moda, ciuchy etc...

taa, jelly zegarki, OPANOWAŁY CAŁY WROCŁAW  🙄
noen   A story of a fighter of our human race
09 czerwca 2011 13:56
wisienka, dzięki 🙂
tulipan, a jak one wyglądają na ręce, jakieś fotki całości ? 🙂
Kaktus u mnie w mieście w ogóle szału na to nie ma  😂 ale ja mam dwa zegarki. zielony i żółty, a do tego 3 paski wymienne biały granatowy i czarny. fajnie wyglądają i dodają tego czegoś najzwyklejszej białej bokserce w połączeniu z szortami czy jeansami  😁
czy są jeszcze te spódniczki w h&m? (czarna lub biała)
[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/45/88/09/1545880943[/img]

lub bardzo podobne w jakiś innych sklepach stacjonarnych/internetowych?
noen - zegarek jak zegarek, ja takiego nie posiadam bo mi się nie podobają, ale widziałam masę na żywo 😉
Właśnie chcę kupić jednego jelly dla siebie i się zastanawiam czy brac tego ze zwykłą tarczą czy tego z kwiatkiem. Jak sądzicie ?  👀
noen   A story of a fighter of our human race
09 czerwca 2011 18:45
Egonowa, podlinkujesz ? 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
09 czerwca 2011 18:46
Ze zwykłą, bardziej uniwersalny 🙂
Breva, ja zamowilam 4, niestety jeden nie dziala nawet po wymienieniu baterii 🙁
Chyba zamówię ten zwykły. Kurcze mam nadzieję, że będzie działać  🤔
kaktus mój też nie działał, ale nacisnęłam to pokrętełko od ustawiania czasu, czy ja jakby wyciągnełam (nie pamiętam) i ruszył  😁 spróbuj
exploited łaaaaa dziękuję Ci ślicznie 😍

Ktoś może robił zamówienie z Allsaints?
nie robiłam nigdy zamówienia, ale będąc w UK zajrzałam i wyjść stamtąd nie mogłam! 🍴
jeden ze wspanialszych sklepów w jakich byłam! praktycznie każda kiecka od nich jest moim marzeniem! cudowne jest wszystko tam.
jak na razie nie na moją kieszeń takie wydatki, ale cieszyłabym się równie bardzo gdyby komuś ten sklep się przydał i miał którąś z tych genialnych kiec 😁
exploited pokombinuję jeszcze, szkoda go 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
09 czerwca 2011 19:04
Egonowa, bez kwiatka 😀
Moje ostatnie zdobycze:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us
hanoverka skąd takie urocze japonki? były inne kolory?;>
meliski z allegro, są jeszcze białe i czarne 😀
jelly watch opanowały już dawno moją szkołę, muszę przyznać, że sama mam trzy.  🤣
hanoverka,
a ta sukienka skad? sliczna!
reserved, jest jeszcze biała w granatowe paski 😉
niestety reanimacja nic nie dala, nastapil zgon zegarka o godzinie "punkt", wskazowki nie mialy sily walczyc
trzynastka   In love with the ordinary
09 czerwca 2011 23:47
Strój na obronę.
Biała/ ecru [jaką dorwę] bluzka zwykła z kołnierzykiem, wsadzona do... Tej spódniczki :

Te buty  😍 [szukam pretekstu by je kupić 😉 ]


i bransoletka, kolczyki z perełek 🙂

może być czy nie ? buty jednak czarne ? i z palcami ?

Edit:
Moze byc, spodnica sliczna. Mam bardzo podobna, ale szara w ciemno fioletowa krate - tez sie w niej bronilam 😉 do tego w czarnych butach i czarnej koszuli. Powodzenia.
PS. Skad buty?
Deezee.pl !!!🙂 też mi się podobają🙂 ale nie przepadam za zamszowo-podobnymi😉
ninevet, ja bym wzięła z palcami. Obrona kojarzy mi się z czymś poważnym, a buty bez palców są trochę mniej poważne, moim zdaniem. Ale ja bym kupiła takie połączenie -> czarna spódnica + te buty [jeśli byłyby z palcami], ale bluzka chyba wtedy musiałaby być ecru, a nie śnieżnobiała.

Wie ktoś skąd może być ta sukienka? I czy jest dostępna w jakimś sklepie? Albo przynajmniej podobna.
http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/36/69/37/1636693748
Znalazłam ją na allegro, ale spóźniłam się na licytację.
korsik, Ja widziałam kilka miesięcy temu w warszawskim h&m spódnice o identycznym kroju, ale żadna nie była w kwiaty 🙁
noen   A story of a fighter of our human race
10 czerwca 2011 13:30
ninevet, skąd spódnica :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 czerwca 2011 14:08
A ja dzisiaj w ramach poprawienia humoru kupiłam sobie śliczne buty na koturnie 😍 i chyba zamówię zaraz ten zegarek jelly 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się