D.
Arroch, to ty z fin chodziłaś po Torwarze z kartką "Volta"? pała ze mnie że nie podeszłam do was  :emot4:
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1033347#msg1033347 date=1307388239]
Arroch, to ty z fin chodziłaś po Torwarze z kartką "Volta"? pała ze mnie że nie podeszłam do was  :emot4:
[/quote]

No my!!! Straszna pała  🤬 jak mogłaś?!

Sisisa haha no właśnie, a obiecałam rodzicom, że "pewną" ekipę zaproszę i że nie będzie haftowania pod stołem... Ok, tylko mi maila podeślij :]
Alabamka on mi nawet zalajkował zdjęcie w konkursie. 😁 Odpisali, że dziewczyny mogą. Uderzaj. 😅
Arroch, haha. No niektórzy nie mają umiaru, nawalą się i myślą, że są pro ;P.
sisisa@o2.pl
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
06 czerwca 2011 21:07
Sisisa, czasem takie rzeczy wychodzą 'przypadkiem' 👀
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1033347#msg1033347 date=1307388239]
Arroch, to ty z fin chodziłaś po Torwarze z kartką "Volta"? pała ze mnie że nie podeszłam do was  :emot4:


No my!!! Straszna pała  🤬 jak mogłaś?!
[/quote]

ej ale może mnie widziałyście, przy stoisku Euro-Stara oglądałam baty w żarówiasto-seledynowej bluzie  😁
trupka, eee, no dla mnie takie coś nigdy nie jest przypadkiem.. ;/.
Alabamka on mi nawet zalajkował zdjęcie w konkursie. 😁 Odpisali, że dziewczyny mogą. Uderzaj. 😅

UDERZAAAM!!  😜
Ja to dopiero będę hardcorem... Nikt mi nie podskoczy 😁

edit: Bardzo sympatyczni się wydają, wklej zdj. na tablice do nich może zbierz więcej lajków  😀
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2011 21:17
A mojego ducha ktoś widział? 😁
Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie? 👀
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1033427#msg1033427 date=1307390908]

ej ale może mnie widziałyście, przy stoisku Euro-Stara oglądałam baty w żarówiasto-seledynowej bluzie  😁
[/quote]

a myślisz, że ja jestem po 2 miesiącach wstanie sobie to wizualizować?  😁 Miłałam setki ludzi tam  😁
w tym wszystkim chodzi o charakterystyczną bluzę  🙂
Arroch, ja się wyróżniam z tłumu  😎

btw to była twoja 18?! byłam święcie przekonana że te urodziny które miałaś to były 16/17! ale wtopa  😡
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 czerwca 2011 21:44
Małolaty nie zasnę przez pewną prze-cu-do-wną rzecz, w której zakochałam się na zabój 😍
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2011 21:45
Hermes co to, co to? Facet? 👀
Hermes jaką?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 czerwca 2011 21:50
mils, niee, nie facet 😁
Frania, to cudo- ROWER BMW 😍 dzisiaj go widziałam na żywo jak byłam w salonie i muszę, muszę, muszę go mieć! 😜
+w końcu znalazłam idealną sukienkę na wesele 💘
niemiłek, haha, ja jeszcze 2 lata temu myślałam, że Zuza jest koło 30 buhahahha. 😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 czerwca 2011 21:56
niemiłek, haha, ja jeszcze 2 lata temu myślałam, że Zuza jest koło 30 buhahahha. 😂


a w monopolowych mnie legitymują  😂 😂

niemiłek to wrzuć zdjęcie bluzy, może skojarzę :P


sorry ale tak się zachowuję po 15 h w pociągu  😵
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 czerwca 2011 07:18
Małolaty kupiłam kobyłkę Atene, mamy sporo pracy 3 dziewczyny już połamała wsiadłam i nic zero reakcji, pomijając próby wjechania  w płot gdzie był podłączony prąd (kilka razy) się udało, naszczęście się zaczynamy dogadywać, kobyłka zaczyna schodzić z głową, zaczęła rozumieć, że po drągach się nie chodzi i się ich nie miażdży, że nie wolno uciekać z lonzy ani wyrywać kopytek, trzeba stać jak pani czyści🙂
I następny mój koń jest maści Gniadej!!! 😍
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
07 czerwca 2011 11:44
Małolaty tylko ja mam problem taki, że na koniec opadam całkowicie z sił i jak harowałam cały rok szkolny to teraz sobie wszystko zawalę? 🙁
Nie mogę się ogarnąć zupełnie jeszcze do tego nie mam siły dupy z łóżka podnieść i chociażby iść wysiedzieć w szkole te kilka godzin 🙁
Małolaty kupiłam kobyłkę Atene, mamy sporo pracy 3 dziewczyny już połamała wsiadłam i nic zero reakcji, pomijając próby wjechania  w płot gdzie był podłączony prąd (kilka razy) się udało, naszczęście się zaczynamy dogadywać, kobyłka zaczyna schodzić z głową, zaczęła rozumieć, że po drągach się nie chodzi i się ich nie miażdży, że nie wolno uciekać z lonzy ani wyrywać kopytek, trzeba stać jak pani czyści🙂
I następny mój koń jest maści Gniadej!!! 😍


no to gratulacje i życzę wam miłej współpracy! 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 czerwca 2011 12:46
Dzięki🙂 :kwiatek:
Chcecie fotki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się