moda, ciuchy etc...

mandi, oczywiście, że tak! Tylko jej "komunijność" trzeba jakoś przełamać. Ja to widzę tak: albo wersja elegancko-wiejska tzn. kapelusz słomkowy, jakieś jasne dodatki albo odważniejsza: dodatki w jednym, mocnym kolorze.
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 16:47
ja jak zwykle przegięłam, i wydałam nie dość, że swoją kasę to jeszcze kasę na autobus, i będę do szkoły musiała chodzić na peiszo 20 minut (albo nie chodzić 😁 ) Chciałabym umieć nie kupować tyle, ale nie daję rady... 😵
Więc zamiast 1 krótkich spodenek kupiłam 2, sukienkę i bluzkę taką z wielkimi dziurami pod pachami ( 😍 ) 2 pary gumek i dziewiąte i dziesiąte okulary ( 😵 ) Mama już powoli nie wyrabia i nie mówi nic, bo brak jej słów na zakupy... 😵


Obiecane lepsze zdjęcie sukienki zrobię potem, teraz jestem wykończona po chodzeniu po sklepach i obfitym obiadku 😁
A tego jumpsuitu czarnego nie było w bikBoku niestety, wyprzedany po prawie tygodniu został, tak samo jak ten panterkowy 🤬
Ale za to przecenili mój, który kupiłam za normalną cenę co mnie baaaardzo zirytowało 👿 dokładnie ten ze zdjęcia


I nie wiem czy pisałam, ale ostatnio kupiłam sobie zegarek, i nie wiem czy jest wieśniacki cyz nie, bo moja mama się z niego śmieje... 😁 Mi się osobiście podoba, a Wam? (sorry za kawę obok, ale chce zrobić przyjaciółce smaka, bo w Polsce takich nie ma, a ona po powrocie z USA wzięła ze soba pare czteropaków właśnie takowej 🤣 )


Jak dla mnie to kolor jest super, ale ja standardowe odcienie ubrań przełamuję dodatkami. Tylko mógłby mieć ze 2 razy większą tarczę  😎
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 17:15
tulipan, dziękuję, mi tez by się trochę większy bardziej podobał, i jakieś mini cyrkonie na około, ale jakoś mnie kolor użekł, a na nic droższego niż te 100zł mnie na razie nie stać, ale jak kupie sobie pare rzeczy które sa mi ''potrzebne'' ( :hahaha: ) To nazbieram na ten adidasa 😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 czerwca 2011 19:18
kupilam  😎  🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 czerwca 2011 19:36
http://allegro.pl/etno-styl-duza-pojemna-torba-worek-atmosphere-i1648107681.html Ja się w tej zakochałam... i kupiłam. 😍

Matka mnie z domu kiedyś wywali 😵
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 19:38
Notarialna, nie martw się, mnie moja już ostrzegła, że jeżlei przesadzę z zakupami to mam nie wracać do domu, a jeżeli wrócę, to wylecę albo ja, albo ciuchy, a jak już grubo przesadze to ja razem z ciuchami 😂
Reasumując, po powrocie z Polski nie mam gdzie do Norwegii wracać 🤣

A ta w koniki nawet spoko, tylko wydaje się troche dla takiej 14latki 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 czerwca 2011 19:40
Notarialna, piękna 🙂
odezwala sie stara  😎 

fajny taki worek nad wode czy do stajni
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 czerwca 2011 19:45
noen, moja już krzywo patrzy jak znoszę do domu wory ciuchów z szmateksów 😁
Na szczęście ostatnio uprzątnęłam szafę (dokończę w weekend) i trochę ciuchów jej oddałam albo dałam do wywalenia. Miejsca się zrobiło, że hej 😁

JARA, ja już ją kocham 😍
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 19:48
Naciau, nie jestem stara, ale wydaje mi się, że te koraliki po bokach ją udziecinniają 😉 A ja ubieram się bardziej jak 19latka niż 16, może dlatego 😉 Ale do stajni, na plażę nawet okej 🙂
Notarialna, może ją czymś moim przekupię za klucze od domu 🤣 😂 Bo ona lubi ode mnie brać ubrania, ale wkurza mnie to, że jak ja coś chcę to jest : ''wypad z mojej szafy!'' 🤣
Scottie   Cicha obserwatorka
08 czerwca 2011 19:56
noen,  👿 👿 idź noooo z tego wątku! Przez Ciebie z ciuchowej zazdrości niedługo mnie w psychiatryku zamkną. I jeszcze nas katujesz, bo nie ma BikBoka w Polsce... grrr....
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 20:01
Scottie, przepraszam, ale jak chcesz to zawsze mogę coś Ci kupić i wysłać, przesyłka do 1 kg kosztuje około 50zł a jak się zmieścisz do 350g to wyjdzie 21zł  😁 (teraz to już w ogóle chyba przycisku ignoruj użyjesz 😂 ) :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 czerwca 2011 20:03
noen, To u mnie odwrotnie. Zazwyczaj to ja podkradam jej rzeczy z szafy. W ogóle wydłubałam ostatnio kiecę w stylu vintage czarną, którą jeszcze mamuśka sama uszyła. Jest cudna, tylko bym musiała schudnąć z 7 kg 😁

noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 20:05
Notarialna, moja robi to dyskretnie, i ostatnio jak się z nią kłuciłam, że sweterek xs będzie na nią za mały to mi się przyznała, że miała go z 4 razy na sobie... Nie wiem jak ona to robi, ale ja wychodzę z domu chyba studiuje moją szafe i myśli co jutro ubierze, a jak wracam ze szkoły to przeważnie ma już coś innego na sobie albo jest na siłowni... Sprytna nie ? 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 czerwca 2011 20:20
Słyszałyście, że wprowadzili przepis co do kupowania przez osoby nieletnie w sklepach sieciowych?

Niedawno w radiu usłyszałam, że jeśli małolat kupuje rzecz wartą więcej niż 50 zł sprzedawca jest zobowiązany do sprawdzenia dowodu osobistego/ legitymacji. A to dlatego, że ponoć decyzje dotyczące kupowania drogich ciuchów muszą być znane rodzicom i ci mogą te ciuchy zwrócić jeśli im coś nie pasuje.
To jest chore!

Niedawno była dyskusja w Esce na ten temat.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/447224,czego_samodzielnie_nie_moze_kupic_maloletni.html
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2011 20:48
skompletujcie mi jakiś fajny strój na obronę.
Coś bardzo eleganckiego ale kobiecego, dopasowanego do obecnych temperatur.

Ada   harder. better. faster. stronger.
08 czerwca 2011 22:31
Absolutnie zakochałam się w tej bransoletce:

To Bimba&Lola, oczywiście mogę pomarzyć o niej...

Widział ktoś może podobną? dostępną w PL.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 czerwca 2011 22:54
noen cudny zegarek! A za kawę 🤬

noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 23:13
dziekuje. I nie powiem, kawa mogla dobic 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 czerwca 2011 23:21
Dobiła, bo pijałam taką kawę jak byłam w NYC i była zaje 😜
Ada, nieee! Czemu to zrobiłaś? Teraz chcę wszystkie rzeczy z b&l! Np. http://www.bimbaylolastore.com/shoponline/pl/product.php?id_product=748 😀 😍
noen zegarek  😍
Ada fajna bransoletka, chyba sobie taką zrobie ;D
Dziewczyny, w którym warszawskim tesco znajdę takie duże, 'skórzane' torby F&F? W jakich one cenach chodziły? Znalazłam jedną ciekawą na allegro, ale za 140 zł - trochę dużo jak na tesco 🙄
czy u Was już weszła moda na jelly zegarki?
w mieście królów szał, nie omieszkałam zakupić :P
http://allegro.pl/zegarek-jelly-watch-kwiaty-swarovski-gratisy-i1641047149.html
disco na 118 stronie pytała o sukienkę Ady Szulc. znalazłam przez przypadek
http://www.allsaints.com/women/dresses/nightingale-melody-d/nightingale-stripe/wdf288-1402
Mia dzięki za rady. Kapelusz odpada,nie znoszę niczego na głowie. Wybrałam tę sukienkę,która ma wstawki z motywami kwiatów i nie jest tak jednolita. Postawiłam na dodatki mniej więcej w odcieniach tychże kwiatków i wygląda oki.
O, a masz zdjęcia? Pochwal się! 🙂
Kaktus, przez Ciebie kupiłam 3!!:P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się